• Idealna sałatka na Andrzejki?

  W: Porady
  Postanowiłam zaprosić kilka osób na Andrzejki do mnie i do koleżanki z którą mieszkam. Zastanawiałyśmy się jakie jedzenie będzie najlepiej przygotować i pomyślałyśmy o sałatce i teraz myślimy jaka będzie idealna na Andrzejki?
 • Ostre słowa Wałęsy! Ostrzega Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Po środowym proteście kobiet w Warszawie, opozycja jasno twierdzi że to Kaczyński odpowiada za to, co dzieje się na ulicach, dlatego chcą konkretnych działań wobec polityka. Wałęsa umieścił w sieci niepokojący wpis w którym mówi: " Kaczyńskiemu zostały dwa szczeble w 20 szczeblowej drabinie do nieszczęścia, do tragedii, jeśli nie zawróci to już niebawem skończy jak Mussolini. Do resortów siłowych apeluję przestańcie wspierać obecnych decydentów. Musicie dostrzegać że niszczą z takim trudem zdobycze pokoleń, że łamią podstawy porządku prawnego funkcjonowania Państwa. Macie następny dowód tylko Węgry i Polska przeciw wszystkim w Europie. Cena jaką zapłacimy za te małpy z brzytwą będzie za wysoka. Po następnym szczeblu mimo swoich kłopotów nie będę miał wyboru.
  Co mogą oznaczać ostatnie słowa, że nie będzie miał wyboru?
  Co myślicie o wypowiedzi Wałęsy?
 • Ostre słowa Kaczyńskiego. "Macie krew na rękach"

  W: Polityka
  Podczas wieczornych obrad Sejmu szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski poinformował, że wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty (Lewica) podczas protestu przeciwko zaostrzaniu prawa aborcyjnego "został pobity przez policję" i zatrzymany. Z kolei posłanka KO Monika Wielichowska przekazała, że policja naruszyła jej nietykalność cielesną i złamał jej legitymację poselską. 
  Na co Kaczyński opowiedział: "Wszystkie demonstracje, które popieraliście kosztowały życie wielu osób; macie krew na rękach, dopuściliście się zbrodni. Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedzieć"
  Co o tym myślicie? To lewica czy Kaczyński powinien siedzieć?
 • Sondaż dotyczący Jana Pawła II

  W: Polityka
  Wiele osób sądzi, że Jan Paweł II wiedział o pedofilii, ale mimo to nie zadziałał. To jednak nie przekłada się na negatywną ocenę jego pontyfikatu. Około 83% dobrze ocenia działania papieża Polaka, tylko 6% ocenia go źle. Jak to możliwe? A jak wy oceniacie jego pontyfikat?
 • Macierewicz mocno krytykuje Polską Policję

  W: Polityka
  "To byłby wspaniały Marsz Niepodległości, ale doszło do wydarzeń, które muszą zostać wyjaśnione. Policja strzelała do ludzi, choć to Antifa zaatakowała polskich patriotów " - twierdzi wicepremier PiS-u.
  W nagraniu zamieszczonym na Facebooku poinformował, że także brał udział w marszu niepodległości.
  Zgadzacie się z nim? Policja przesadziła? Czy może ludzie biorący udział w tym marszu przesadzili?
 • Czy to koniec Mateusza Morawieckiego?

  W: Polityka
  Sprawa dotycząca zgody Polski na mechanizm blokowania unijnych pieniędzy w przypadku zagrożenia praworządności może zadecydować o losach premiera Mateusza Morawieckiego. Tak twierdzi osoba bliska kierownictwu PiS.

  "Jeśli Morawiecki zgodzi się na to, co chcą narzucić Niemcy, nie będziemy w koalicji. To jest dla nas czerwona linia"- to słowa Zbigniewa Ziobry.
  Czy koniec Morawieckiego jest już bliski?
 • Kontrowersyjny wpis Tuska na Twitterze

  W: Polityka
  W swoim ostatnim wpisie na Twitterze Tusk dobitnie skomentował ostatnie wydarzenia w Polsce. Wpis na zdjęciu poniżej. Jak myślicie o kogo mogło chodzić i czy się zgadzacie?
 • Ostre słowa Trzaskowskiego o Kaczyńskim

  W: Polityka
  W środę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Choć zgodnie z zapowiedziami miały być zmotoryzowany, wiele osób pieszo uczestniczyło w zgromadzeniu. W stolicy doszło do zamieszek. Trzaskowski w wieczornym wpisie na Facebooku, odnosząc się do Marszu, napisał m.in.: "Gdzie wicepremier od bezpieczeństwa, Jarosław Kaczyński? W tym momencie, to na nim spoczywa pełna odpowiedzialność za dzisiejsze wydarzenia na ulicach Warszawy". "Starcia z policją, zniszczenia, zatrzymany ruch pociągów, możliwe podpalenie. Oto jak skrajna prawica - tak hołubiona przez rządzących - 'świętuje' Święto Niepodległości. To właśnie bilans, zapowiadanego zmotoryzowanego, a w rzeczywistości pieszego Marszu Niepodległości" - podkreśli prezydent Warszawy. Zgadzacie się? Marsz jest winą Kaczyńskiego?
 • Petycja o odwołanie Czarnka

  W: Polityka
  Studencji UJ zebrali ponad 80 tysięcy podpisów pod petycją o odwołanie Przemysława Czarnka obecnego ministra edukacji. Po nią podpisują się nie tylko uczniowie, ale także pracownicy uczelni. Czarnek znany jest ze swoich skandalicznych wypowiedzi dotyczących LGBT oraz tego, że groził rektorm uczelni zabraniem grantu za dzień rektorski z powodu Strajku Kobiet. "Przemysław Czarnek musi odejść. My nie odpuścimy"? Czy studenci mają rację?
 • Kaja Godek w programie Polsat News

  W: Polityka
  Wczoraj w programie Polsat News gościła Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek.
  - Ruch LGBT czyni kolejny krok do totalitaryzmu, do dominacji całkowitej przestrzeni politycznej, kulturalnej, do realizacji swoich postulatów i to najbardziej radykalnych- po tych właśnie słowach wypowiedź Godek została przerwana przez prowadzącą program. Słusznie?