• w temacie Naganne i karygodne lenie, czy to nieczyste sumienie

  W: Polityka
  ~gość Muzeum Historii Żydów w Warszawie koszt 320 mln złotych. Dofinansowane przez Gronkiewicz Waltz z budżetu Warszawy w kwocie 90 mln złotych i Ministerstwo Kultury w okresie rządów PO w kwocie 90 mln złotych.
  Napisz patafianie coś na ten temat.
  To też prywatne? naPISałem
 • w temacie Nie jestem zwierzęciem

  W: Religia
  chrzescijankaOla Dlatego dobrze jest wierzyć w Boga. Czego i wam życzę.

  Podpisano: kobieta.

  Nie: "samica".
  Jeśli nie będziesz partnerką samca nie będziesż samicą. Jako partnerka mężczyzny będziesz kobietą i tylko w nazwie różnica. Samica też sobie nie życzy być kobietą, choć wątpię czy wie, że jest samicą. Po prostu robi to co kobieta z mężczyzną.
 • w temacie Gdyby wybory dokonały się teraz byłoby po moherach

  W: Polityka
  ~Doner Chamsin kamka gość A od ilu lat ten Kaczyński

  u władzy? Wychodzi że od pięciu. Wiesz ile lat jest Łukaszenka albo PutinNie ten, tylko Pan.A to już nie jego "ekscelencja"?

  Może już tak nie umniejszaj temu i bez tego malutkiemu człowieczkowi....

  Inna sprawa że trzymając się faktów, dwie kadencje to w Polsce bardzo przeciętna i średnia bycia "u władzy". By się faktycznie wyróżniać, to PiS by musiał rządzić ze 4 kadencje, a tylko odstawać od reszty to 3 kadencje, a im do takiego wyniku to jeszcze bardzo daleko...

  Reasumując w swoim wywodzie podkreślasz bardzo przeciętne i niczym nie wyróżniające się "dokonania" Jarosława Kaczyńskiego ;).

  Ale to nic nowego, bo podobną naturę ma pisanie o jego domniemanych osiągnięciach w walce z komunizmem, albo podkreślanie domniemanych dokonań PiS dla gospodarki Rzeczypospolitej, które to w rzeczywistości okazują się być tylko socjotechnicznym picem na wodę...Oby PiS rządził 4 kadencje ...

  trzymam kciukiCzyżby brakowało ci jakieś 9 lat do setki? Dlaczego nie wiecznie a tylko do końca twego żywota, a co z resztą, potomstwa nie masz?
 • w temacie Nie jestem zwierzęciem

  W: Religia
  chrzescijankaOla Dlatego dobrze jest wierzyć w Boga. Czego i wam życzę.

  Podpisano: kobieta.

  Nie: "samica".Był taki Wesołowski, dobrze wychodził na zapewnianiu iż wierzy w boga. Zachowywał się zarazem jak samiec i samica, mimo, że zadeklarował być eunuchem. Skończył zaś jak zwierzę, czego sobie życzysz, a mnie niemiłe.
  (za to aspołeczne zwierzę podstaw sobie miliony mu.podobnych w wierze jak Paetz, Gulbinowicz, Dziwisz, Janiak, Gil, Jankowski, Cybula...Jakże oni pysznili się wiarą i tym że są tworem bożym choć w prostej linii od kazirodczego, tu akurat zwierzęcego związku Seta z własną siostrą. Ty wiesz, że są nie samice też w Emiratach? Szczycisz się że nie urodziłaś się tam, a w wierze tej, zbrodniczej?
  Niczego ci nie życzę bo pewnie nie chciałabyś skończyć jak Beranadetta, która gwałtem wbijała dzieciom podobne myślenie. Prezentujesz tę wiarę tak, jakby wierzenie okazało się szczytem twojego życiowego osiągnięcia intelektualnego i zaniepokojona, że nikt , o to cię nie pyta ani chwali. Podchodzisz do userów jak suka do pana, szczeknie, merdnie ogonem - pochwal mnie. A za co, że się oszczeniła suką? Ty żyjesz w strachu że cię może nie być i w swoim narcyzowatym egoiżmie zachowujesz się podobnie jak ta suka.

  Ireneusz, człowiek, z przypadku, najprawdopodobniej mama się zapommiała i tym razem było już za późno. Ja nie chciałem się rodzić, jak boga kocham.
 • w temacie Gdyby wybory dokonały się teraz byłoby po moherach

  W: Polityka
  ~gość gość Nie kracz, Hołownia przecież w każdym sondażu zyskujeCzym się różni Hołownia od PO mając za sobą w zapleczu tych samych ludzi, TVN, GW i resztę niemieckich mediów ?Różnica jest i z szansą na co najmniej cztery lsta skromnośći, którą wierchuszka PO zatraciła. Spokornieli po ostatnich przegranych wyborach. Może gdyby p. Tuskowi się chciało dałby radę utrzymać ich w kupie ale z tymi milionami z Unii to po co mu. On i emeryturę dostanie większą od flaszki Głodzia.