• w temacie Jak powinna wyglądać randka marzeń?

  W: Babskie sprawy
  JustynaTe Po pierwsze niesamowite miejsce, po drugie On powinien wyglądać jak ciacho, po trzecie włoskie wino i dobre jadło :) i romanryczna muzyka.
  Wiodać że małolata dla której się liczy tylko jedno...wyglad plejboja i kasa! szkoda....gdzie się podziały te prawdziwe kobietki..... ?????
 • w temacie Jak powinna wyglądać randka marzeń?

  W: Babskie sprawy
  wiosna2
  Eluska
  wiosna2
  Eluska
  wiosna2
  Kressska
  kingeczka Jaka według was powinna być randka marzeń? Co powinien zrobić wasz facet, gdzie was zabrać aby było idealnie? Miałyście już taką randkę?? :) [image]0003NEJIP0VDBF6M[/image]
  Co za bzdura...randka marzeń nie zależy od miejsca. Nieważne gdzie, nieważne jak, ale z kim.
  >>Jak to nie ...z bylie kim to się na randki nie chadza......ja na przykład widziałabym randkę marzen lot balonem.........i gwarantuję ,że bylekto by nie wsiadł do balona,bo jak by pomyślał ,że spadnie:)))))
  warunki ekstremalne:)))
  I butelka winka ...ale za to romantycznie:))))))
  bezpieczniej na ziemi sie czują:)))
  >>Po ziemi to ja codzień chodzę........a to ma być randka marzeń..........:)))
  Ja pidole jakie co niektóre panieneczki maja zachcianki.... a może tak by same wyszły z inicjatywą i same zaprosiły mężczyznę na randke marzeń? Hmmm?
 • w temacie Jak powinna wyglądać randka marzeń?

  W: Babskie sprawy
  Kressska kingeczka Jaka według was powinna być randka marzeń? Co powinien zrobić wasz facet, gdzie was zabrać aby było idealnie? Miałyście już taką randkę?? :) [image]0003NEJIP0VDBF6M[/image]
  Co za bzdura...randka marzeń nie zależy od miejsca. Nieważne gdzie, nieważne jak, ale z kim.Zgadzam sie w 10000% !!!!!!!!
 • w temacie Sukienka do małych piersi

  W: Babskie sprawy
  Mam również male piersi, bedąc nastolatką miałam z tym problem. Teraz mając ponad prawie 35 lat, no cóż... małe jest piękne... Lubie je nawet bardzo...
  A jeśli komuś się one nie podobają to przepraszam ale to już nie moj problem ale tej osoby.