• w temacie jaka treść pozdrowień

  W: Hydepark
  Wznowienie kontaktu można zacząć od zapytania "co tam słychać? dawno nie rozmawialiśmy". Możesz też napisać zgodnie z prawdą, że chcesz wznowić kontakt bo Ci zależy na kontakcie. Ja bym się nie bawił w subtelności tylko napisał tak to wprost. Będziesz wiedzieć czy on też chce kontaktu w ogóle. Nie ma co budować znajomości na niedomówieniach i pozorach.

  Przepraszam za offtop, ale @Jiraya, lubisz Naruto czy avatar i nick to przypadek? :P
 • w temacie Zagrajmy w rozsypankę

  W: Hydepark
  Fajna gra, dawno nie rozwiązywałem anagramów.

  Odpowiedź to KOSTKA

  Moja rozsypanka EISMZLE

 • w temacie Placki ziemniaczane z czym najlepiej smakują?

  W: Porady
  Placki ziemniaczane są fajnym dodatkiem do burgerów. Co prawda wzbogacają je kalorycznie aż za bardzo, ale to jest bardzo smaczne połączenie. Znam to co prawda tylko z dań restauracyjnych, ale na pewno w warunkach domowych też można takie przygotować i powinny być smaczne.
 • w temacie Msze uzdrawiające jak działają?

  W: Religia
  Na pewno niektórych "uzdrawiają" dodając otuchy do rozwiązywania pewnych problemów życiowych, ale chorób fizycznych nie leczą. Człowiek w który coś mocno wierzy, zawsze będzie subiektywnie oceniał pewne zdarzenia na plus, nawet jeśli obiektywnie nie ma w nich nic wyjątkowego. Zdaje mi się, że te msze są raczej prowadzone przez specjalne ugrupowania, więc faktycznie normalnie w kościele się ich nie prowadzi. Ale to tym lepiej.
 • w temacie Konkurs na Bystrzaka Forumowego: zadanie #3

  W: Hydepark
  1. Ważka
  2. Mysz
  3. Skrzydła motyla
  4. Ślady łap
  5. Głowa ptaka z pióropuszem
  6. Liść
  7. Cętki lamparta/pantery
  8. Czarny ptak jedzący robaki
  9. Sowa
  10. Dwa wilki
  11. Ryba
  12. Pisklę karmione robakiem
  13. Grzyby
  14. Łapacz snów (?)
  15. Ropucha
  16. Czerwone jagody
  17. Fioletowe kwiaty
  18. Bąk
  19. Zając
  20. Niedźwiedź
  21. Pióra
 • w temacie Przeprosiny za dawne wpisy.

  W: Hydepark
  meend a czym sie rozni? jezeli mozna zapytac?
  ze wystukam tu Panu wiecej nizbym powiedzial w twarz? dlaczgeo?A choćby tym się różni, że kontakt wirtualny jest przede wszystkim prosty - wchodzisz i wychodzisz kiedy Ci się podoba, więc w dowolnej chwili można zerwać daną relację i zapomnieć o niej po 5 minutach. Przede wszystkim jednak kontakt internetowy jest wyczyszczony z komunikacji niewerbalnej. Wiele osób bądź co bądź komunikaty i emocje kieruje do ekranu własnego komputera, niż do faktycznych, żywych ludzi-dyskutantów, dlatego na przykład łatwiej jest im bluzgać, ale i też czasem łatwiej się zwierzać.