• w temacie Mocne strony pracownika

  W: Hydepark
  Komunikatywność
  Zdolność łączenia wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
  Umiejętność pracy w stresujących sytuacjach
  Umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku
  Kreatywność
  Elastyczność
  Asertywność
  Samodzielność!
  Umiejętność pracy w grupie
  Zarządzanie czasem
  Dynamizm działania
  Kompetencje interpersonalne
  Kultura osobista
  Osoby pogodne lub pozytywne (korpooo)
 • w temacie Co to friendzone?

  W: Porady
  Dziecko! Friendzone, to nic innego jak brak uczucia ze strony jakiejś osoby względem ciebie. Ona/on postrzega cie tylko jako przyjaciela :) można z tego "wyjść", ale przecież nie da się na siłę manewrować swoimi uczuciami. Możesz próbować, ale nie bądź zły, jeżeli nic z tego nie będzie. Ewentualnie dziewczyna może się tobą "bawić"- troche chce, ale nic z tego nie ma tylkodlatego, żeby cie nie stracić jako przyjaciela, wtedy to ty ją olej albo pogódź się z tym, zjedz dume i szukaj innej ;)
 • w temacie Seks bez zobowiązań

  W: Seks
  Ja będąc już w stałym związku, żałuje trochę ze się wcześniej nie pobawiłam. Zwykły flirt mi zawsze sprawiał straszną przyjemność. Teraz czuję, ze wierność jest dla nie nie tyle wyzwaniem, ale czymś co traktuje poważnie, bo wiem że łatwo jest poczuć zew i polecieć do kogoś. Czasami wystarczy zwykłe spojrzenie, żeby ktoś nam się mega spodobał, no i co? Normalne dla par z długoletnim stażem, ale to nie znaczy że ktoś chce zdradzić... Łatwiej jest porzucić niż walczyć o związek, gdy przychodzą problemy. Teraz troche żal, że się więcej nie podróżowało, imprezowało, uczyło.. Lepiej teraz póki masz na to czas i ochotę, niz póxniej jak już nie będzie jak. Mało to poprawne, ale taka jest prawda.
 • w temacie Jak przetrwać upały w mieście?

  W: Hydepark
  Ja za to polecam zmienić dietę! Zawsze w lecie gotuję chłodniki z ogórka, botwinki ale też owocowe, pycha. Przestaje używać tak często piekranika, więc tez robie ciasta z galaretką, serniki na zimno itd. bo włączenie piekarnika w takie dni, to jakaś tragedia. Stawiam na sałatki np. z pęczakiem bądź kuskusem, które są pożywne i im "zimniejsze" tym lepsze".
  Najlepiej tez wystrrzegać się palenia papierosów i spożywania alkoholu... A jak już, to może lepiej popijać te bezalkoholowe i słodkie, niż ciemne i mocne portery.
  Dużo owoców np. truskawek, malin, jagód, które zawierają duzo wody.
  Częso robie też swoje własne "wegańskie" lody, czyli zamrażam banany (ok. 3 godziny) i póxniej łączę je z wanilią lub kawą, blenduje i voila.
  Do pracy może polecam rajstopy w sprayu? Może nikt sie nie zorientuje :D
 • w temacie Wielki szlem i równouprawnienie

  W: Lokalne
  Skąd pomysł, że przychodzi się tylko na mecze mężczyzn? Sorry, ale turniej turniejem, nie rozumiem czemu za wygraną tego samego stopnia ktoś miałby zgarnąć mniej pieniędzy, skoro przechodzi taką samą drogę, by zdobyć dane wyróżnienie. Mało jest nierówności pomiędzy kobietami i mężczyznami szowinisto?
 • w temacie Wada wzroku minus

  W: Hydepark
  Poczytaj sobie o tym skąd się to bierze np. na tej stronie
 • w temacie Brzuszki efekty po 2 tygodniach :o

  W: Porady
  Polecam ćwiczenia:
  [url=[url=http://aboutfootball.pl/cwiczenia-na-miesnie-brzucha/]

  Masz pokazane co i jak, ponieważ same brzuszki nic Ci nie dadzą, bo miesnie brzucha szybko sie przyzwyczajają i dlatego trzeba zmieniać i angażować różne partie brzucha.
 • w temacie Skuteczny sposób na zatkane pory??

  W: Porady
  Spróbuj tych plastrów albo maseczek, które przyklejają się do skóry i wyrywają pory ze skóry. Wcześniej dobrze jest zrobić sobie "parówkę", czyli jakieś 10 min potrzymać głowę nad garnkiem gorącej, parującej wody, żeby pory się otworzyły i lepiej wyszły ze skóry.
 • w temacie Wybielanie zębów domowe sposoby

  W: Porady
  Też słyszałam o węglu i o tym, ze to natychmiastowo działa, ale raczje nie polecam robic tego często- zdziera płytkę i szkliwo... Kurkuma wszystko farbuje, więc jak moze wybielać?