• w temacie SPEKTAKULARNY SUKCES PREZYDENTA ANRZEJA DUDY

  W: Polityka
  buc1
  Sisi1 Kiedy tylko tu się wejdzie...tępy wuj wkoło o tym samym. Lecz te swoje psychozy, urojenia, NATRĘCTWA. To zaczyna być już męczące.
  A o czym chciałbyś, żebym pisał? Oczywiście po za chwaleniem PiS. Chciałabyś , żebym milczal, a PiS niech stopniowo zakłada kajdany ojczyźnie. Oto chodzi - prawda. Przeloguj się i wyzywaj mnie, bo to wasze metody.
  Po za chwaleniem pisu o niczym innym nie umiesz pisać.
 • w temacie SPEKTAKULARNY SUKCES PREZYDENTA ANRZEJA DUDY

  W: Polityka
  buc1
  Sisi1 buc...
  To twoje pisanie
  SKĄD SIĘ TAK ŹLI LUDZIE BIORĄ ???
  Napisał(a): buc1 - Piątek, 27 lipca (16:22)

  Obserwuj
  Zgłoś do usunięcia | Link

  Ostatnio miałem do czynienia z ludźmi popierającymi PiS. Przeważnie są to ludzie ze wsi. Przecież ci ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć. Powtarzają gotowe formuły nienawiści głoszone przez telewizję partyjną TVP info PiS. Przeklinają na posłów opozycyjnych i mówią, że ci posłowie to komuniści i złodzieje. Zapytałem dla przykładu, co takiego ukradła pani Gasiuk Pihowicz. Nie potrafią odpowiedzieć, ale nienawidzą ja, bo jest z opozycji.

  Już sama nie wiem, czy śmiać się czy płakać nad twoją głupotą.
  Jesteś z PiS- to płacz, wy rozumiecie inaczej, niž wszyscy ludzie w Europie i świecie. Odrobina prawdy tobie szkodzi. Napisałem krótką notatkę z obcowania z ludźmi z podobnym postrzeganiem świata. Doszedłem do wniosku, że są to zupełni nieudacznicy, którzy pragną kasy i dobrobytu. Nawrócony oszust, który całe życie pracował na czarno i nigdy nie płacił podatków - próbował mnie moralizować politycznie i religijnie. Nie chce mi się więcej szczegółów pisać, bo były bardzo drastyczne. Rozumiem, że wy nie uznajecie słów krytyki. Jest z was fanatyków duży ubaw i powstają kawały. Gdybym miał žonę z takimi poglądami, to uciekał bym od ni j na tysiąc kilometrów, albo bym się powiesił. Nie da się ukryć że jesteś pisiorą , a moje pisanie takim, jak ty się nie podoba. Napisz coś mądrego, a nie tylko idiotycznie krytykuj. A co ty myślisz, że ja będę chwalił nieudaczników ,, pierwszego sortu !!! Jesteś śmieszna i żałosna, właśnie šmiejemy się z kolegami z twoich dziecinnych flustracji. Może masz okres? Nie wiem, czy to jeszcze możliwe.
  Że nie masz żony to wiemy ale nie wmawiaj nam że masz kolegów
 • w temacie REFERENDUM W SPRAWIE KONSTYTUCJI UPADŁO

  W: Polityka
  buc1
  zbigniew1933 Mnie podobał się zapis że PiS będzie rządził Polską do końca świata a po aneksji Rosji utworzą imperium Pislandia
  Dawno powinni utworzyć swoje państwo wyznaniowe religię Rydzyka. Tak jedynie słuszni ludzie są unikatem na świecie. A więc powinni mieć swoje państwo. Posłanka, a może pisuar, pisiornia, coś w tym stylu.
  Odmiana wyrazów sprawia ci problemy?
 • w temacie REFERENDUM W SPRAWIE KONSTYTUCJI UPADŁO

  W: Polityka
  Mnie nie podoba się zapis o zakazie podwójnego opodatkowania
  i o darmowym leczeniu. Jedno i drugie jest fikcją więc konstytucją
  co najwyżej mogę się podetrzeć.
 • w temacie PiS TO FORMACJA LUDZI KOŚCIELNYCH I MOHERÓW PARAFIALNYCH ..

  W: Polityka
  buc1 Główny elektorat to wieś na południu Polski i wschód Lublin, Zamość. Pozostały elektorat, to ludzie niewykształceni i religijni, a słuchający radyjka Maryja, emeryci, renciści. Poparcie emerytów - czyli dziadków i babcie, bo mówili im, że PO, to komuniści i złodzieje, a ci ludzie nie mają wiedzy, więc głosowali przeciwko PO i PSL. Pozostała część, to ludzie młodzi, przeważnie ze wsi, ten elektorat głosował za 500+. To ludzie przeważnie nie poradni, a zdolni do prokreacji. PiS ich kupił za pieniądze podatników całego narodu. Członkowie partii opozycyjnych płacą podatki, a rząd PiS wypłaca te pieniądze nieudacznikom, a ci w zamian za to plują na opozycję. Dużo osób popierających partie opozycyjne prowadzi własną działalność gospodarczą i przeklina PiS. Teraz PiS dorzucił 300+ pieniędzy podatnika, żeby utrzymać poparcie.Zachód Polski jest za PiSem  SLD i PO to wschód


  l
 • w temacie DOSTĘP DO SEJMU BYŁ NAWET ZA PRL-U

  W: Polityka
  buc1 Nie interesuj się moim rodowodem. Ale widzę, że chciałbyś walki z ludźmi nie podzielajacymi twoich nieciekawych poglądów. To może dojdzie do rewolucji i będziemy się zabijać !! Widzę, że tego chcesz, ale weź pod uwagę, że możesz zginąć na polu fanatycznej pisowskiej chwały. Nie interesuje mnie, że ty nie chcesz protestować, ale są inni, którzy chcą protestu. Masz dużo ze mną problemów, ponieważ musisz się przelogowywać. Jesteś fanatykiem PiS i wiem kim jestes, oraz znam wszystkie Nicki. Postanowiłeś człowiecze ubogi walczyć ze mną . Nie zamierzam z tobą dyskutować, ani odpowiadać na idiotyczne sugestie. Mam swoje zdanie i będę go przedstawiał, bo mi tak pasuje.Kogo będziesz przedstawiał pysiorze? To, że ty popierasz pis to nie znaczy że ja też. • w temacie KIEDY PRZEWODNIA ROLA PARTII POPIS ZOSTANIE WPISANA DO KONSTYTUCJI ???

  W: Polityka
  buc1 Oczywiście, że PiS ma władzę absolutną, a pozostałe ostatnie instytucje państwa zdobywa. Pozostał jeszcze Sąd Najwyższy. Samorządy i tak muszą liczyć się z władzami PiS w Warszawie. PiS ma jeszcze nadzieję, że przejmie samorządy i scentralizuje Polskę. Kukiz miał rację, można wpisać przewodnią rolę partii KC PiS.Kukiz mówi o POPiS a nie PiS. Polska jest scentralizowana od kilkuset lat,
  PiS nie musi tego robić.

  l