• w temacie Kibicuję za Senegalem

W: Polityka
    ~gość Jak na takiego zasłużonego antypolaka wcale mnie to nie dziwi.
    Powiem nawet więcej, będziesz popierał każdą drużynę z którą będą grali Polacy.
    Pewnie. I jestem Polką. W odróżnieniu od ciebie „prawdziwy Polaku” ja jestem Polką i myślę sama. Wolno mi kibicować komu chcę.

Polska buta wyłazi wszędzie. Od PiSosłów po sportowców. Gwiazdy takie przecież pojechały i dały sobie władować dwie bramy . I te ich żenujące tłumaczenia. Porażka na całej linii.

Jedyna nadzieja że jeszcze wyjdą z tego z twarzą to wygrane w dwóch pozostałych meczach.

• w temacie Śmierdzące chińskie klapki

W: Porady
    ajatoLach
    Kajetana
    ajatoLach
    Kajetana
    tom100 Kajetana Nie kupuje się chinszczyzny. To kara za wspieranie wyzysku. W Polsce - Cinszczyzna z zachodnią metką.
    Pojedziesz do Włoch- pamiątka z Chin
    -pojedziesz do Grecji- pamiątka z Chin.
    Gdziekolwiek pojedziesz - - Chinszczyzna
    Czasami nawet nie wiesz ,że wspierasz wyzysk.
    nawet na artykułach markowych jest napisany kraj produkcji. Wystarczy umieć czytać.
    A i owszem.
    Ciekawe tylko dlaczego spora część markowych producentów zakłady przenosi na Daleki Wschód?
    Siłą rzeczy, nawet na metce markowego produktu pojawia się malutki napis : made in PRC :))
    Chyba to już nie jest tajemnica dlaczego.... Właśnie chodzi o tą tanią siłę roboczą a najgorsze że nawet dzieci w tym uczestniczą... a później jedną pańcia z drugą kupują te markowe rzeczy i czują się takie cool.
    No włąśnie..
    Co więc zrobić, kiedy znakomita większość uznanych producentow, marek - swoje zakłady produkcyjne ma w Chinach, Tajwanie, Tajlandii, Indiach, Bangladeszu etec etc..
    Nie kupować ?
    Szukać takich co mają na metce : made in France lub made in USA?
    Można.
    Problem w tym, że ostatnio znajduje się to głównie na broni.
    E tam. Według ostatnio panującego patriotycznego poglądu wśród pisowców należy popierać i kupować tylko rzeczy produkowane w Polsce.
    Tylko że ci patrioci nie zauważyli że sprzęt na którym piszą swoje wywody nie jest absolutnie produkcji polskiej i to im nie przeszkadza. To samo ma się do telefonów, butów, spodni, rowerów, aut czy jak w temacie klapek dla kobiety.
  • w temacie Śmierdzące chińskie klapki

W: Porady
    krumar Pewnie jakiś "opłacony" przez totalna opozycję... Szkoda gadać. Z tymi klapkami chyba tak zrobię. Czytałem że mogą być rakotwórcze, że zawierają metale ciężkie... Ciekawe że puszczają takie rzeczy na EU„Opłacony przez totalną opozycję” - masz na myśli przeciwników PiS?

Jeżeli tak...to wiedz że ta właśnie „totalna opozycja” nie zakłada głupich tematów nt śmierdzących klapek z Chin, bo dobrze wie że są one szkodliwe dla zdrowia.
    Kto kobiecie w ciąży kupuje takie śmierdzące chemią klapki? Chyba tylko pisowiec.

• w temacie Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie...

W: Uczucia
    Chamsin I owszem ludzie szukający kogoś w sieci faktycznie potrafią być brzydcy i nieatrakcyjni mentalnie i fizycznie, tyle że nie jest regułą to że jest tak "zawsze" ;)

Kiedyś dawno temu poznałem przez internet masakrycznie piękną, atrakcyjną i pociągającą fizycznie i psychicznie kobietę, koniec końców to właśnie internet jako bardzo złe (w sensie że niewystarczające) medium komunikacji zrujnował naszą relację, nie ja nie ona tylko internet jako taki....

Nie ma zasad i reguł, i tyle.

Nie ma znaczenia w jaki sposób kogoś poznasz tylko to w jaki sposób dana relacja potem się rozwija, sieć to tyko narzędzie i problem nie polega na tym że się go w ogóle używa tylko na tym że się przegina wierząc w jego wpływ na rzeczywistość...„masakrycznie piękna, atrakcyjna i pociągająca kobieta” - niezły opis:) strach się bać cóż to była za kobieta. Chyba kosmitka :)

Co do urody osób w internecie na portalach różnego rodzaju....są też atrakcyjni, przystojni i zaradni życiowo. Można spotkać różne typy osób.

Kimi nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
  • w temacie Pisiory obrażani są prawdą !!

~gość Liderzy protestu niepełnosprawnych obnażeni. Wyciekły niewygodne fakty
    Panią, która śmiga motorówką po Chorwacji, na nartachw Austrii, mieszka w apartamentowcu, nie stać na buty dla syna.:-)http://newswe(...)rtwich/
    Tak zazdrościsz jej tej Chorwacji? Austrii? Jełopie weź chore dziecko i Wałcz z nim całe życie a potem dopiero zabieraj głos. Za twoje nie pojechała przecież.
    Wiesz ilu ludzi bardzo dobrze zarabiających bierze 500+ ? Do nich nie masz nic do napisania tylko do matek osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH?
    Wstydu CHAMIE nie masz.

Chorwacją czy narty w Austrii....No No nie powiem, jak dla takich jak ty to aż taka rewelacja to ty biedaku jeszcze mało rzeczy widziałeś.
  • w temacie wielkie dzieło byłego ministra sprawiedliwości

Laila44 inka111 Dlaczego „za darmo”?

Przecież to jego praca, którą zarabia na życie.
    To nie on wydał błędnie wyrok skazujący.
    Powinien wynegocjować jak najwyższe odszkodowanie i wziąć pieniądze za swoją pracę.Słyszałam wczoraj wypowiedż p. Ćwiąkalskiego ze on pracuje dla p. Tomka za darmo, i dobrze bo przecież w tym czasie to on był ministrem sprawiedliwości a p. Kwaśniewski prezydentem.A to przepraszam. Nie śledzę tej sprawy i wiadomości w ostatnim czasie więc mogę nie mieć dokładnej wiedzy.
    To byłoby bardzo ładnie ze strony pana Ćwiąkalskiego. Chociaż tyle.

Tego co przeżył ten niewinny człowiek nie da się opisać, zrozumieć i przeliczyć na zł.
    Ale powinien otrzymać olbrzymie odszkodowanie. I tu rola prawnika. A jak jeszcze zrobi to za darmo....to ładnie.
    Pozdrawiam Cię!
  • w temacie wielkie dzieło byłego ministra sprawiedliwości

Dlaczego „za darmo”?

Przecież to jego praca, którą zarabia na życie.
    To nie on wydał błędnie wyrok skazujący.
    Powinien wynegocjować jak najwyższe odszkodowanie i wziąć pieniądze za swoją pracę.