• w temacie Sprofanowali smoka wawelskiego

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo
  ~gość
  ireneo
  ~gość Niepoważna akcja w sprawie, której poparcie ma wyjątkowo poważne konsekwencje. Akcja , której przeprowadzenie ma spowodować, że ludzie pomyślą, że to nic takiego, jakieś młodzieńcze wygłupy, z którymi trzeba się solidaryzować, by nie wyjść na zacofanego zgreda lub człowieka pozbawionego poczucia humoru. I o to chodzi. Ludzie dają się na to łapać.
  W Peerelu milicja latala po Wrocławiu za krasnalami. Bylo podobnie śmiesznie.
  Akurat Major Fydrych leczył się u psychiatry. Wy wprowadzacie sztuczny powiew niby-świeżości, by osiągnąć śmiertelnie poważne cele polityczne. Humor zupełnie nie na miejscu i stanowi zasłonę dymną.
  Leczył się pan dr Frydrych, a ukogo łaskawco?'pewnie za to -Przed komisją stawił się w mundurze majora, a swego rozmówcę – majora – nazywał pułkownikiem. Dzięki temu uznano Fydrycha za niezrównoważonego umysłowo i nie powołano go do wojska
  Dziś nazwalbys go pedofilem albo zomowcem.
  Mam książkę jego autorstwa, opisuje tam swoje wizyty u psychiatry
  Podaj tytuł, poczytam
 • w temacie Sprofanowali smoka wawelskiego

  W: Polityka
  ~Gosc Pedryle niczego nie uszanują.
  Jeden pedryl ksiądz obrzygał ołtarz. Te pedrylowskie klechy żadnej swiętosci nie uszanują.
 • w temacie Sprofanowali smoka wawelskiego

  W: Polityka
  ~Gosc Pedryle niczego nie uszanują.
  Właśnie, nawet pożeracza dziewic. Jędraszewski powinien go ekskomunikować. Takich katolików on nie chce
 • w temacie czy w Polsce dyskryminuje się osoby homoseksualne?

  W: Polityka
  Rosee ireneo Rosee ireneo Soczi, gdyby tobie tego zabronili, takze możliwości wspólnego rozliczania podatków, dziedziczenia po śmierci, dostepu do chorej partnerki, zakazsli edtepu do niektórych miejscowości to pewnie miałabyś radochę z tego ze urodziłeś się hetero a nie gejem.
  Moze byś zapytał -po co ja muszę płacić podatki jak inniNie wolno im dawać dzieci, to najważniejsze, dziedziczenie i inne, jak najbardziej.A dlaczego nie wolno? Ponad 50 000 homo wychoeywuje dzieci. Czytaleś aby je krzywdzili? Hetero nawet często i okrutnie a im wolno. Zabijają je też.To nie są ich dzieci. Dwóch facetów nie moze miec dzieci, to wbrew biologii. Zgodnie z biologią kazdy facet może mieć dziecka, a jak dwóch nawet dwoje minimum. Napisalem ze tskich dzieci wychowywanych przez homo jest w Polsce ponad 50 000. Premier Finlandii zostala wychowsna przez lesbijki. Myśl a nie idź ślepo za bzdurami.
  Wyobraź sobie, ze się nie zaraziła, ku ubolewaniu Jedraszewskiego, i ma męża będąc mstką.
 • w temacie Sprofanowali smoka wawelskiego

  W: Polityka
  ~gość ireneo ~gość Niepoważna akcja w sprawie, której poparcie ma wyjątkowo poważne konsekwencje. Akcja , której przeprowadzenie ma spowodować, że ludzie pomyślą, że to nic takiego, jakieś młodzieńcze wygłupy, z którymi trzeba się solidaryzować, by nie wyjść na zacofanego zgreda lub człowieka pozbawionego poczucia humoru. I o to chodzi. Ludzie dają się na to łapać. W Peerelu milicja latala po Wrocławiu za krasnalami. Bylo podobnie śmiesznie.Akurat Major Fydrych leczył się u psychiatry. Wy wprowadzacie sztuczny powiew niby-świeżości, by osiągnąć śmiertelnie poważne cele polityczne. Humor zupełnie nie na miejscu i stanowi zasłonę dymną. Leczył się pan dr Frydrych, a ukogo łaskawco?'pewnie za to -Przed komisją stawił się w mundurze majora, a swego rozmówcę – majora – nazywał pułkownikiem. Dzięki temu uznano Fydrycha za niezrównoważonego umysłowo i nie powołano go do wojska
  Dziś nazwalbys go pedofilem albo zomowcem.
 • w temacie Sprofanowali smoka wawelskiego

  W: Polityka
  ~gość Niepoważna akcja w sprawie, której poparcie ma wyjątkowo poważne konsekwencje. Akcja , której przeprowadzenie ma spowodować, że ludzie pomyślą, że to nic takiego, jakieś młodzieńcze wygłupy, z którymi trzeba się solidaryzować, by nie wyjść na zacofanego zgreda lub człowieka pozbawionego poczucia humoru. I o to chodzi. Ludzie dają się na to łapać. W Peerelu milicja latala po Wrocławiu za krasnalami. Bylo podobnie śmiesznie.
 • w temacie czy w Polsce dyskryminuje się osoby homoseksualne?

  W: Polityka
  Rosee ireneo Soczi, gdyby tobie tego zabronili, takze możliwości wspólnego rozliczania podatków, dziedziczenia po śmierci, dostepu do chorej partnerki, zakazsli edtepu do niektórych miejscowości to pewnie miałabyś radochę z tego ze urodziłeś się hetero a nie gejem.
  Moze byś zapytał -po co ja muszę płacić podatki jak inniNie wolno im dawać dzieci, to najważniejsze, dziedziczenie i inne, jak najbardziej.A dlaczego nie wolno? Ponad 50 000 homo wychoeywuje dzieci. Czytaleś aby je krzywdzili? Hetero nawet często i okrutnie a im wolno. Zabijają je też.
 • w temacie Do dyktatury brakuje nam trochę

  W: Polityka
  olacda W demokracji 51% poparła PIS. Żaden dyktator nie ma takiego poparciaPIS, nie ZP nie miał nawet 25% Z dwiema z koalicji mieli ostatnio 28%.
 • w temacie czy w Polsce dyskryminuje się osoby homoseksualne?

  W: Polityka
  Soczi, gdyby tobie tego zabronili, takze możliwości wspólnego rozliczania podatków, dziedziczenia po śmierci, dostepu do chorej partnerki, zakazsli edtepu do niektórych miejscowości to pewnie miałabyś radochę z tego ze urodziłeś się hetero a nie gejem.
  Moze byś zapytał -po co ja muszę płacić podatki jak inni