• Nie wystarczy być zerowym moherem by się ustawić przed Zerowy szereg.

  W: Polityka
  Jeśli partia sobie, a rząd sobie, to powód, by się martwić o zdrowie (rządzących). Podobno jakiś , już z mocno nadszarpniętym morale za europrzekręty (zawieszony swego czasu), dostał uprawnienia personelu medycznego i z racji szczególnej użyteczności został zainiekcjowany immunobolicznie. Wylazło to jakoś, wskutek wścibstwa lewackich dziennikarzy, więc go urlopowali (może odpokutuje jako samarytański salowy?). Chłopina pewnie cierpi, bo wżył się w bolszewicko budowany system zasług i należności i trudno mu się pogodzić z karcącą niesprawiedliwością zrównującą go z Jandą (dla przykładu).
  I to skłaniałoby do współczucia, jak psu, który za to samo jest i nagradzany i karany. Ponieważ często, jako gadająca głowa, wrzaskliwie artykułuje nieugięty katolicyzm, dobrze aby i tu, jemu podobni, wysłali modlitewne prośby do pana o zatroszczenie się też o jego zdrowie duchowe. Szwankowanie tego zrujnuje wysiłek włożony w umocnienie organicznego rusztowania.
  Otwarte pozostaje pytanie, kto stanąl naprzeciw prawa: on, nie znający go, czy jego zawieszający, podobny dyletant, co konstatuję ja (też prawniczy ignorant), ale przynajmniej znający się na medycynie, wokół której zagadnień smród etyczny powstał.
 • Wracamy w wieki średnie, jeden z internautów podjął się rekonstrukcji z udziałem dojnych

  W: Polityka
  Prezentuję, z całą powagą, wyrywkowo, ale zachęcam na stronę
  https://www.wprost.pl/light/10413473/poczet-krolow-i-ksiazat-odswiezony-suski-kurski-tusk-czy-kaczynski-w-nowych-rolach.html?utm_source=wprost.pl&utm_medium=homepage-section&utm_campaign=wiadomosci
  A czy fizis trafny do zadań, proszę sami oceńcie

  Podpowiem - Łokietek (dlaczego...)
  Poniżej, jeśli się zmieszczą, kolejny, ale spróbujcie zgadnąć
  Zdolnie pracowity autor, Jan Topola.
 • Czuj się odwołany!

  W: Polityka
  Przeczuwał więc brak uzasadnienia nie zdziwił. Podobno zauważany jako fachowy i sumienny dotąd szef pomorskiego sanepidu.
  "Augustyniak miał sprzeciwić się, by nowym powiatowym inspektorem sanitarnym w Słupsku została koleżanka, a kiedyś także asystentka rzecznika rządu Piotra Mullera."
  Kolejny uczciwy i prawy ale nieposłuszny więc powinien wziąć sobie do serca dyspozycję tow. Andrzeja D. by zmienił zawód zaś protegowana nie musi - stołek dla niej znajdzie się. Póki co szukają powodu jego zwolnienia, by mu wreszcie naPISać. Da się coś, może dziadek w wermachcie.
 • Wolno Czarnkowi ale nie restauratorowi

  W: Polityka
  Ta kulowska miernota paliła dię by zaistnieć na fusze do mtórej ani nke został przygotowany ani nie ma zielonego pojęcia:
  "Pozytywne wyniki testów na koronawirusa u nauczycieli i uczniów oraz związane z tym kwarantanny, są powodem zawieszenia zajęć stacjonarnych w 10 szkołach podstawowych na Podkarpaciu. "
  Z każdym dniem te eiadomości, zwiastuny nekrologów będą pojawiały się każdego dnia choćby na głowach stawali aby ukryć. Dzieci 1-3 miały być odpowiedzialniejsze od starszych i studentów. Zabezpieczeniem miało być testowanie nauczycieli tak jakby mieli oni nocować w szkole razem z dzieciakami, idiotyzm do entej potęgi. Z testu do domu każdy ma szanse się zarazić. Równocześnie pozamykali wiele działalności w prowadzeniu których była i możliwość i chęć stosowania DDM wielokrotnie lepiej gwarantujące utrudnienie replikacji. Odpowiedzialny nigdy na taką głupotę nie zgodziłby się. Póki co to buk go opuścił, oby nie nieszczęsne dzieci, nauczycieli i rodziców.
 • Naganne i karygodne lenie, czy to nieczyste sumienie

  W: Polityka
  Na pytanie posła Gliński odpowiedział że komturowi toruńskiemu dał tylko 119 milionów choć było to w czasie odpowiedzi aż 179. Zataił tylko 60 milionów. Można by zapytać czy oni wiedzą ile milionów i na co wydają.
  To kolejna toruńska inwestycja po geotermach o których nic nie słychać poza tym że na nie nas doją. Tym razem na muzeum JPII. Nie mam nic aby na zmarłym zarabiał byle nie z moich podatków no i nie teraz. Muzeum świętego nie wskrzesi, ale setki chorym miliony mogłyby pomóc zdrowieć z czym jest coraz gorzej.
  Może minister uznał że dla minimalizowania hojności na prawo i lewo lepiej cedzić te setki milionów na raty. To i tak się zsumuje przy pytaniu - gdzie te pieniądze, gdzue to muzeum, albo co to jest za tyle milionów - ochronka dla bezdomnych z mercami?!
 • Ziobro ze Świeczkowskim stracili oddanego i lojalnego funkcjonariusza

  W: Polityka
  Wraz z reformą wykuwało się oddane partii kierownictwo ścigania wszystkiego, co stawało przewodniej sile narodu tamą na drodze ku świetlanej przyszłości dojnej drużyny.
  "Natychmiast zareagował też Prokurator Generalny, który po uzyskaniu informacji, iż prokurator będąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję, odwołał go z funkcji prokuratora rejonowego w Sierpcu".
  Dodam od siebie że z szefa prokuratury. Prokuratorem to nikt nie martwiłby się. Na pewno znaleźliby kilkoro krnąbrnych z okolic Krakowa czy Katowic, a tu wszystkim swoim szefom z krajowym, dotąd oddany szef. I kim się teraz posługiwać gdy dobrym tow. Andrzej D. zaproponował zmianę zawodu na bardziej praworządny byle na własny rachunek
 • Katoliku, jeśli wierzysz, że boskie życie i świat, to małpa twoja siostra albo brat.

  W: Polityka
  Nawet starsi. Ty i ona są boskim stworzeniem. Jeśli zatem stwórcę traktujesz jako ojca (Ojcze nasz itd.) to on małpę też stworzył i to najpierw. Jest też jej/ jego ojcem. Stąd jesteś jak w tytule. Gdyby wedle biblijnego zakonu pierworództwo traktować jako przywilej to ich jest najpierw ten świat. I na nic tu chęci, tobie życia, mimo starań, nie starczy by wytępić wszystkich pierworodnych braci i sióstr. Wiele z nich (choćby prusaki) przeżyją nawet skutki atomowej zagłady, a ty?
  Tak jak, dla ciebie, nie pochodzisz od małpy, tak ona nie życzy sobie pochodzić od ciebie - ma tego samego ojca.
 • No, to można bez księdza i spowiedzi, ale co on wtedy zrobi bez miedzi?! Może zmienić zawód (PAD).

  W: Polityka
  Cytuję tylko fragment bałwanienia, kończącego się podpisaniem potępienia strajku kobiet, jako warunku dostąpienia bierzmowania. Klecha używa zwrotu - tzw. strajku. Zacietrzewiony, choć mierzy w prawa kobiet strzela sobie w stopę, bo albo dzieciaki znajdą powód, by się nie bierzmować ( wielu todziców oburzonych), albo zaświta im w główkach, że ten jest im zbędny, bo dla przebłagania boga starczy zrobić jak im zalecił - złożyć dłonie jak na średniowiecznych obrazkach, oczęta do góry no i klepnąć formułkę z jskiegoś kąta po paskudnym uczynku albo myślach paskudnych. A To fragment:
  "Proszę Pana Boga o przebaczenie moich nierozsądnych zachowań i postanawiam przy pomocy Ducha Świętego być dzielnym świadkiem i apostołem CHRYSTUSA, PANA MOJEGO"
  Te nierozsądne zachowania to popieranie tzw strajku. Czternastolatek robi cokolwiek świadomie, zwłaszcza, że brak edukacji seksualnej? O aborcji może słyszał z nienawistnego języka, ale nić więcej, a przecież aborcja jest fragmentem walki kobiet o swoje ludzkie prawa. Ten kwit bardziej ma oddziaływać na rodziców i nie zdziwię się gdy zrobią, jak rozsądnie powinny, w następstwie czego potok miedzi nie będzie nawet strumykiem. I tak mu dopomóż buk.
 • Gdyby wybory dokonały się teraz byłoby po moherach

  W: Polityka
  Zjednoczona prawica 30 proc. głosów,
  Koalicja Obywatelska 19,6 proc.
  Polska 2050 17,5 proc.
  Lewica 9,5 proc.
  Konfederacja 7,5 proc.
  PSL- Koalicja Polska 5 proc.
  Daje to prognozę prawactwa z płaskoziemcami 37,5
  a dla normalnych łącznie 44 , 6 Z dontem jeszcze więcej.
  PO spada, ale Hołownia nie jest od niej daleko więc jak przejdą do niego niewiele to zmieni. Myślę ze dla demokracji byłoby lepiej gdyby piprzechodzili do Polski 2050 i Lewicy. Po odejściu pana Tuska ta partia zaczęła się sypać. Nie widać lidera i lepiej jeśli szybko sztandar wyprowadzi. Wtedy szanse na utworzenie demokratycznwgo frontu wyborczego przeciwko klerykalnemu prawactwu zdecydowanie wzrosną.
  Co cieszy to tendencja trwania przy parafianach wyłącznie ambonowego elektoratu oscylującego w okolicach 26-30%
 • W Suwałka afera antypaństwowa - bałwan obraził partię rządzącą i gdzieś wyparował

  W: Polityka
  Komendant straży miejskiej przerażony
  "W centrum Suwałk lokalni strażnicy miejscy zauważyli bałwanka z obraźliwym hasłem. Transparent natychmiast został przez nich skonfiskowany, a na miejsce została wezwana policja."

  To ten. Policja zawaliła, bo nie zaaresztowała od razu i chamska hołota się roztopiła, zanim zdążyli go przesłuchać.
  Co się dzieje, bałwany brzydko wyrażają dięno rządzącej partii, za komuny nie byłoby to możliwe i teraz też tak być nie może i być nie będzie. Bałwanom mówimy nie, a może nie, bo jak jakiś komendant dopatrzy się i w tym obrażliwości pod adresem tow. I sekretarza KC PIS?
  Pewnie nie był poświęcony..albo partacko.