• w temacie Wolno Czarnkowi ale nie restauratorowi

  W: Polityka
  Dobrawa1 Bardzo proszę o jaśniejsze wyartykułowanie treści.

  "Ta kulowska miernota paliła dię by zaistnieć na fusze do mtórej ani nke został przygotowany ani nie ma zielonego pojęcia"

  " Z testu do domu każdy ma szanse się zarazić."
  Oświeconym światło niepotrzebne - dadzą radę, a z nieoświeconymi mi nie po tekście. Trollowanie oddalone.
 • w temacie Dlaczego Niemcy nie przeklinają swojego rządu

  W: Hydepark
  "Niedawno dokonana została próba podpalenia budynku Instytutu Roberta Kocha, głównej placówki epidemiologicznej w Niemczech. W czasie, kiedy trwały rozmowy w Urzędzie Kanclerskim na ulicach Berlina protestowały tysiące przedstawicieli branży rozrywkowej, wystawienniczej, turystyki, gastronomii, także świata kultury i sztuki, próbując zwrócić uwagę na swoją katastrofalną sytuację ekonomiczną"
 • w temacie Naganne i karygodne lenie, czy to nieczyste sumienie

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo ~gość Muzeum Historii Żydów w Warszawie koszt 320 mln złotych. Dofinansowane przez Gronkiewicz Waltz z budżetu Warszawy w kwocie 90 mln złotych i Ministerstwo Kultury w okresie rządów PO w kwocie 90 mln złotych.
  Napisz patafianie coś na ten temat.To też prywatne? naPISałem
  Takie samo prywatne jak Rydzyka.
  Lux veritatis jest Tadeusza R Jeszcze w 2019 miało kosztować mniej niż 120 milionów co i tak było ogromną kwotą. Gliński podarował już ponad 170 mln. T. R. na tym nie poprzestanie. Cudze wydaje z sułtańskim rozmachem
 • w temacie Naganne i karygodne lenie, czy to nieczyste sumienie

  W: Polityka
  ~gość Muzeum Historii Żydów w Warszawie koszt 320 mln złotych. Dofinansowane przez Gronkiewicz Waltz z budżetu Warszawy w kwocie 90 mln złotych i Ministerstwo Kultury w okresie rządów PO w kwocie 90 mln złotych.
  Napisz patafianie coś na ten temat.To też prywatne? naPISałem