• w temacie Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda

  W: Polityka
  ~gość
  LordN
  jax55 A tobie można pogratulować naiwności, Pierwsze dwa "wykryte" przez specjalistów specyfiki dziwnym trafem, przedawkowane powodują śmierć poprzez uduszenie.
  No patrz.. a film z interwencji, na którym widać, jak policjant dusi kolanem denata - na co Ci wskazuje?
  Chyba go źle zrozumiałeś. On sugeruje, że próbuje się przyczynę śmierci przypisać narkotykom, które ponoć wykryto.

  Oglądałam film. Przysięgam, że gdybym tam była, sama ściągnęłabym tego gnoja z karku tego człowieka.
  Nic dodać nic ująć.
 • w temacie Ujawniono raport z autopsji Georga Floyda

  W: Polityka
  A tobie można pogratulować naiwności, Pierwsze dwa "wykryte" przez specjalistów specyfiki dziwnym trafem, przedawkowane powodują śmierć poprzez uduszenie.
 • w temacie Wybory prezydenckie w Polsce i ogolnie o polityce

  W: Polityka
  Nie interesujesz się politykom a od razu wskazałeś kto powinien zostać prezydentem. Twoje kryteria spełnia najlepiej Trzaskowski, wykształcenie jest zna angielski, francuski, włoski, hiszpański i rosyjski z Niemcami się tylko nie dogada.
 • w temacie Stara śpiewka Trzaskowskiego , zagłosujcie na mnie , a wszystkich ozłocę?

  W: Polityka
  Shadow15 jax55 Shadow15 Zgadza się , on ubliża Polakom , mam nadzieje że nikt nie nabierze się już na tych hochsztaplerów z PO !Pisz w swoim imieniu, niekoniecznie wszyscy Polacy mają takie samo zdanie co ty.Podobne ! Polak to nie wpis w dowodzie, ale system wartości i zachowania ! Oszuści, złodzieje , lewactwo, Targowica, to nie Polacy ! Kiedyś już ktoś dzielił na tych co są godni i tych niegodnych bycia przedstawicielami narodu ,,,,,,,,,,,, !
 • w temacie JEST OCZYWISTE, ŻE WYBORY WYGRA DUDA

  W: Polityka
  "Przyganiał kocioł garnkowi" twoje wpisy są pełne sympatii dla zwolenników PiS-u. Jeżeli Duda wygra wybory to nie dlatego, że jest lepszym kandydatem o innych. Jeżeli wyborcy zechcą mieć spokój w dobie kryzysu epidemicznego i gospodarczego, zagłosują na Dudę, inny prezydent oznacza przepychanki polityczne,