• w artykule Adwokat rodziny ułaskawionego mężczyzny zapowiada pozew

  W: Fakty

  -To ludzkie coś -co się tak za te dolary z Waszyngtonu -dorwało tak do władzy w Polsce w tym tak Duchowo bardzo Pechowym dla Polski 1989 -to tak -bezmęskie coś -ci niewolnicy ci siudrowie -nigdy nie dorównywali tym dawnym KOMUNISTOM - nawet do ICH kostek -bo tym się różnią KRAJE MEŻCZYZN -Narody Mężczyzn -od krajów barbarzyńców -krajów siudrów -itd. itd. -ŻE W KRAJACH MEŻCZYZN -CENZURA -CHRONI PRAWA i AUTORYTET RODZINY MESKOŚCI, OJCOSTWA, DZIADKÓW RODZICÓW PRZODKÓW !!

 • w artykule Wakacje 2020. "Cenowy horror" nad Bałtykiem

  W: Fakty

  -Bo się sprawdziła tamta Jego WIZJA -naszego pisarza Juliana Ursyna Niemcewicza -którą -opisał nasz " BERKELEY72 " Marek Głogoczowski -w Dziale / Religia / w www. " NEON24. PL " -kiedy tak Julian Ursyn Niemcewicz tak wtedy przebywając koło 1776 roku w WASZYNGTONIE w nowo powstających Stanach Zjednoczonych -ON -tak wtedy nagle zobaczył: -jak w kiedyś w Przyszłości ( w Przyszłości od tamtego 1776 roku ! ) -kiedyś tak: "- Wszyscy Polacy się zmienią w Żydów !! On to zobaczył -jak: " -Kiedyś -Polacy -będą się ubierali -nie po żydowsku -bo "-w takie jakieś " normalne zwyczajne stroje ! " -ale -że: " -Kiedyś -Wszyscy Polacy: -będą postępowali, -będą myśleli -będą tak czuli, -będą planowali ! -będą działali -postępowali -wszyscy jak ŻYDZI -wszyscy jak ŻYDZI !! " -i odtąd ta jego WIZJA -prześladowała -już potem -Juliana Ursyna Niemcewicza -i -jak On wrócił do EUROPY -później w PARYZU !! -Odtąd ta Jego WIZJA -ONA -tak jego prześladowała !! -W " www " NEON24. pl " - MAREK Głogoczowski " BERKELEY72 " W DZIALE / RELIGIA / -to opisuje !!

 • w artykule ​Matryca VAT budzi pierwsze kontrowersje. Rolnicy: Wzrosną koszty produkcji mleka

  W: Biznes

  -Bo -POPIOŁOM i DUDZIE -się tak wydaje -że: "-Oni są Tamtymi NIEMCAMI w 1941 roku ( też finansowanymi tak wcześniej z WASZYngtonu z WALL STREET i Ameryki i ze: "-Ta Ich Polska -ONA -powtórzy -" Wojenne Chwały " tamtych NIEMIEC Iw 1941 szym !! " -To oczywiście jest ich SZALEŃSTWO -ale oni tego -nie rozumieją !! " No cóż - Może ROSJANIE -będą tak dobrzy -i tacy dobrzy: -że -ONI -wyparują - spala -zabiją -zniszczą tylko ich Instruktorów i Sponsorów -a nas przytulą jak przed tym 1989 -w takiej Braterskiej Słowiańskiej Miłości -tak jak wtedy od 1945 do 1989 -tak jak dawniej ale -to -nie jest takie pewne -i się tak teraz -tak się zaczęło robić trochę nerwowo w tej ich WOJENNEJ Polsce Dudy i PIS u na takiej WOJNIE !! "

 • w galerii Powodzie w Japonii. Wzrasta tragiczny bilans

  W: Fakty

  -ROSJANIE - nigdy nie byli ludobójcami !! -i -ROSJANIE -na razie -jeszcze: -nie są " ludobójcami " -bo jak na razie: -ROSJANIE -do tej pory - jeszcze nikogo nie zabili !! -Jeszcze na razie -nikogo do tej pory -nie zabili !!

 • w galerii Powodzie w Japonii. Wzrasta tragiczny bilans

  W: Fakty

  -AMATERASU STWORZYŁA JAPONIĘ WYSPY JAPOŃSKIE -po którejś SWOjej -znów bardzo Dobrej Miłości z IZANAGI -i -JAPOŃCZYCY -to wszyscy wiedzą -że -AMATERASU -ONA -JAPONIĘ -znowu podniesie !

 • w galerii Powodzie w Japonii. Wzrasta tragiczny bilans

  W: Fakty

  -AMATERASU STWORZYŁA JAPONIĘ -WYSPY JAPOŃSKIE -po którejś swojej bardzo dobrej Miłości z IZANAGI -i AMATERASU -ONA -JAPONIĘ -znowu podniesie -ale -JAPOŃCZYCY -Oni -tak potrzebują teraz -Odwagi i bardzo Męskich WOJENNYCH CZYNÓW ROSJAN -znów w 2014 roku -tak napadniętych -i tak poniżanych przez Wrogów ROSJAN -ale wy teraz -WSZYSCY -tak macie wierzyć w TE tak SZCZĘŚLIWE BANKI WASZEGO JAHWE -i wy dziś macie nie myśleć za dużo PRZYSZLOŚCI -bo teraz w 2020 Roku -teraz już -PRZYSZŁOŚĆ -ma być dla was WIELKĄ TAJEMNICĄ -WY macie teraz tak wszyscy wierzyć w TE tak SZCZĘŚLIWE BANKI WASZEGO JAHWE !!

 • w artykule Śląskie: Śmierć motocyklisty. Policja poszukuje świadków

  W: Fakty

  -MOTOCYKLISTY to trochę szkoda -ale ten w Porsche -to on widocznie -nie miał w tym swoim życiu -zbyt długo być tak bogaty -kiedy on tak szybko -trafił -w Ten INNY WYMIAR -ale motocyklisty -kiedy ginie motocyklista -to -zawsze jest bardzo szkoda !!

 • w artykule Poznań ma problem. Coraz więcej dzików w mieście

  W: Fakty

  -Źle -źle -wy bardzo -źle -chcecie robić !! -Bo dziki -one tak teraz -przychodzą do was do POZNANIA na Wielkie Szczęście -na dla was próbę: -po to: -żeby tak teraz sprawdzić wasze Współczucie waszą Pokorę i waszą Miłość !! -Zostawcie dziki -gośćcie -u siebie w POZNANIU czasem dziki -POZNAŃ - bogatym Miastem jest przecież -wtedy TONANTZIN -ONA -tak POZNAŃ -w Swoją NAGRODĘ -tak obroni -i uratuje !! -TETEOHINNAM -w Swoja NAGRODĘ -ONA -tak -POZNAŃ -tak obroni i uratuje -jak: -wy JEJ dziki -wy je będziecie -u siebie gościć -a nie zabijać !!

 • w artykule Meksykańscy żołnierze zabili 12 członków kartelu

  W: Fakty

  -Nikt nie zabrania iluś w nich tym najlepszym młodym Amerykankom z koleżankami, albo tym Matkom czy Ojcom najmłodszych młodych Amerykanek -jeszcze gdzieś uciec z tych iluś Najgorszych Miast do Innych Krajów ŚWIATA -ale NEW JORK -i inne te Miasta -One są winne Ogromnych Zbrodni przeciw Ludzkości !!