• w temacie Helena Dalli, unijna komisarz ds. równego traktowania ogłosiła...

  W: Polityka
  Logos Wicepremier Ziobro interweniuje więc u Premiera Morawieckiego, tyle tylko że nie rozumiem po co?

  Chyba tylko po to by grać tą kartą na osłabienie samego Premiera. Skoro bowiem część samorządów nie chce przestrzegać europejskich wartości i dokonała Polexitu na szczeblu lokalnym, to o co chodzi?

  Przecież tego właśnie światli radni, przede wszystkim ze wschodu Polski, chcieli. Samostanowienia i samosądu...

  Tyle tylko, że jak się okazało lament się podniósł, bo Polexit oznacza też odcięcie od unijnej kasy, a to już naszym watażkom nie w smak.

  Kiedy przychodzi pokazać karty to się okazuje, że wszyscy oni blefowali i król jest nagi, to znaczy w kasie djengów niet. I co teraz...?
  Oszołomów u nas dostatek, naliczyłem 4 województwa, 18 powiatów i 24 gminy, wierzyć się nie chce, że tylu bezmózgowców jest w kraju radnymi.
 • w temacie By pensjonariuszki uwolnić od wysiłku

  W: Polityka
  ireneo Że też TVPis nie podała na pasku rewelacyjny 100% wynik. Nie ma co się wstydzić, też ludzie. Dostali wóz strażacki?100% frekwencji, 100% patriotyzmu i 100% poprawności.
  Nadgorliwców u nas dostatek,
 • w temacie O co tak naprawdę chodzi z tą Konwencją Stambulską?

  W: Polityka
  Keramek Skoro napisałeś FAKE NEWS to trzeba prostować. Może to ktoś przeczyta i będzie ofiarą twoich kłamstw.😂🤣😆

  Dokument został podpisany przez Unię Europejską oraz wszystkie kraje członkowskie Rady Europy poza Rosją i Azerbejdżanem. Konwencję ratyfikowały i wcieliły w życie zaledwie 34 państwa. Wciąż nie ratyfikowały jej: Armenia, Bułgaria, Czechy, Węgry, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Mołdawia, Słowacja, Ukraina i Wielka Brytania.https://www.w(...)ts=true

  W połowie lipca ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelską inicjatywą „Tak dla rodziny, nie dla gender”. Zakłada ona wypowiedzenie promującej ideologię gender konwencji stambulskiej i zastąpienie jej Międzynarodową Konwencją Praw Rodziny mającą chronić tradycyjny model rodziny i tradycję chrześcijańską. Projekt ustawy przygotował Chrześcijański Kongres Społeczny oraz Instytut na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris. Inicjatywa zyskała wsparcie kilkudziesięciu organizacji prorodzinnych.

  Read more:https://www.p(...)UMHoi8b

  W Polsce przeszło 90% Polaków utożsamia się z wartościami Katolickimi więc z oczywistych względów konwencja nigdy nie powinna być podpisana.https://wybor(...)oc.html
  Gdyby te 90% przestrzegała 10-ciu przykazań niepotrzebna byłaby żadna Konwencja. Wartości Katolickie to wymysł oszołomów i hierarchów KK chcących trzymać władzę nad prostym ludem dla własnych korzyści. Ich wartości są sprzeczne z tym o czym informuje Biblia.
 • w temacie O co tak naprawdę chodzi z tą Konwencją Stambulską?

  W: Polityka
  Sajmon1
  jax55 Sprawozdania z wykonania Konwencji to jedno, telefony zaufania, odszkodowania, klasyfikacja przemocy itd. to wszystko nie paści konserwatywnym katolikom.
  Ja bym się jednak upierał , że katolikom w zdecydowanej większości ta konwencja nie przeszkadza i wielu pewnie nie wiedziało o jej istnieniu.
  Dokładnie, wiadomo, że część przeciwników nawet nie przeczytała 1 art. tej Konwencji a swoją wiedzę czerpie od oszołomów ideologicznych.
 • w temacie Inspekror budowlany nakazał ks.Natankowi rozbiórkę części pustelni, to może tam hotele dla LGBT...

  W: Polityka
  ~shadow MissSilentMegan Skoro Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego z Suchej Beskidzkiej stwierdził, że nowe konstrukcje powstawały nielegalnie to trzeba je rozebrać.
  Ma być tylko część budowli rozebranej.

  Tak samo jak w przypadku hotelu Czarny Kot. Też rozebrano nielegalną nadbudowę od drugiego piętra wzwyż.
  Widzę, ze ty też nie wiesz co ro jest własność ! Może tak wejść do domu inspektora i tam mu POrzdzić, coś wynieść l coś wnieść..bolszewiki !Natanek niech wyjedzie do SanEscobar, prawdopodobnie tylko tam nie ma planów zagospodarowania przestrzennego.
 • w temacie Jak mogłaś tak nisko upaść i się upodlić, Polsko?

  W: Polityka
  ireneo jax55 Logos jax55 Zapewne masz jakąś satysfakcje, że nie należysz do "durnego Narodu". Ciesz się tym co masz i zazdrość tym co żyją w Polsce. Zastanawiające, ale Polakom żyjącym w jeszcze Polsce jakoś nie zazdroszczę :(Jak nie, 500+ kto wypomina, wiedząc doskonale, że 500+ i inne dodatki otrzymują również osoby nie trawiące PiS-u, ich też zaliczasz do "durnego Narodu". Parafrazując napiszę " Lepszy w ojczyźnie kęsek byle jaki, jak na obczyźnie przysmaki". Nie mogą nie przyjąć jesli płacą podatki. Rozwiązanie idiotyczne jeśli te 500 dostaje matka z dzieckiem ze średnią 800 i tow. Morawiecki ze średnią 8000. No, mądre to bym z podatków dotował wciąż sądzonego za łgarstwa premiera? czy drugiego i trzeciego. Wiesz, ze tow. Jarosław dostaje z trzynastki co miesiąc 70'zł tak jak proboszcz, który 70 zł płaci miesięcznie podatku. Bidula. Fakt, tow. I sekretarz KC PIS wcale nie płaci podatku, gdyż takim ubogim przysługuje 30 000 zł. kwoty wolnej od podatku, jako posłowi oczywista oczywistość. Więc jest tym politykiem, bo do polityki poszedł nie dla pieniędzy, a tylko po nie.Nie wnikałem w sposób podziału jałmużny socjalnej, im kto bogatszy tym skąpszy jak mówi przysłowie.
 • w temacie Prezydent im wszystko podpisze.

  W: Polityka
  Logos jax55 Pobożne życzenie, Einstein miał rację mówiąc, że ludzka głupota jest nieograniczona.Idź poskarż się do JahwePróbowałeś i co Jahwe nie pomaga, że ciągle narzekasz.