• w artykule Wybory 2020. Zaplecze Dudy ostro o programie Rafała Trzaskowskiego

W: Fakty

Wszystkie świnki takie same. Gryzą się byle dostać się do korytka. Przy tym dużo kwiku. Co wybory, czy to prezydenckie, czy do sejmu, manna z nieba dla narodu. Po wyborach, ustawianie swoich, dla narodu resztki z pańskiego stołu, czas zabawy. Dlatego mam was głęboko gdzieś, tak jak wy politycy macie głęboko gdzieś mnie.

• w artykule Koronawirus w Chinach. W Wuhan pierwszy raz nie ma nowych zakażeń

Chiny to karny, odpowiedzialny lud. Za to Europa, a w szczególności południowcy to ludzie po prostu glupi, nieodpowiedzialni. Bo wolność najwazniejsza... Tyle że z wolności trzeba umieć korzystać. A i u nas są przypadki... Ot moja rodzinna wieś Kiełczygłów w łódzkim. Wrócił z Niemiec do wsi chlopak. Niejaki pan Tomasz B. Zamiast siedziec w domu, to pałęta się jak bezpański pies. Cytuję jego słowa ,,ja mam na to wyje/../.ne!"

• w artykule RMF: Koronawirus wyewoluował, nie uciekł z laboratorium

Który naukowiec odważyłby się głośno powiedzieć całemu światu że coś wyciekło z laboratorium??? Koniec kariery, zniszczona reputacja, smród tej sprawy do końca życia zawodowego, a może i szersze kręgi zatoczyłaby sprawa. Ba, może zostałby uciszony raz a dobrze.... Nawet gdyby tak było, dla świata byłaby oficjalna bezpieczna wersja, a prawdę wiedzieliby nieliczni.

• w artykule Amerykanie testują szczepionkę na koronawirusa

Teraz widać ile warte jest USA. Póki jest dobrze to jest dobrze, a jak zaczyna się sypać... "Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy"

• w artykule Koronawirus. MZ: Osiem nowych przypadków

A w miejscowości co się zwie Rząśnia (łódzkie) proboszczyna wezwał wiernych by jak najliczniej stawili się w kościele na mszy.... Zapewne koronawirus będzie czekał przed drzwiami, bo jak diabeł święconej wody się boi.... Przybywajcie licznie, sypcie na tacę, cmentarz duży....

• w artykule Koronawirus w Polsce i na świecie. Najnowsze informacje. Na żywo

Spookoojnie z tą niedzielą.... Jutro na czas mszy taki wirus zaczeka na swojego nosiciela przed drzwiami kościoła... Bóg nie pozwoli mu wejść do świątyni... Po mszy jak posłuszny piesek wirus wskoczy z powrotem na właściciela... A tak na poważnie. Kościół to taki twór który palił na stosach kobiety uważane za czarownice... W czarnych kotach widział pomocnika diabła. Ba nawet wynalazek jakim był widelec kler uważał za dzieło iście diabelskie... Teraz dają kolejny popis swojej mądrości... Módlmy się w kościołach, będzie nas mniej...

• w artykule Koronawirus w Polsce i na świecie. Najnowsze informacje. Na żywo

Spokojnie.... Taki wirus na czas mszy zaczeka przed wejsciem do kościoła.... Potem wskoczy z powrotem na właściciela. MÓDLCIE SIĘ.... A tak na poważnie kościół to taki twór który palił "czarownice". W czarnych kotach widział diabła, były lata że kler uważał widelec za wynalazek szatana, bo pewnie widły przypominał... Teraz dają kolejny popis swojej "mądrości" Więc módlcie się naiwni i rozsiewajcie wirusa. Będzie nas mniej...

• w artykule Włochy: Z 631 do 827 wzrosła liczba zmarłych zakażonych koronawirusem

A oto co napisał znajomy który dobrze zna Makaroniarzy, Włochy. W niedzielę ze szpitala na północy uciekło kilkadziesiąt osób. Szacuje się że ponad 300 tys osób z Milano wyjechało na południe. Życie towarzystkie ciągle trwa. Narty, baseny, knajpy, siłownie... Nie przestrzegają zasad, są nieodpowiedzialni. i sieja zarazę. Nasi nie lepsi. Ile to ludzi było we Włoszech na feriach zimowych. No bo mnie przecie to nie dotyczy...