• w temacie Gadżety na imprezę

  W: Męskie sprawy
  widzę, że coś nikt nie odpisuje. ja zamawiam z TakaPaka, w sensie zamówiłem 2x i wszystko było ok, parę fajnych rzeczy tam mają.
 • w temacie Jaką shishę kupić?

  W: Hydepark
  ~tomasz42 Też taką mam, sprawdza się, zwłaszcza na imprezy. Ale jakbym miał kupować tylko dla siebie, to wybrałbym mniejszą.
  Kupiłem, dała radę. ;)
 • w temacie Samsung Galaxy S4 ciągle się wyłącza

  W: Lokalne
  Miałem się odezwać, ale kompletnie mi to z głowy wypadło. Okazało się, że telefon się przegrzewa i dlatego wyłącza. Już dawno naprawiony, w sumie od wysłania do odebrania przeze mnie przesyłki minął trochę ponad tydzień. Na szczęście wszystko już gra.
 • w temacie Samsung Galaxy S4 ciągle się wyłącza

  W: Lokalne
  ~robert788 damian09c - jakbyś wysyłał, to daj znać po naprawie, sam też chyba muszę oddać do naprawy, bo gaśnie mi ekran, na razie raz na jakiś tydzień, na kilka sekund, ale i tak częściej niż jeszcze 2 mies temu. nie wiem jak w tym e-serwisie, ale mi za naprawę zawołali cenę nowego telefonu.
  Wysłałem dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie, mają konkretnie zdiagnozować jak zobaczą tela, to dam znać.
 • w temacie Samsung Galaxy S4 ciągle się wyłącza

  W: Lokalne
  ~karol068 Ja tak miałem jak przypadkowo załapałem wirusa, oprogramowanie od nowa i śmiga, no ale bez serwisu się nie obyło. Ja akurat naprawiałem wysyłkowo, bo mieszkam w dosyć małym mieście i ze świecą tu szukać dobrego serwisu. ;/
  A gdzie wysyłałeś tela? Bo w temacie coś cicho jeśli chodzi o stacjonarne punkty. ;/
 • w temacie Samsung Galaxy S4 ciągle się wyłącza

  W: Lokalne
  Dzięki za filmik, zrobiłam tak dzisiaj, i niestety dalej nic. :( Coś mi się widzi, że to jakiś grubszy problem jest. ;/ No niestety mój na gwarancji już nie jest, echh. Ktoś w ogóle ma pomysł, co to może być?
 • w temacie sprawdzone i niedrogie biuro rachunkowe?

  W: Lokalne
  ja mam w Tax Care księgowość od początku tego roku - przynajmniej w końcu mam ogarniętą księgową, a za miesiąc też sobie dużo nie liczą.
 • w temacie Impreza firmowa, organizacja.

  W: Hydepark
  Ja zlecałem organizację imprezy na 540 osób agencji eventowej i się sprawdzili. Koszty naprawdę nie były wysokie, a tyle problemów z głowy.