• w temacie Germaniski kraj germanskie obyczaje

  W: Polityka
  zbigniew1933 Nie na darmo Szyszko woził słoiki polskich korników samolotem...sabotaż?
  To mamy przechlapane, nawiozą nam prusaki.
 • w temacie Germaniski kraj germanskie obyczaje

  W: Polityka
  ~xyz
  ireneo To z jakiej puszczy wpisanej na Listę dziedzictwa pod ochroną oni te drzewa wycinają? Pytam, bo nie znam ich rezerwatów jak nasza Puszcza Białowieska.
  haha Sugerujesz ze w Puszczy Białowieskiej kornika zwalczać nie można ale w innych lasach juz tak? A co to puszcza to jaki jakiś rezerwat dla korników? Brawo Ty. Skoro twierdzisz ze puszcza jest pod ochrona to dlaczego nikt jej nie chroni przed kornikiem? Obecnie puszcza Białowieska to nie rezerwat przyrody tylko rezerwat korników, korników sie ochrania puszczy juz nie. A poza tym ty jako przodujący KODomita powinieneś wyznawać zasady WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ DEMOKRACJA i nie stawiać znaku nierówności pomiędzy lasami niemieckimi a Polska Puszcza Białowieska, to dyskryminacja, powinieneś iść na specjalne szkolenie do KODu byś więcej takiej wpadki nie popełnił
  Strasznie dużo głupot naPISałeś. Sytuuje cie to w awangardzie PISdomitów.
 • w temacie Germaniski kraj germanskie obyczaje

  W: Polityka
  To z jakiej puszczy wpisanej na Listę dziedzictwa pod ochroną oni te drzewa wycinają? Pytam, bo nie znam ich rezerwatów jak nasza Puszcza Białowieska.
 • w temacie Zwierzchnik się napalił i szoruje przed szereg. 2.5 procenta PKB mu się marzy.

  W: Polityka
  ~gość ireneo ~Gosc Nagadales się nagadales i Nic nie powiedziałeś to ile procent na armię? Na pytania gości nie odpowiadamNie znasz nawet odpowiedzi, zresztą twoje zdanie nikogo nie interesuje.
  Zaśmiecasz tylko forum.Więc rozumiesz dlaczego nie odpowiadam. Nie można nikomu odpowiedzieć. NaPISałem to zdanie do tego postu, tak jak czasem PISzę do szuflady. Też jest nikim.