• w temacie Kiedy Trzaskowksi beknie za zalanie gówn...pół Polski ?

  W: Polityka
  Einstein cyt "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej". Dziwię się ludziom niby-wykształconym, politykom, dziennikarzom, wszelkiej maści specjalistom, że nie obarczają winą projektanta, wykonawce rurociągu tylko kogoś kto być może nawet nie wiedział, że taki rurociąg istnieje.
 • w temacie Czy chcecie zmiany pierwszych dam w Polsce ?

  W: Polityka
  Abrakadabra365
  jax55 To są wybory Prezydenta, ze swoimi radami udaj się na wybory Mis Polski.
  Pierwsza Dama jest równie ważna jak sam prezydent! Nigdy więcej kaszalotów!
  Podtrzymuję swoją radę, krytyką kobiet zajmują się z reguły jelenie i nielubiący kobiet inni je kochają takimi jakimi są.
 • w temacie Polski ewenement w kwestii braku dobrej woli i niewdzięczności...

  W: Polityka
  Nic nie mam do prospołecznej polityki rządu, prowadzi ją na miarę możliwości, jest to "kiełbasa" wyborcza, niech tam będzie, coś ludziom zostanie. Społeczeństwo oceni to w następnych wyborach do Sejmu, teraz chodzi o powstrzymanie samowoli PiS-u do jakiej dochodzi, tego nie zrobi obecny Prezydent, wprost przeciwnie umocni samowolkę PiS-u, apetyt mają duży i szkodę Polsce mogą zrobić ogromną.
 • w temacie Chcesz zboczonych pedryli na ulicach i w szkołach deprawujących dzieci ? Głosuj na Trzaskowskiego !

  W: Polityka
  ~Konfederatka
  jax55 Jedna i druga strona areny politycznej nie potrafi, nie umie, nie chce prezentować zalet swoich kandydatów tylko ucieka do prezentowania skrajności przeciwnej strony. Czasami myślę, że to jest wylew własnych skrajnych ukrytych zachowań.
  Obaj kandydaci są potrzaskani i do dudy, nie mają żadnych zalet i nie rokują pozytywnie na przyszłość. Trzeba było w pierwszej turze poprzeć Bosaka zamiast skompromitowanych dorobkiewiczów.
  Nic nie ujmując, części elektoratu Bosaka, przed drugą częścią, Boże nas chroń
 • w temacie "Chętnie wezmę udział". Tych słów nikt by się po Trzaskowskim nie spodziewał

  W: Polityka
  Elektorat Bosaka może postawić przysłowiową kropkę nad i . "PiS, Po samo zło" jakoś tak mówią i piszą. Chcąc zdobyć dobrą pozycję w następnych wyborach samorządowych, do Sejmu powinni zagłosować właśnie na Trzaskowskiego z czysto politycznej kalkulacji a nie sympatii. Po wyborach zobaczymy, bez elektoratu Bosaka, Duda przegra a PiS rozpocznie podkupować liderów Konfederacji aby nie przegrać następnych wyborów.
 • w temacie OTO z jakich ludzi składa się ELEKTORAT PIS:

  W: Polityka
  Typowy wpis zawistnika.
  1. Nikt nie zabrania ci słuchania propagandy TVP i tatki Rydzyka.
  2. Nikt nie zmuszał cię do nauki, nie zabroniono ci fajek,wódy i płodzenia dzieci, brałbyś 500+ razy X dzieci i leżał pod gruszą słuchając radia Rydzyka itd. Jeżeli jest inaczej a tego nie rozumiesz to zmarnowałeś pieniądze rodziców wydane na edukację i czas nauczycieli.
 • w temacie CZYŻBY ZWOLENNICY DUDY W KOMISJACH WYBORCZYCH

  W: Polityka
  ~gość Trzaskowski zpeniał nie weźmie udziału w debacie w końskie.Może zaskoczy organizatorów, sam fakt pojawienia się w nieprzyjaznym środowisku doda mu tylko punktów. Zwolennicy PiS-u już powinni zablokować drogi dojazdowe,