• w artykule ​Jaki: Trzaskowski sugeruje, że w Warszawie są dwie kategorie ludzi

  W: Fakty

  służbowa karta kredytowa dla każdego PiSowca i limuzyna dla każdego Antoniego. nawet gdy nie jest już ministrem. a za pracę w komisji smoleńskiej przez Skype klka tysięcy za godzinę. no i senatorzy PiS nie będą latać do US economy, 600 tysięcy wydane na podróże przez jedna panią senator Anders w rok to 10 razy tyle niż wszystkie rachunki u Sowy. słuszną linię ma nasza władza

 • w artykule Baby boom spowalnia. Koniec efektu 500 plus?

  W: Biznes

  Oczywiście że tak. Gdyby chodziło o dzieci to pieniądze poszłyby na darmowe i dostępne przedszkola i żłobki. A co ma matka zrobić z dzieckiem po macierzyńskim jak nie ma zlobka?siedzieć w domu bez pensji, lub brać opiekunkę na którą ja nie stać? Woli nie rodzić albo skończyć na jednym dziecku.

 • w artykule Bezwarunkowy dochód podstawowy zastąpi socjalne wsparcie państwa

  W: Praca

  Belkot pseudoekonomisty. Juz 300 lat temu podobni 'znafcy' mowili, ze maszyny zabiora ludziom prace. Maszyny sie instaluje, gdy sa tansze niz zatrudnianie ludzi, a nie dla widzimisie 'znafcuf'. W bangladeszu jeszcze dlugo ulic nie beda sprzatac maszyny, chociaz w europie to robia od 50 lat. W normalnej gospodarce wszyscy ktorzy chca pracowac maja i beda miec prace. Teraz czy za 1000 lat.

 • w artykule Rząd dopłaci do przeróbki auta na LPG?

  W: Motoryzacja

  Przyganial kociol garnkowi. Filolog pisze niegramatycznie, a ekspert od motoryzacji nie ma pojecia o technicznych możliwościach przerobek aut i przyczynach wprowadzania kolejnych norm Euro.

 • w artykule Mularczyk: Zleciłem pięć ekspertyz dot. oszacowania strat Polski podczas II wojny światowej

  W: Fakty

  A ze zidetyfikowaniem ciebie pojdzie szybko, bo numer telefonu jest, a obraziles nie tylko mnie, ale wszystkich tych ktorzy uwazaja, ze temat odszkodowan jest szkodliwy dla Polski, i sluzy wylacznie interesom pis. Sa to miliony ludzi, w tym wielu takich ktorzy tracili swoich najblizszych na wojnie. Rowniez ci, ktorzy sami przeszli pieklo, byli masowo przeciwni rozgrzebywaniu tematow z przed 70 lat. Ja sie odnioslem do powszechnie dostepnych danych, ktore sie w zaden sposob nie zgadzaja z powszechnie powtarzanymi cyframi, ktore pochodza z ust Bermana, a ktore pokazuja, ze polska na tej hucpie moze wyjsc wylacznie jak zablocki na mydle, gdy ktos zacznie liczyc osoby i narodowosci, i ich majatki, bo to osoby tracily zycie i majatki a nie panstwa i to do konkretnych osob pojda ew odszkodowania.

 • w artykule Mularczyk: Zleciłem pięć ekspertyz dot. oszacowania strat Polski podczas II wojny światowej

  W: Fakty

  to czy znasz moje dane osobowe nie ma żadnego znaczenia, bo zwracałeś się bezpośrednio do mnie. podobnie, gdybyś obrażał osobę na ulicy której nie zbnasz. a to, że ktoś czuje się obrażony, bo piszę że etnicznych polaków nie mogły zginąć miliony, bo z danych GUSu wynika co innego? ktoś się probował odnieść do tych danych? najwięcej jadem plują ci, co zabitych żydów liczą jako polaków, ale praw do odszkodowań już nie chcą im przekazać.