• w temacie Nikt nie szuka dziś prawdy

  W: Hydepark
  Staraj się PISać z sensem. To da się zrobic po przemyśleniu. naPISanego. W masmediach też da dię znaleźć prawdę. W niezależnych gdyż winnych prawdziwe są tylko nazwiska głosicieli.

  Poprawnym możnaby uznać wnioski o eskalacji nienawiści przez kościelnych funkcjonariuszy. I to w imię miłosci bozej. Przykladów ze współczesności nie podam, bo znane. Skutkiem setki pomordowanych w imię bożej prawdy. Na progu sredniowiecza biskup, zwany potem świętym Cyrylem, doprowadził do okrutnego mordu na filozofce, matematyczce aleksandryjskiej Hypatii. Tak.podjudził przeciwko niej tlum w imię prawdy, ze żywcem rozerwali ją skorupwmi.
 • w temacie Czy zawłaszczanie krzyza zawłaszczających nie poniza?

  W: Polityka
  Logos
  ireneo
  Logos
  ireneo
  ~gość Ujawnij się a obiecuję że znajdą się tacy, co twoim rodzicom na pomnikach powieszą tęczową coś tam. Będziesz zadowolony? Przecież nikomu krzywdy nie zrobią! Zboczeńców miejsce jest w łóżkach, do których nikt im nie zagląda.
  Moi rodzice nie są ani publicznymi osobami sni nie robia cudów. W takiej dytuacji mógłby coś wieszac idiota taki jak ty. Jak się do moich rodziców modlisz, to odpuść sobie. Szkoda czasu.
  Staraj dię czytać ze zrozumieniem. Gdyby coś wieszali napisalbym, a nie napisałem. Nie doPISuj w moich tekstach tego co chcialbyś aby naPISane bylo a nie jest.
  Przed chwilą obejrzałem wideo clip -jak Duda poszedł przebłagać kamienne bóstwo kolorową wstążka i białymi różami.
  Białymi? już go mają na pegasusie
  Ordo Iuris wyznaczy mu pokutę i po sprawie.
  Komtur torunski wkrótce będzie bykiem na nich pstrzył, bo z tych pokut mają miliony, a on za kopertami musi się uganiać.
 • w temacie Kto by pomyślał, że Polską będą rządzić faszyści

  W: Polityka
  ~gość ireneo ~gość T forum cierpi z powodu bolszewika i przebierańca buca. Znasz może takiego typa?
  Taki niski, przebiera się w damskie ciuszki, udaje Anetę, jest głupi, kocha TVN, uwielbia Tuska, jest skończonym idiotą. Jakoś po faszystowsku napisałeś. Oceniasz ludzi po zachowaniu i pewnie jaki innum chtnie byś łby poukrecał. Co cie obchodzi jak się kto ubiera, kogo kocha. Ten dupek kocha swojego buca między nogami, którego często ssie.A jak czesto, bo pewnie masz porównanie. Częściej niż ty, i czy z tego powodu jest godny podziwu czy potępienia? Nadal prezentujesz się faszystowsko
 • w temacie Czy zawłaszczanie krzyza zawłaszczających nie poniza?

  W: Polityka
  Logos ireneo ~gość Ujawnij się a obiecuję że znajdą się tacy, co twoim rodzicom na pomnikach powieszą tęczową coś tam. Będziesz zadowolony? Przecież nikomu krzywdy nie zrobią! Zboczeńców miejsce jest w łóżkach, do których nikt im nie zagląda.Moi rodzice nie są ani publicznymi osobami sni nie robia cudów. W takiej dytuacji mógłby coś wieszac idiota taki jak ty. Jak się do moich rodziców modlisz, to odpuść sobie. Szkoda czasu.
  Staraj dię czytać ze zrozumieniem. Gdyby coś wieszali napisalbym, a nie napisałem. Nie doPISuj w moich tekstach tego co chcialbyś aby naPISane bylo a nie jest.Przed chwilą obejrzałem wideo clip -jak Duda poszedł przebłagać kamienne bóstwo kolorową wstążka i białymi różami.Białymi? już go mają na pegasusie
 • w temacie Kto by pomyślał, że Polską będą rządzić faszyści

  W: Polityka
  ~gość T forum cierpi z powodu bolszewika i przebierańca buca. Znasz może takiego typa?
  Taki niski, przebiera się w damskie ciuszki, udaje Anetę, jest głupi, kocha TVN, uwielbia Tuska, jest skończonym idiotą. Jakoś po faszystowsku napisałeś. Oceniasz ludzi po zachowaniu i pewnie jaki innum chtnie byś łby poukrecał. Co cie obchodzi jak się kto ubiera, kogo kocha.
 • w temacie Zdjęcie tego pana wykonane za granicą, nie pozostawia wątpliwości

  W: Hydepark
  ~gość ireneo Ech ta zagranica, co ona wyrabia z prawdziwymi polakami. Trzeba koniecznie ją zrepolonizowac tak od morza do morza.Dokładnie. Ty też pewnie w gaciach się kąpałeś na resortowych wczasach w Bułgarii za PRL. Dlaczego wybrałaś mi Bulgarię, jakiś sentyment?
 • w temacie Czy zawłaszczanie krzyza zawłaszczających nie poniza?

  W: Polityka
  ~gość Ujawnij się a obiecuję że znajdą się tacy, co twoim rodzicom na pomnikach powieszą tęczową coś tam. Będziesz zadowolony? Przecież nikomu krzywdy nie zrobią! Zboczeńców miejsce jest w łóżkach, do których nikt im nie zagląda.Moi rodzice nie są ani publicznymi osobami sni nie robia cudów. W takiej dytuacji mógłby coś wieszac idiota taki jak ty. Jak się do moich rodziców modlisz, to odpuść sobie. Szkoda czasu.
  Staraj dię czytać ze zrozumieniem. Gdyby coś wieszali napisalbym, a nie napisałem. Nie doPISuj w moich tekstach tego co chcialbyś aby naPISane bylo a nie jest.