• w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Lilith1
  ireneo
  Madzia222 Optimum
  modalna
  statystyka
  analiza
 • w temacie Owsiak ante portas, Oj! bedzie się działo - Błaszczak straszy

  W: Polityka
  Air842]
  ireneo
  Air842
  zbigniew1933
  Air842 ireneo [cytat kogo=Air842 Starasza Owsiaka ? Strasza tych co bywaja na Woodstocku ? tym byrdziej ,ze zapowiedzialo wiele osob znanych , wystep na koncercie ..
  Nie sadzilam ,ze mozna sie posunac do takiej intrygii. Naturalnie ,ze ludzie sie boja ,ale skoro ostrzegaja to ,zeby nie bylo tak ,ze sami swoi stana sie terrorystami .

  Pan Owsiak to czlowiek bardzo interesowny , nie mowil prawdy o willi w ,ktorej mieszka ,,nie mowil ,ze kupiona na fundacje zatrudnia cala rodzine , lata po stole jak niezrownowazony czlowiek z czlowieka skromnego stal sie buc .. a wystarczyloby powiedziec .... prowadze Fundacje zarabiam okolo 10000 bo mniej pewnie by nie chcial (?)

  Ale oprocz swojego rodzinnego interesu zrobil wiele dla szpitali i tu nalezy mu sie ochrona ,ktorej pewnie mu nikt od Blaszczaka nie zapewni ..a mógłby przy pomocy tych anielskich policjantów co ich Zieliński porobił.
  Przepraszam ,ale cos mi ucieklo jakich Aniolow ? jaki Zielinski ?
  Policjantom bolszewicy z PiS kazali pozakładać duże białe skrzydła na plecy, pozawijać się w prześcieradła wyprane w wodzie święconej i tak udekorowanych wypuścili na ulice...jako anioły bez winy.

  Wyglądają wystarczająco ponętnie?
  Co to za fest ?
  co ci z tej ponętności kiedy anioły nie maja przyrodzeniości?
  Cos Ty wymyslil ? ))) Zobaacz irusiu modla sie za nas . Widzisz od dawna mowilam ,ze katolicy to milosierni ludzie ,,,,,
  takie miłe, asertywne zwierzaczki:-) Ale głupiutkie to i jak się pomyli może narobić szkody i jakiego szatana sprowadzić.
 • w temacie a to kurtka na Wacie

  W: Polityka
  no i się pogmatwa. WATowcy wyliczyli, że samolot nie obróciłby się bez końcówki, gdyby na drugim skrzydle postawiono 6 tonową ciężarówkę. Teraz Antek zawoła - i tu proszę państwa jest dowód, że w skrzydle tupolewa była 6-tonowa bomba termobaryczna!
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Madzia222 i tym optymistycznym akcentem, życzę miłego dnia:))pożegnanie /wzajemnie:-) /
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Madzia222 Optimummodalna
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Madzia222 "Radość o Poranku" (film)gimnastyka
 • w temacie ledwo w spółkach się zajawili, w mig je wydoili

  W: Polityka
  TR300 Air842 TR300 Air842 TR300 ireneo zeby nie kopać się z każdym koniem z osobna, niech wszystkie konie mnie teraz czytają.
  Otóż proszę koni. Jak straciło sie 1000 zł, a w roku zarabiało sie 500 zl, to nie wystarczy dorobić 1000 zl. Trzeba 1500 zł. ale i to konie niech podkreślą wężykiem, stan strukturalny musi być niezmieniony. Oznacza to, że nie może być tak iż sprzeda się kozę, by pokryć straty poniesione przez padnięcie prosiaka. Znaczy wartość początkowa majątku musi być zachowana. Kombinować można jedynie w kosztach ale tylko poprzez ich racjonalizację. Akumulacja kapitałowa, kwoty amortyzacyjne też nie mogą być okrawane.
  Do analizy oceny rocznej nie bierze się danych z okresów cząstkowych. rynek nie jest wartością constans. Taką jest średnia wahań. Tę ocenia się po zamknięciu bilansu rocznego.
  Zatem wypada mi jedynie życzyć koniom, proszę koni radosnego rżenia tak w okolicach marca 2018 roku. Choć wątpię, aby ta stadnina do tego czasu nie padła. .nie kompromituj się więcej irusiu - tobie to na prawdę sprawia przyjemność???
  Piszesz: "Do analizy oceny rocznej nie bierze się danych z okresów cząstkowych" - a sam cały temat oparłeś na analizach z okresów cząstkowych.... no chyba ze u ciebie rok trwa od stycznia do czerwca....Zablokowano mnie ... On jest do tematu dobrze przygotowany przeciez za to mu placa ... Obligacje ....... to mysle ,,ze ostatecznosc .... Za co Polska je wykupi ?za pieniądze ze sprzedaży kolejnych emisji obligacji - niestety - ale tak się robi od ponad 20 lat a nie od 20 miesięcy jak by chcieli zbysio i iruso...,,,to znaczy dlug kupuja dlugiem ? mialo byc lepiej ,nie przekonales mnie o slusznosci tych posuniec ...Szkoda bardzo bym chciala ,zeby PiSowi w dziedzinie finansowej sie udalo ..to nie jest PiSowski wynalazek, tak robily wszystkie rzady po 1989 rokiem, tym przed 1989 - nikt za bardzo nie chcial pozyczac.....
  tak robią dyletaqnci. Za swoje tak by nie robili, ale dyletanci swojego nie mają. Okradają innych, bo jak okradać siebie? A ci teraz to obiecywali, że będą robić lepiej, czy gorzej?
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Madzia222 gałązka oliwna (gołąb wyfrunął z arki Noego i wrócił z gałązką)radość /znak, że woda opada/