• w temacie Warszawa - gdzie zjeść lunch?

  W: Lokalne
  Świetny lunch jadłam z moimi wschodnimi znajomymi z uniwersytetu. Zabrali mnie na Pańską 85, gdzie stawiali obiad w "ich stylu". Jedliśmy kaczkę po pekińsku, która nie dość że wyglądała, to jeszcze smakowała (bombowo:D). Pierwszy raz jadłam wodorosty - istotnie są smaczne.
 • w temacie dobre biuro rachunkowe?

  W: Lokalne
  Korzystam od 2 lat z usług warszawskiego biura Gama i mogę ich polecić. Wszystko na czas, bez błędów czy niedopatrzeń. Żadnych problemów z fiskusem czy Zusem. Ceny mają rynkowe.
 • w temacie Strzelnica zamiast kompa

  W: Hydepark
  Strzelnica jest o wiele lepsza od kompa. To tak jakbyś miał dziewczynę w sismsach, a w świecie realnym. Spróbuj i przejdź się na dobrą strzelnicę. Osobiście polecam wrocławskiego Proguna. Możemy nawet wspólnie pójść.
 • w temacie prezent dla męża

  W: Babskie sprawy
  wyjedźcie gdzies, w jakieś romantycvzne miejsce ;) gdzieś gdzie nie ma tłoku i ludzi, tylko wy, przyroda i święty spokój :)
 • w temacie nakłądka na fotel w samochodzie

  W: Męskie sprawy
  Mam taką nakładkę Kulig ze sklepu Mildis, jest 2częściowa, jedna na siedzenie, druga na oparcie i w sumie od kiedy z nią jeździmy, oboje w mężem czujemy, że jest o wiele lepiej, zwłaszcza w jakiejś dłuższej trasie jak się jedzie