• w temacie Jutro w TVP dokument "kasta"

W: Polityka
    Ada777
    ~gość
    Ada777
    ~Ludojad A dokładnie w TVP Info, od poniedziałku do czwartku od godziny 21:30. Czekamy.
    Pozdrówka.
    W dyktatorskiej telewizji PIS to wiadomo same kłamstwa będą preparować, więc fałszerstw nie ma co oglądać.
    Dla ciebie proponuję następujące zajęcie, jak ja będę oglądał złodziei sędziów.
    Wyciąg se z szuflady tego gumowego, rozkracz się, wepchnij to sobie do dziupli albo do zadka i ruszaj. W przód i w tył, aż jękniesz.
    Dla Ciebie paszkwil jest dokumentem - ale jaja !
    Dla pisowców każdy news podawany na tvpis to prawda najprawdziwsza. To przecież ciemna masa która uwierzy we wszystko co im podadzą. Jak to powiedział kiedyś Kurski „CIEMNA MASA KUPI WSZYSTKO”. Czy tak nie jest?
    To są bezmyślne kozły. Aż dziwne że nie interesuje ich sprawa srebrnej i dwóch wież, sprawa KNF, Banasia, Machloje z kradzieżą milionów zł. Jak terazw CBA np w d. Pisowcy kradną ile wlezie już nawet się z tym nie kryją, ale to przekupny elektorat tępych dekli nie interesuje.
    Teraz robią nagonkę na sędziów. PiS to moralne dno.
  • w temacie Kto diagnozuje nerwicę?

W: Porady
    Idż do lekarza pierwszego kontaktu. On da ci skierowanie do odpowiedniego lekarza. Czy to będzie neurolog czy psycholog to on zadecyduje.
  • w temacie Domki blisko plaży

W: Babskie sprawy
    Dla ilu osób poszukujesz tych domków?

Hmmm...jak to jest „zasuwać HEKTAR”? Ni jak nie mogę sobie tego wyobrazić :)
  • w temacie Pytanie do samotnych - czy otwieracie drzwi obcym?

W: Hydepark
    40 lat i piszesz że jesteś „starsza” ???

Chyba żle się czujesz.

A pytanie conajmniej na poziomie dziecka z podstawówki.

Ale odpowiem ci - babciu, nie otwiera się drzwi obcym. Wiedzą o tym dzieci w przedszkolu.
  • w temacie Kibicuję za Senegalem

W: Polityka
    ~gość Jak na takiego zasłużonego antypolaka wcale mnie to nie dziwi.
    Powiem nawet więcej, będziesz popierał każdą drużynę z którą będą grali Polacy. Pewnie. I jestem Polką. W odróżnieniu od ciebie „prawdziwy Polaku” ja jestem Polką i myślę sama. Wolno mi kibicować komu chcę.

Polska buta wyłazi wszędzie. Od PiSosłów po sportowców. Gwiazdy takie przecież pojechały i dały sobie władować dwie bramy . I te ich żenujące tłumaczenia. Porażka na całej linii.

Jedyna nadzieja że jeszcze wyjdą z tego z twarzą to wygrane w dwóch pozostałych meczach.

• w temacie Śmierdzące chińskie klapki

ajatoLach Kajetana ajatoLach Kajetana tom100 Kajetana Nie kupuje się chinszczyzny. To kara za wspieranie wyzysku. W Polsce - Cinszczyzna z zachodnią metką.
    Pojedziesz do Włoch- pamiątka z Chin
    -pojedziesz do Grecji- pamiątka z Chin.
    Gdziekolwiek pojedziesz - - Chinszczyzna
    Czasami nawet nie wiesz ,że wspierasz wyzysk. nawet na artykułach markowych jest napisany kraj produkcji. Wystarczy umieć czytać.A i owszem.
    Ciekawe tylko dlaczego spora część markowych producentów zakłady przenosi na Daleki Wschód?
    Siłą rzeczy, nawet na metce markowego produktu pojawia się malutki napis : made in PRC :))Chyba to już nie jest tajemnica dlaczego.... Właśnie chodzi o tą tanią siłę roboczą a najgorsze że nawet dzieci w tym uczestniczą... a później jedną pańcia z drugą kupują te markowe rzeczy i czują się takie cool.
    No włąśnie..
    Co więc zrobić, kiedy znakomita większość uznanych producentow, marek - swoje zakłady produkcyjne ma w Chinach, Tajwanie, Tajlandii, Indiach, Bangladeszu etec etc..
    Nie kupować ?
    Szukać takich co mają na metce : made in France lub made in USA?
    Można.
    Problem w tym, że ostatnio znajduje się to głównie na broni.E tam. Według ostatnio panującego patriotycznego poglądu wśród pisowców należy popierać i kupować tylko rzeczy produkowane w Polsce.
    Tylko że ci patrioci nie zauważyli że sprzęt na którym piszą swoje wywody nie jest absolutnie produkcji polskiej i to im nie przeszkadza. To samo ma się do telefonów, butów, spodni, rowerów, aut czy jak w temacie klapek dla kobiety.
  • w temacie Śmierdzące chińskie klapki

krumar Pewnie jakiś "opłacony" przez totalna opozycję... Szkoda gadać. Z tymi klapkami chyba tak zrobię. Czytałem że mogą być rakotwórcze, że zawierają metale ciężkie... Ciekawe że puszczają takie rzeczy na EU„Opłacony przez totalną opozycję” - masz na myśli przeciwników PiS?

Jeżeli tak...to wiedz że ta właśnie „totalna opozycja” nie zakłada głupich tematów nt śmierdzących klapek z Chin, bo dobrze wie że są one szkodliwe dla zdrowia.
    Kto kobiecie w ciąży kupuje takie śmierdzące chemią klapki? Chyba tylko pisowiec.

• w temacie Czy mężczyźni i kobiety szukający kogoś w sieci to zawsze ludzie brzydcy i nietrakcyjni mentalnie...

W: Uczucia
    Chamsin I owszem ludzie szukający kogoś w sieci faktycznie potrafią być brzydcy i nieatrakcyjni mentalnie i fizycznie, tyle że nie jest regułą to że jest tak "zawsze" ;)

Kiedyś dawno temu poznałem przez internet masakrycznie piękną, atrakcyjną i pociągającą fizycznie i psychicznie kobietę, koniec końców to właśnie internet jako bardzo złe (w sensie że niewystarczające) medium komunikacji zrujnował naszą relację, nie ja nie ona tylko internet jako taki....

Nie ma zasad i reguł, i tyle.

Nie ma znaczenia w jaki sposób kogoś poznasz tylko to w jaki sposób dana relacja potem się rozwija, sieć to tyko narzędzie i problem nie polega na tym że się go w ogóle używa tylko na tym że się przegina wierząc w jego wpływ na rzeczywistość...„masakrycznie piękna, atrakcyjna i pociągająca kobieta” - niezły opis:) strach się bać cóż to była za kobieta. Chyba kosmitka :)

Co do urody osób w internecie na portalach różnego rodzaju....są też atrakcyjni, przystojni i zaradni życiowo. Można spotkać różne typy osób.

Kimi nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.