• w temacie Mój syn boi się dentysty

  W: Babskie sprawy
  dla mnie dobrym rozwiązaniem tej sytuacji jest wybór możliwie jak najlepszego najbardziej przyjaznego gabinetu, my chodzimy do dental services bo tam są bardzo mili dentyści z bardzo fajnym podejściem do małych pacjentów
 • w temacie Okna

  W: Porady
  ale też nie zaszkodzi spytać znajomych o poradę, jeśli mieli podobne dylematy, ja jak wybierałam okna do domu to zrobiłam taki wywiad i większość polecała okna Drutex. Sprawdziłam kilka firm i w końcu kupiłam je tutajhttp://styleline.pl/
 • w temacie Chcę studiować projektowanie mody. Jaką szkołę wybrać??

  W: Hydepark
  jak naprawdę chcesz być projektantką i chcesz mieć dobry start to wybierz MSKPU. Moim zdaniem to jest najlepsza szkoła, w stolicy, gdzie się dużo dzieje, super wykładowcy, kończąc tę szkołę otwierają się drzwi do kariery.
 • w temacie Powiększanie piersi. Czy warto?

  W: Babskie sprawy
  z mojego punktu widzenia warto. Byłam na takim zabiegu u dra Osucha i bardzo sobie chwalę. Teraz mam bardzo ładny biuścik, z którego bardzo jestem zadowolona.
 • w temacie Chirurg plastyk

  W: Lokalne
  dobry chirurg zależy od czego, ale jakby ktoś szukał dobrego specjalisty od biustu to doktor Osuch jest naprawdę super.
 • w temacie Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

  W: Babskie sprawy
  no na pewno dieta i ćwiczenia są dobrymi sposobami, ale nie ukrywajmy, że z niektórych miejsc ciężko jest się pozbyć wałków, ja się zastanawiam nad liposukcją u dra Osucha, może któraś z was była?
 • w temacie Co na łysienie?

  W: Męskie sprawy
  medycyna ciągle się rozwija i co rusz pojawiają się nowe sposoby na walkę z łysieniem. Mnie zainteresowała tahttp://urszul(...)sienia/ bardzo ciekawie się zapowiada i może to będzie jeden z lepszych sposobów, żeby poradzić sobie z łysieniem.
 • w temacie Majówka na Zamku w Gniewie

  W: Lokalne
  moim zdaniem wszędzie może być fajnie, ważne, żeby tylko mieć trochę spokoju i wolnego czasu. Sama się wybieram w tym roku do Krakowa na majówkę, a że planuję zatrzymać się w tym hoteluhttp://www.bw(...)ldtown/ będę mieszkać w samym sercu miasta.