• w temacie Gdzie najlepiej iść na studia?

  W: Hydepark
  ~kollegia WSB ze swoją promocją ściągnie wielu studentów. Ich plusem jest też to, że mają dużo dobrych opinii oraz wykwalifikowaną kadrę. Sama zapisałam się na studia od października. Wybrałam magisterkę połączoną z podyplomowymi. 2 dyplomy w jednym czasie.
  To niewątpliwie warto zrobić takie studia. Ile takie studia kosztują?
 • w temacie Ciekawe Konkursy internetowe !!!

  W: Hydepark
  Dracena sprawdzałem, ale niestety nie dopisało mi szczęście... A orientujesz się kiedy będzie następne losowanie w tej loterii? Bo nie zamierzam tak łatwo się poddać. :P
 • w temacie Ciekawe Konkursy internetowe !!!

  W: Hydepark
  KsaweryOrkan Kupuje się gadżety, nie zdrapki. Za każde 10 zł, które wydasz, dostajesz zdrapkę, którą możesz potem zarejestrować na stronie loterii nawet, jeśli od razu nic nie trafiłaś. Mapę wszystkich salonów, w których możesz nabyć zdrapki znajdziesz tutaj -https://kibic(...)alonow. Są tam popularne Inmedio, Virgin, Relay - na pewno znajdziesz coś w okolicy. :)
  Ja też jeszcze nigdy nic nie wygrałem, więc może teraz uda się zgarnąć tablet lub ten voucher na mecz. A orientujecie się do kiedy trwa ta loteria i kiedy będzie losowanie nagród głównych?
 • w temacie Ciekawe Konkursy internetowe !!!

  W: Hydepark
  KsaweryOrkan A tutaj ciekawy konkurs Kibicuję Wygrywamhttps://www.f(...)fref=ts można wygrać fajne gadżety kibicowskie. Poza tym tam jest taki zabawny quiz, sprawdźcie co wam wyszło, jakim typem kibica jesteście.
  Mi wyszło, ze jestem "waleczne serce". to by się zgadzało z moja osobą, bo szalenie kibicuję naszym w myśl hasła: "Do boju Polsko" :) Przeklikałem stronę i wiedzę, że można za kupione gadżety dostać zdrapki i wygrać nagrody.
 • w temacie Programy popularno-naukowe w TV

  W: Hydepark
  KsaweryOrkan Program jest w polskiej wersji językowej. Pisałaeś o technologii, to powinien ci się spodobac program Futuris, akurat dzisiaj będzie leciał o 23:50. Sam też na niego czekam, bo będzie odcinek o podskórnych robotach, mój konik. A zaraz po nim poleci Czas i Przekaźniki - w surowych warunkach ludzie zostają zdani na siebie, gdzie muszą się porozumiewać między sobą za pomocą prostych urządzeń. Myślę, że to dobry pomysł na udany wieczór przed tv.Dzięki bardzo za informacje o tym kanale Da Vinci Learning. Znalazłem go w swoim pakiecie w Cyfrowym i mam już nawet swoje ulubione programy. Najciekawsze dla mnie programy to Surowa nauka i Futuris.
 • w temacie Programy popularno-naukowe w TV

  W: Hydepark
  KsaweryOrkan Minie też te wszystkie paradokumenty i pseudonaukowe się przejadły, za dużo tego. Jak szukasz czegoś ciekawego i na dobrym poziomie, to powinieneś spojrzeć na Da Vinci Learning. Najpierw oglądałem z córką, potem okazało się, że wieczorami lecą ciekawe programy dla starszych, dorosłych widzów właśnie na tematy dot. technologii, sztuki, nowinek, ale też i interesujące dokumenty historyczne i podróżnicze, co lubię. Bardzo chętnie odpoczywam przy tym kanale. Znasz?Nie znam tego kanału Da Vinci Learning. To jakiś zagraniczny, gdzie go znajdę?
 • w temacie Wybór e-papierosa

  W: Hydepark
  Ja palę e-papierosy bo lubię :) Korzystam z Vype ePen. Zapłaciłem 99zł + do tego były w zestawie dwa wkłady. Duży plusem jego stosowania jest szybkość i wygoda zmiany wkładu (np. można go wymienić zanim skończy się poprzedni).