• w temacie "My za Polskę nie przepraszamy, my za Polskę dziękujemy!"

  W: Polityka
  ~Gość
  ireneo On podziękował za 75 tysięcy kopertówki. Kierowca Gossowej co do dziesięciu nie potrafi zliczyć dziękuje za fotel w spółce za ok 180 tysięcy. Caritas nie dziękuje. Liczył na koperty, a dostał zaledwie kilka i zużytych. Trybumał też dziękuje. Przyłębska dekady nie mogła dostać fuchy prezesa rejonowego bo za mierna. Doczekała się 24 tysięcy miesięcznie za obecność. Jest jeszcze trochę tych podziękowań. Rydzyk choćby, Piotrowicz i inne miernoty to chodzące podziękowania.
  a to ciekawe ten kierowca co liczyć nie umie według ciebie i setki jemu podobnych wyprowadzili te spółki z długów a teraz te spółki przynoszą zysk ZA TO TWOI UMIŁOWANI KUMPLE Z PO I INNYCH LEWACKICH KIBUCÓW SPRZEDAWALI WSZYSTKO ZA GROSZE BO SIĘ IM NIE OPŁACAŁO A TERAZ PŁACZ BO JUŻ NIE MA CZEGO UKRAŚĆ
  On ma tam etat ale oni nie chcą go widzieć. Zresztą kiedy jeśli dorabia jako radny a w wolnym czasie wozi przyjaciółkę tow. Jarosława na trochę droższy fotel. Kiedy piłkarz był zatrudniony w kopalni to po to by kopał, ale byle nie węgiel. Teraz już wiesz jak to się robi by matoł szkody nie narobił a zarobił. Każdy pomyśli - przecież to kradzież, ja naPISałem co wszyscy, poza kilkorgiem, myślą.
 • w temacie "My za Polskę nie przepraszamy, my za Polskę dziękujemy!"

  W: Polityka
  On podziękował za 75 tysięcy kopertówki. Kierowca Gossowej co do dziesięciu nie potrafi zliczyć dziękuje za fotel w spółce za ok 180 tysięcy. Caritas nie dziękuje. Liczył na koperty, a dostał zaledwie kilka i zużytych. Trybumał też dziękuje. Przyłębska dekady nie mogła dostać fuchy prezesa rejonowego bo za mierna. Doczekała się 24 tysięcy miesięcznie za obecność. Jest jeszcze trochę tych podziękowań. Rydzyk choćby, Piotrowicz i inne miernoty to chodzące podziękowania.
 • w temacie Tacy oni totalnie fundamentalni a boską zwierzynę zamieniają w futra?!

  W: Polityka
  KarolP12
  ireneo
  KarolP12 Zaś brednie. Korniki nie mają futra.
  Szczury mają i co z tego? włącz te resztki myślenia. a co do korników, to one fruwają i spot pił zawsze zdurzą zwiać. Drzewa już nie. To myślałeś, że tymi piłami korniki piłowali? Zawsze byłeś pocieszny, to i jesteś.
  Jak wiesz, że korniki nie mają futer to po ateistę roisz że totalniaki zamieniają zwierzynę w futra irosław :)) Wiadomo że tną swoje lasy na drewno a nie futra z korników. Tylko jakoś zielone świry nie są tym zainteresowane. Oni bronią tylko korniczych futer w puszczy białowieskiej. I to po polskiej stronie.
  A jak tobie wyszło, że korniki to futerkowa zwierzyna? No jak, Jaki jesteś czy co.
 • w temacie Tacy oni totalnie fundamentalni a boską zwierzynę zamieniają w futra?!

  W: Polityka
  KarolP12 Zaś brednie. Korniki nie mają futra. Szczury mają i co z tego? włącz te resztki myślenia. a co do korników, to one fruwają i spot pił zawsze zdurzą zwiać. Drzewa już nie. To myślałeś, że tymi piłami korniki piłowali? Zawsze byłeś pocieszny, to i jesteś.
 • w temacie Sporny Kornik drukarz

  W: Polityka
  Jest zakaz i to powinno podobnym tobie wystarczyć. Ostatecznie Szyszce wystarczyło, bo kombinuje oskarżyć Unesco za bezpodstawne wpisanie puszczy na liste. Głupie to ale co może innego bałwanowi przyjść do łba. Więc nawet fdyby PO wycinało świerki to było. A tak być już nie może i nie będzie. Bo jeśli tak to zaczniecie upominać się o tolerowanie złodziejstwa bo PO kradło. To tak głupie jak dopominanie się zgody dla nowego proboszcza na gwałcenie dziewczynek bo poprzednik tak robił dyż za to wyleciał do jego parafii.
 • w temacie Koniec pozoranta przywiezionego w walizce z Warszawki

  W: Polityka
  TR300 ireneo To może tego z Opola zawieźć do Słupska a nie zrzucać na Warszawę.w Słupsku jest prawie 100 tyś mieszkańców, myślisz że wśród tych 100 tyś nie ma odpowiedniego żeby sprawować funkcję prezydenta - w samorządach jeszcze nigdy nie sprawdzili się politycy przywożeni w walizce z Warszawki. No nie wiem. Chyba jednak w tej Warszawie jest więcej i dlaczego niby opolski miałby się sprawdzić. Że w tłoku się nie rozpoznają? Na razie mają uciechę: Wełtawę z Mostem Karola zaplanował Warszawie sprezentować, a ostatnio greckie kontenery ze śmieciami.