• w temacie szukam faceta

  W: Lokalne
  gość Ty szukasz faceta, ja kobiety.... Powiedz coś o sobie
  Mówię - coś o sobie.
  Pomogło ???
 • w temacie Nie jestesmy Rusofobami

  W: Polityka
  Hciał bym rzeby ten temat tesz był wysoko bo durzo myślałem pszed na pisaniem !!
 • w temacie Czy Prezes Lato jest pierwszym człowiekiem w państwie?

  W: Polityka
  franekman Chciałbym wyrazić swoje oburzenie wypowiedzią Prezesa Laty brakiem szacunku do sejmu rzec pospolitej mówienie ze to był spektaktl to moim zdaniem jest brak szacunku dla instytucji państwa teraz wypowiadam się jako kibic moim zdaniem dopiero wstrząs odpadnięcia w pierwszej rundzie Polski z Euro 2012 r. może doprowadzić do rozwiązania i zbudowania nowych struktur nawet za cene paroletniego nie występowania w zawodach Europejskich i światowych.
  Mojim zdaniem panie franku bes sporna jest wina cunami i spreduw mojim zdaniem !!!
 • w temacie Dlaczego Polacy tak niechętnie chodzą do kościoła?

  W: Polityka
  Ja bardzo chętnie chodzę do kościoła latem, na godz.12.00 chodzę, bo wtedy przychodzi taka Monika lat 19, która ma prześwitującą spódnicę i nie nosi bielizny. Ja sobie za nią stoję i lubię patrzeć jak klęka,tak pod światło patrzę :)))
  Janek
 • w temacie Czy Minister Sikorski nie rozbija drużynę?

  W: Polityka
  franekman Przypominacie sobie czasy szkoły podstawowej? Jak po lekcjach grało się w piłkę budowano drużynę z najlepszych graczy w klasie i po lekcjach grano w piłkę z innymi klasami, szkołami.
  1, Klasa to Unia Europejska drużyna to strefa euro zawodnik rezerwowy to rząd Polski.
  W drużynie grali najlepsi z klasy w spólnie ustalano taktykę siła drużyny była w jedności nawet gdy niektórzy coraz gozej grali problem rozwiązywano w spólnie jeden z zawodników rezerwowych bardzo chciał grać w tej drużynie ale zamiaz trenować wolał siedzieć na ławce i obrzerać się batonami na które pozyczył pieniądze jeżeli nie był w tej drużynie to powinien w spólnie z klasą dopingować i pomagać drużynie aby coraz lepiej grała moim zdaniem w padł na szatański sposób i poszedł do najlepszego zawodnika do domu i zaproponował żeby to nie drużyna decydowała o sprawach zespołu tylko ten zawodnik decydował kto i na jakich zasadach moim zdaniem licząc ze ten zawodnik wezmie rezerwowego do drużyny i dalej będzie się obrzerał batonami za pozyczone pieniądze pytam się czy ten zawodnik się nie zastanowił ze może rozbić drużynę i stracić przyjaciów takie sprawy proponuje się całej klasie a nie tylko najlepszemu zawodnikowi zamiaz się obrzerać to należy trenować to kiedyś przyjmą nas do drużyny.
  Zadaję pytanie dlaczego Minister Sikorski chce zaszkodzić Uni takim postępowaniem w slangu młodziezowym nazywa się to podlizywaniem do takich propozycji słuzy parlament, spotkanie Ministrów Spraw Zagranicznych co o nas myślą państwa które się nie zgadzają z propozycją Ministra czy jeżeli kiedyś będzie miała problemy Polska to czy będą chcieli nam pomóć pytam się czy Mi.Sikorski i rząd się nie zastanowił i zapomniał ze w jedności siła.
  Chciałbym przypomnieć dlaczego w wstąpiliśmy do Uni gdyż uwazaliśmy ze w jedności siła pytam się czy chciałbym ktoś żeby po zaplecami Polski ktoś załatwiał swoje sprawy nie pytając nas o zdanie moim zdaniem takie postępowanie może doprowadzić do rospadu Uni czy chce tego rząd Premiera Tuska?
  Mojim zdaniem to wina cunami i spreduw mojim zdaniem oras wina Tuska mojim zdaniem oras pienięlgiarek mojim zdaniem panie franku !!
 • w temacie Brevik niepoczytalny?

  W: Polityka
  No i co z tego. Franekman też jest niepoczytalny, a pisać na forum może.
 • w temacie Czy warto rozbijać już nie istaniejący związek?

  W: Uczucia
  Sylvie Nie wolno budować szczęścia na czyimś nieszczęściu - tego truizmu nikt nie chce negować - Ale..?
  Co jeśli, spotkacie kogoś z kim na prawdę świetnie się dogadujecie.
  Czujecie, po krótkiej rozmowie, jakbyście się znali od lat. Śmiejecie się, interesujecie tym samym, upajacie wspólnym obcowaniem ze sobą, później jest club, drinki, muzyka, wspólny taniec po którym zbliżacie się do siebie i nagle....
  następnego dnia dowiadujecie się, że ta osoba, na którą czekaliście całe życie ma partnera..!
  Dalej rozmawiacie i dowiadujecie się, że w związku przyszłego kandydata/kandydatki na love story nie układa się najlepiej. Widzisz, że osoba nie jest szczęśliwa w tym związku, ale usilnie w tym tkwi...

  Co w takiej sytuacji zrobić, pozwolić żeby miłość przeszła nam koło nosa i nie rozbijać związku, czy może walczyć o rozwijające się uczucie? Trzeba było pytać o partnera przed drinkami, a nie po. Nie kupuje się po pijaku, comprende ?
 • w temacie Media liberalne?

  W: Polityka
  Mojim zdaniem załurz se Radio Szympans mojim zdaniem rzeby se suchać mojim zdaniem
 • w temacie czy warto burzyć aby budować swoje ambicje

  W: Polityka


  Mojim zdaniem przejąć slectwo pod Smolenskiem to nieznaczy ze niewiezymy Rosjanom ale , hcieliś byśmy wyjasnienia przez prokuratorecywilną. Bo jako obywatel RzeczPosplitej mojim zdaniem nie wierze temu Rządowi poniełaz zle wypowiadław się o mojim prezydencie