• w temacie rośliny do ogrodu

W: Hydepark
    U mnie się dobrze sprawdził. Usuwaliśmy mech i chwasty z kostki przed domem.
  • w temacie Uprawa malin chwasty

W: Porady
    Kupiłam go w sklepie ogrodniczym, też walczę z chwastami, zwłaszcza te przebijające się przez kostkę na podjeździe i dookoła domu mnie denerwują
  • w temacie Jak zrobić soki owocowe z sokownika

W: Babskie sprawy
    Mam małą kuchnię i zero miejsca na takie sprzęty. Nie robię soków sama, ale kupuje np. z tymbarka, mają warzywne i owocowe, więc jest w czym wybierać.
  • w temacie Dobry salon fryzjerski w Warszawie

W: Lokalne
    Taaa... skąd ja to znam ;) Też od razu bedę musiała się umówic na farbowanie, bo mam już spory odrost. A jakoś obawiam się iść do innego salonu, bo nie znoszę żółtych tonów na moim blondzie. Tylko u pani Danusi wychodzi idealnie :)
  • w temacie Jaki dżem lubicie?

Zdecydowanie tak. Daję je do wszystkiego, nawet do deserów, ciast, owsianek. Smaczne i bez białego cukru :)
  • w temacie Szukam przepisów na tanie ciasta

A macie przepisy na jakieś zdrowa ciasta? Robiłam ostatnio brownie z fasoli i z buraków, nawet dzieci chętnie jadły. Dałam tyle kakao ciemnego z wiatraczkiem, że w ogóle nie było czuć w tych ciastach warzyw ;) Znacie inne takie przepisy?
  • w temacie Co jecie na śniadanie? :)

W: Hydepark
    Dzisiaj były sobotnie naleśniki z białym serem i dzemem 100% owoców, pyszny jest ten z łowicza truskawkowy. Dzieciaki go uwielbiają, ja zresztą też :)