• w temacie Flaga to zniewaga, a wedle jakiej doktryny?

  W: Polityka
  Keramek Według doktryny aktywistów ideologi LGBT.
  Tak wyglądają i tak się zachowująhttps://wpoli(...)balkonu
  a ich manifest jest prosty, napisany knajackim językiem.https://warsz(...)mi.html

  "To szturm! To atak! To tęcza! Pamięci poległych w walce z codzienną nienawiścią. Tych, którzy mieli siłę, by skoczyć w ciemność. Dodająca wiary w lepszą przyszłość osobom, którym państwo zabrało wolność i bezpieczeństwo. Wzywająca do otwartej wojny przeciw dyskryminacji. Nakazująca nie prosić. Nigdy więcej błagać o szacunek i litość. To miasto jest nas wszystkich. Jeb*** się ignoranci”.

  Posła PiS wsparł także adwokat i prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. "Podejmujemy interwencję. Eskalacja ataków na kulturę, normalizacja lewicowej przemocy i wulgarnych aktów zniewag wobec wiary i wierzących - muszą wreszcie spotkać się ze zdecydowaną, prawną reakcją. Tolerancja dla tego oznacza przyzwolenie na przemoc" - czytamy na jego Twitterze.https://warsz(...)mi.html[/cytat]

  Te face news, a moze to:
  To jest szturm! To tęcza. To atak! Postanowiłyśmy działać. Tak długo, jak będę się bać trzymać Cię za rękę. Tak długo aż nie zniknie z naszych ulic ostatnia homofobiczna furgonetka. To nasza manifestacja odmienności – ta tęcza. Tak długo, jak flaga będzie kogoś gorszyć i będzie »niestosowna«, tak długo uroczyście przyrzekamy – prowokować"
  Gdzie tu widzisz knajactwo?
  Znajdziesz w języku stosowanym tutaj na forum. Będę ci cytował facenewsie.
 • w temacie Dlaczego Jezus nie przyszedł nieść pokoju, ale miecz? Do gosa

  W: Religia
  ~gość
  ~gość
  ~Seat Jezus Chrystus był zwykłym człowiekiem, głosicieli w tych czasach było setki. Został ukrzyżowany i barbarzyńsko zamordowany przez tortury. Podobnie katolicy mordowali niewiernych. Imaginuj dalej jest się z czego pośmiać. Pa.
  Nic nie imaginuję, po prostu jesteś wielu rzeczy nieświadom. A to, że ludzie śmieją się z rzeczy, z których nie powinni, zwłaszcza ci głupsi, nie jest niczym nadzwyczajnym i nowym. Jezus to Bóg w ciele.
  ,, Jezus to Bóg w jednym ciele", czyli Bóg wysłał siebie na mękę i śmierć okrutną, żeby zbawić świat przed samym sobą. To jest chore. Już nie jednego ludzkość miała i umiera, jak umierała. Fantazjuj dalej, już nie potrafisz sobie inaczej wyobrazić tego świata. Skutecznie ci wpoili Boga, żeby tobą zawładnąć, aby cię doić całe życie. Tak czynią wszystkie sekty, to jest pranie mózgu.
  Ciekawe
  A co to dla boga, on moze tak wysyłać siebie na mękę i zmartwychwstanie co minutę. W tym czasie zdąży jeszcze zajrzeć i do piekła i do nieba zanim stawi się przed Piłatem. Wola boga jest jego wolą. Mówi - chcę pocierpueć, to cierpi, chce umrzeć no to już nie, bo bóg umrzeć nie może. Jak to świat sekundę czy nawet jej ułamek mógłby istnieć bez boga? No nie, najwyzej moze tylko powiedzieć, ze umarł ale spoko, już żyję.
 • w temacie Nie bójcie się koronawirus osłabł i jest niegroźny

  W: Polityka
  Keramek Takie brednie to furman koniowi opowiada.
  Najbliższe wybory za 3 lata 😂🤣😂

  A to na pocieszenie

  „Genialne posunięcie”. Inwestycje w złoto zapewniły NBP miliardyhttps://www.t(...)zwiecej

  Polski przemysł ma się coraz lepiej. Takich danych nie było od dwóch lathttps://www.t(...)zwiecej

  Dla sadowników przyszedł czas hossy, po latach cen minimalnych płaconych przez skupy w tym sezonie krajowe jabłka kosztują rekordowo drogo – pisze w środę „Rzeczpospolita”.https://www.t(...)zwiecej

  „Straty mogą być jeszcze mniejsze”. Eksperci o stanie polskiej gospodarkihttps://www.t(...)zwiecejTo niech koń posczyta. NBP ma złoto a nie zysk. Jeśli chvisłby mieć zysk to musi je sprzedać. Potrzebny jest kupiec. Kiefy dię znajdzie to zgłoszą się oferenci. Powstaje panie koniu podaż, a ta powoduje wybór takiego sprzedawcy który zechce najmniej, prawda? W efekcie NBP zostanie ze złotem i wirtualnym zyskiem. Póki złoto w banku póty jest tylko złoto. Nie ma żadnego zysku.
 • w temacie Wiele krzywd wyrządzonych ludzkości przez kościół można puścić w niepamięć, jednego nie - komuny

  W: Polityka
  ~wednesday Keramek pintapalec Keramek pintapalec Keramek ireneo][cytat kogo=Keramek To co napisałeś to brednie zwane czarnymi legendami wymyślonymi przez wrogów KK i rozpropagowane przez komunistów. Ogłupianie ludzi przez komunistyczną propagandę dobrze się kręciło do czasu pojawienia się Internetu. Teraz bałwany nie mają już racji bytu. Każde ich kłamstwo można szybko zweryfikować.
  Podaj dowody do swoich FAKE NEWS🤣😂😂 by wszyscy zobaczyli, że kłamiesz.1555–1559 – inkwizycja za czasów papieża Pawła IV – 800 tys. ofiar;

  To ty odszukaj dane żródłowe które pokażą że to co jest napisane w moim poście jest bredniami.. Bo tak bredzić jak ty to każdy ciemniak potrafi..Inkwizycja Działał 600 lat i w tym okresie ilość skazanych na śmierć to kilkanaście tysięcy osób w całej Europie. Więc rocznie na śmierć skazywano od 18 do 30 osób.https://forum(...)3445919

  I tak można każda twoją brednię dementować tylko po co skoro jutro wkleisz to na nowo.
  To Twoim kurzym obowiązkiem jest podanie źródła informacji.


  Ateiści potrafili w jeden dzień zamordować więcej katolików niż chrześcijanie przez 600 lat Inkwizycji ateistów.I jak gadać z takim dzbanem. Inkwizycja nie zajmowała się niewierzącymi. Wężykiem, bo za takie herezje skórę z ciebie zedrą.