• w temacie Własna firma wyzwaniem?

  W: Polityka
  OpiekunNestBank
  ~Jolanta Słuchajcie, planuję otwarcie placówki bankowej Nest Banku, słyszałam, że jest taka możliwość - ale nie znam jeszcze konkretów. Czy ktoś z Was się orientuje, jakie warunki trzeba spełnić?
  Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl
  Czy można sfinansować otwarcie placówki partnerskiej Nest Banku ze środków Unii Europejskiej?
 • w temacie PRACA PRACA NIEMCY

  W: Hydepark
  Ja byłem kilka lat zagranicą na tzw. saksach ale powiedziałem dość. Jedyny plus tego pobytu to pieniądze i możliwość podszlifowania języka niemieckiego. Minusy to życie prywatne. Jednak od 2 lat pracuję w kraju w BMW u jednego z dealerów przy sprzedaży aut. Praca bardzo ciekawa, codzienny kontakt z Klientem (ja uwielbiam, nawet tego trudnego) i co by nie powiedzieć za dobre pieniądze. W Polsce można znaleźć dobra pracę, tylko trzeba chcieć.
 • w temacie darmowe konto w banku

  W: Hydepark
  Mnie interesuje osobiste. Zatem widzę, że ta oferta nb jest bardzo dobra. A jeśli chodzi o wypłaty pieniędzy zagranicą, to jaki to koszt? Wybieram się na wakacje w połowie sierpnia i nie mam w zwyczaju zabierać dużej ilości gotówki.
 • w temacie Koniec z darmowymi autostradami w Niemczech.

  W: Męskie sprawy
  Nazareth Niedlugo powietrze do oddychania tez bedzie tylko za szmalec. Co jeszcze wymysla ci madrzy politycy ? Wymeczy sie w tym zyciu a potem zgnic w dole 2m pod ziemia...Inni nazywaja to jeszcze niebem,wiecznoscia w ziemi,przepraszam w niebie
  Już jest kolego. Jak jedziesz do Uzdrowiska to płacisz opłatę klimatyczną. Taka Krynica czy Busko-Zdrój mają ponad 3zł za DZIEŃ!!!
 • w temacie Przedłużanie gwarancji samochodu

  W: Hydepark
  czarna05 Dziękuję, wiem już wszystko, myślę za 139 zł się opłaca, zwłaszcza, że obejmuje najważniejsze układy i części, a w cenie jest również assistance.Gwarancja 12 obejmuje silnik, układ przeniesienia napędu, skrzynię biegów oraz wybrane elementy sterowania i osprzętu silnika to tak dla ścisłości. A z tym assistance,które jest darmowe to fajny pomysł od Forda. Wiele osób na pewno skorzysta z tej oferty.
 • w temacie Wakacje - kupujecie ubezpieczenie?

  W: Hydepark
  jakubko86]edimazur [cytat kogo=jakubko86 Sprawdź sobie ofertę Compensa Voyage. To dobra oferta ubezpieczenia podróżnego. Polecam, bo sam z niej korzystam wyjeżdżając na wakacje.Jakubko86 a ile takie ubezpieczenie kosztuje?
  Możesz też online wykonac symulację takiego ubezpieczenia Compensa Voyage na stronie turystyka.compensa.pl
 • w temacie Ciekawe Konkursy internetowe !!!

  W: Hydepark
  Lunatryczka warto tez dodać, żeby wziąć udział w konkursie to trzeba kupić butelkę Wild Turkey i zachować paragon :) Ale konkurs się skończył wczoraj, teraz trzeba czekać na wyniki :)