• w temacie Prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców

W: Hydepark
    ~gość
    ~ikka zobacz sobie te eleganckie sztućce z Duka ja takie rodzicom kupiłam włąśnie na rocznice ślubuhttps://dukap(...)sztucce
    W tym wieku to pewnie całe wyposażenie kuchenne już mają. Bardziej nadawał by się jakiś oryginalny zegar ścienny np. z kukułką:)
    A jak wszyscy tak pomyślą?
  • w temacie po co w Raju złoto?

W: Religia
    Sikorsky
    ireneo
    Sikorsky
    ireneo
    Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :)
    Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.
    Złoty kolor czy żółty kolor ma swoją symbolikę w KK. Symbolizuje światło, wiedzę, najwyższą wartość, absolut.
    To już wiesz.
    nawet nie będę dyskutował. Poczytaj tę biblię, bo ty mi o kościele. Gdzie ty masz w biblijnym raju kościół?!
    Kościół stworzył obraz raju na tyle na ile potrafił. Stworzył wyobrażenie raju wg własnych wzorców, wartości i symboliki.
    To już wiesz.
    To kościół napisał Biblię? Zmień wikarego.

Sikorsky ireneo Sikorsky ireneo Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :) Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.Złoty kolor czy żółty kolor ma swoją symbolikę w KK. Symbolizuje światło, wiedzę, najwyższą wartość, absolut.
    To już wiesz. nawet nie będę dyskutował. Poczytaj tę biblię, bo ty mi o kościele. Gdzie ty masz w biblijnym raju kościół?!Kościół stworzył obraz raju na tyle na ile potrafił. Stworzył wyobrażenie raju wg własnych wzorców, wartości i symboliki.
    To już wiesz. Kościól stworzył? Gdybyś napisał że Mojżesz to już błysnąłbyś promykiem intelektu. Gdzie Biblia a gdzie kościół. Teraz już nic nie wiesz, co? Biblia to nie te wydania co niektóry z nich podaje cytaty.

~zosia ireneo ~zosia ireneo Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :) Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.Wszędzie tam gdzie jest kościół tam potrzebne jest złoto , na korony Maryjne , te z mosiądzu odpadają z obrazu . Może dlatego . A po co w Raju kościół? przecież tam elita katolicka.
    Matka boże jest boska, pomyśli i ma korone, ale poco jej, żeby komu się podobać? Tam wszyscy " jako aniołowie" . Popędu nie ma więc nie ma podziału na płeć, bo jej też nie będzie. Majtek i portek też nie będzie bo nie ma co zakrywać.. To jesteś mało zorientowany w Raju są potrzebne Aureole , Harfy , Brewiarze , i Tuniki , Taki Anioł co się zdecyduje zostać np. Krawcem albo wytwórcą tunik będzie bardzo bogaty , to samo dotyczy wytwórców papieru i drukarzy którzy drukują Brewiarze . Ci co wytwarzają tylko aureole będą najbiedniejsi bo to artykuł najtańszy w Raju . No i Lutnicy wytwarzający Lutnie i harfy , i nauczyciele muzyki , w Raju mają pełne ręce roboty , bo każdy Janioł musi umieć grać na Lutni lub Harfie i śpiewać wesołego Alleluja . Jament . Anioły śpiewające to inny gatunek, sort aniołów. Człowiek nieboszczyk nigdy takiego anielstwa nie osiągnie. Nawet ja choć rzępolę i klapie, a kiedy arie zacznę to nawet policja się biega.

zbigniew1933 Sikorsky ireneo Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :) Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.Złoty kolor czy żółty kolor ma swoją symbolikę w KK. Symbolizuje światło, wiedzę, najwyższą wartość, absolut.
    To już wiesz. Ja zaś niezdarnie myślałem że to Lucyfer jest niosącym światło dla żyjących w mrokach braku wiedzy.kościół i światło, kościół i wiedza? a Słońce wieki obiegało dumną Ziemie. Boską przy tym, jakby Słońce diabelskie było. A może i tak, przecie piekielnie gorące.
    Żółte nawet.

Sikorsky ireneo Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

To już wiesz. nawet nie będę dyskutował. Poczytaj tę biblię, bo ty mi o kościele. Gdzie ty masz w biblijnym raju kościół?!

~zosia ireneo Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :) Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.Wszędzie tam gdzie jest kościół tam potrzebne jest złoto , na korony Maryjne , te z mosiądzu odpadają z obrazu . Może dlatego . A po co w Raju kościół? przecież tam elita katolicka.
    Matka boże jest boska, pomyśli i ma korone, ale poco jej, żeby komu się podobać? Tam wszyscy " jako aniołowie" . Popędu nie ma więc nie ma podziału na płeć, bo jej też nie będzie. Majtek i portek też nie będzie bo nie ma co zakrywać..

Sikorsky Jednym słowem życie wieczne cię nie interesuje. Tym bardziej jakby to życie miało ociekać złotem. Faktycznie mało kuszące. Z tymi jabłkami to nie jest już takie proste, bo to drzewo wiedzy i poznania.

Co inne dziewice. W Koranie mieli więcej fantazji. To trzeba im przyznać. Wiedzieli w jaką "strunę" uderzyć, aby tym młodym arabom wyobraźnię rozpalić. Dlatego też pewnie tak tępią homoseksualizm. Na co homoseksualiście dziewice w raju. Nudziłby się taki. Psuje homoseksualizm całą koncepcję raju w Islamie :) Zostaw te jabłka, zostaw koran. Pytam po co złoto w biblijnym raju. koniec kropka. Złoto mnie interesuje ale tu. A po co miałoby mnie interesować tam.
  • w temacie najbardziej bezprawny prezydent w dziejach Polski

W: Polityka
    taie ireneo taie Rozumiem ze piszesz o wyroku Sądu najwyższego -
    - to nie był zaden wyrok tylko spotkanie "kolesi"
    Wyrok wyda Kadi vel.sheriif .Prezes Polski już wtedy kuedy jego sądyskazywały mówił że on żadntch sądów nie uzbaje. Teraz tym barsziej bo baród dał mu orawo robić co chce. A co?
    Bojówki na sprawę posłał. By komunistycznych sędziów pognać.Czyli znowu trzeba przyznać rację najbardziej genialnemu (jeśli chodzi o Polskę) filmowi Sami Swoi?
    "Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie"tam jeszcze mieli szacunek do sądu bo brali granat a nie pomyje Teraz bredzą że nad prezydentem jest tylko bóg.
  • w temacie Nowe hasło KOD...

W: Polityka
    ~gość ireneo abce Obrażanie innych i wulgaryzmy nie dodają splendoru osobie wypowiadającej tylko demaskują jego charakter i inteligencję.trzeba zaznaczyć, że nie chciał popełnić plagiatu z szacunku do poległegoNie mógł być plagiat. Tak się mówi w KOD do zwykłych przechodniów. Te słowa padły wielokrotnie. Tłum wiwatował i klaskał w poparciu do Łozińskiego :)

Wspaniali ludzie, prawda? Wcześniej mówiło się sp... dziadu, a tłum wył i wiwatował i skandował małpa małpa małpa w czerwonym. No i to już nie może być użyte bo byłby plagiat no i dobrze, że ten Łoziński tak go szanuje jak koleś kolesia. Bo cham z chamem zawsze będzie trzymał sztame