• w temacie Brak taktu, brak taktu... W polityce liczy się TAKT

  W: Polityka
  Dobrawa1 Najbardziej denerwuje mnie fakt krzyków z ławek poselskich, krzyków z mównicy Sejmowej.
  Wszystko można powiedzieć, przekazać i może jeszcze dobitniej niż ten krzyk, wyzwiska, obelgi.
  A co niby posłowie mają robić, jak nic sensownego nie mają do powiedzenia a zaistnieć trzeba.
 • w temacie Brak taktu, brak taktu... W polityce liczy się TAKT

  W: Polityka
  Derringer
  Dobrawa1 W 100% się zgadzam.
  O wreszcie, bo chamska hołota albo mordy zdradzieckie to właśnie taki dresiarski język spod budki z piwem, :-)
  Niepotrzebnie ludzie nakręcają się takimi wypowiedziami jak cytujesz. Takie słowa świadczą o wypowiadającym a nie o tych których on ma na myśli.
 • w temacie Jaką moc sprawczą ma Karta Rodziny?

  W: Polityka
  Cyt;"Jaką moc sprawczą ma Karta Rodziny?" o to powinno zapytać się tych co to wymyślili, wystarczy stosować to prawo które teraz obowiązuje i nie ma potrzeby składania pustych deklaracji.
 • w temacie Brak taktu, brak taktu... W polityce liczy się TAKT

  W: Polityka
  Takt to zasada zachowania, niemożliwa do zastosowania w polityce. Zastąpiono takt, dyplomacją ale ona prowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu a te w polityce bywają różne. Pisałem nieraz, że przyzwoitość powinna być cechą którą wynosimy z domu ale z nią też bywa różnie co widać w życiu codziennym. Cyt. "Takie będą Rzeczypospolite, jak ich młodzieży chowanie".
 • w temacie Zagraniczne media o słowach Andrzeja Dudy o LGBT

  W: Polityka
  LATO2019
  taie jax55 olacda Duda powiedział to co myśli większość Polaków. Wybory pokażą.Nie będąc Prezydentem wszystkich Polaków nie powinien wypowiadać się w ich imieniu. Jego słowa mogły trafić do jego zwolenników, tylko po co i tak go popierają, ale zapewne dla umiarkowanych wyborców były niestosowne i nie przystające do urzędu Prezydenta. Widocznie w obozie Dudy są doradcy którzy źle mu życzą w nadchodzących wyborach.Powiedział co myśli i wie - tylko że lepiej by było gdyby myślał i wiedział co mówi .
  Prezydent Poilski powinien być prezydentem wszystkich Polaków , a nie wybranej grupy, urzędujący prezydent niestety jest prezydentem tylko wybrańców.
  Zobaczymy na ile zaszkodzi zbyt otwarte identyfikowanie się Dudy z PiS-em, ogłaszanie programu PiS jako własny, pozbawia Prezydenta możliwości kontrolnych w stosunku do rządu.
 • w temacie Zagraniczne media o słowach Andrzeja Dudy o LGBT

  W: Polityka
  taie jax55 olacda Duda powiedział to co myśli większość Polaków. Wybory pokażą.Nie będąc Prezydentem wszystkich Polaków nie powinien wypowiadać się w ich imieniu. Jego słowa mogły trafić do jego zwolenników, tylko po co i tak go popierają, ale zapewne dla umiarkowanych wyborców były niestosowne i nie przystające do urzędu Prezydenta. Widocznie w obozie Dudy są doradcy którzy źle mu życzą w nadchodzących wyborach.Powiedział co myśli i wie - tylko że lepiej by było gdyby myślał i wiedział co mówi .Dokładnie.
 • w temacie Zagraniczne media o słowach Andrzeja Dudy o LGBT

  W: Polityka
  olacda Duda powiedział to co myśli większość Polaków. Wybory pokażą.Nie będąc Prezydentem wszystkich Polaków nie powinien wypowiadać się w ich imieniu. Jego słowa mogły trafić do jego zwolenników, tylko po co i tak go popierają, ale zapewne dla umiarkowanych wyborców były niestosowne i nie przystające do urzędu Prezydenta. Widocznie w obozie Dudy są doradcy którzy źle mu życzą w nadchodzących wyborach.
 • w temacie Jak działa propaganda rządowa!

  W: Polityka
  Poświęć dodatkowo czas, na znalezienie bodaj jednego programu TVP w którym negatywnie przedstawiają obóz władzy, w ostatnim dwudziestoleciu. TVP zawsze była tubą rządową.