• w temacie różowy kolor miesiączki

  W: Hydepark
  skoro miałaś jakieś plamienia, to pewnie nie ciąża ;) poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test, a jeśli chcesz mieć pewność to idź na beta hcg
 • w temacie Czy kiedyś znajdę faceta przy takim wzroście?!:(

  W: Babskie sprawy
  kiedyś widziałam taki program o bardzo, bardzo wysokich ludziach, Ty przy nich jesteś dosyć niska ;) w każdym bądź razie była tam dziewczyna, która miała faceta wyraźnie niższego od siebie (choć gość miał 180 cm) i brali ślub. widać było, że się kochają i świata poza sobą nie widzą, tylko ludzie których spotykali okazywali się durni, docinali im, robili zdjęcia..
  nie przejmuj się, na pewno znajdziesz kogoś wartościowego :)
 • w temacie Kurtka skórzana - czyszczenie

  W: Hydepark
  gdyby to była tkanina to prosta sprawa, ale ze skóra jest trudniej :/ na Twoim miejscu poszłabym do jakiejś pralni i tam spytała czy mogą pomóc. sama bałabym się uszkodzić skórę
 • w temacie kolorowe kurtki jacqueline riu

  W: Hydepark
  Czy ja wiem... mnie się widzi, że są brzydkie. takie kurtki to lubię albo czarne, albo wiśniowe.
 • w temacie używane mieszkanie - czy warto kupic

  W: Hydepark
  Kressska Stan prawny sprawdzasz w Wydziale Ksiąg Wieczystych, tam też masz wpisane zadłużenia hipoteczne, a zadłużenie z tytułu czynszu sprawdzaszw spółdzielni.
  Dokładnie tak, prawnie wszystko trzeba sprawdzić żeby nie wtopić ;) a z moich doświadczeń moge doradzić żeby kupować tylko mieszkania do remontu. praktycznie się nie zdarza żeby poprzedni właściciele zrobil instalacje i wykończenie tak, jak sobie życzysz. Często są to fuszerki, które trzeba poprawiać i i tak zrobić remont na niby "mieszkaniu po generalnym remoncie"..
 • w temacie Koper włoski zastosowanie w kuchni

  W: Babskie sprawy
  ja bardzo lubię koper włoski w zupie warzywnej :) no i jadłam kiedyś obłędnie dobrą pizzę z koprem.. kruche ciasto, kwaśna śmietana, skarmelizowany koper i cebula, pieprz.. tylko tyle i aż tyle :D szkoda, że u nas koper bywa drogi i tylko w marketach.