• w temacie Co to za kwiat, czy ktos go rozpoznaje?

  W: Hydepark
  ~abby dla mnie wygląda jakbyś go jednak z
  byt mało lub zbyt rzadko podlewała. on lubi mieć mokro, lubi też zraszanie.
  Ten kwiat mam od tygodnia, nie znam jego historii, przesadziłam go do nowej ziemi, a teraz dałam do mojego pokoju, bo lubi wg artykułu światło.
 • w temacie Co to za kwiat, czy ktos go rozpoznaje?

  W: Hydepark
  brunetka7
  kimikimi Dziekuje, niestety mi marnieje, moze porady pomoga
  Ten kwiat nie lubi mieć mokro i za sucho co drugi dzień trzeba go podlać powiedzmy szklanka wody,mam ten kwiat w pracy i kwitnie cudownie .:)
  Ale poczytaj jeszcze sobie.
  Ale nie wiem dlaczego ma przysuszone koncówki liści.
 • w temacie Moja znajoma poluje na bogatego faceta na stałe ma darmowe drinki?

  W: Uczucia
  abce W klubie pije się tylko drinki i flirtuje . Dalszy ciąg znajomości i zadośćuczynienie za drinki to już odbywa się prywatnie i kameralnie - sam na sam . Tego nie domyśliłaś się ?
  Mężczyżni też potrafia liczyć - coś za coś !!!
  Moja koleżanka taka nie jest, to kobieta koło 40 i na rozmowie sie kończy.
 • w temacie Kto powinien płacić na randce?

  W: Hydepark
  WednesdayTEN kimikimi WednesdayTEN kimikimi jak szuka pani na szybki numerek, to niech płaci. No ale jeśli w takim celu szuka, płaci za "fęsy" kolację czy inne atrakcje na randce i do bara-bara nie dochodzi, to co wówczas? :PTo wtedy niech idzie do agencji, tam niech dostanie za co zapłacił. To to nawet miana mężczyzny niegodne, skoro płaci za kawę, aby miec seks czyli taniej.Za kawę (popularne wśród hipisów latte kosztuje paranaście złociszy) to chyba na zbyt wiele nie można liczyć, ale za "fęsy*" kolację w "fęsy" lokalu, gdzie rachunek może wynieść i paręset złociszy, to co wówczas? :P

  Szybkie numerki można znaleźć i na disko, za drinka czy dwa :P ale tam raczej specyficzna grupa docelowa chodzi :P

  Kiedy "to to" staje się godne miana mężczyzny? :P Kiedy jest Fundatorem Maximusem Superiorem? :P Czy inne parametry/cechy go tworzą?

  ==========
  *fęsy: fonetyczny zapis słowa fancy, a po naszemu luksusowy, zbytkowny, gustowny, fantazyjny...Fajny facet jak kibel zawsze zajęty, zostają odpady.
 • w temacie Ciąża - zaczynamy pierwsze miesiące :)

  W: Polityka
  madox66 To jakiś reklamowy bot,wypociła temat nawet nie patrząc na dział i pobiegła dalej.Nie w tym nic złego, zawsze moze wyniknąć ogólna dyskusja ktoś sie cos dowie
 • w temacie Kto powinien płacić na randce?

  W: Hydepark
  WednesdayTEN kimikimi WednesdayTEN ~Pieszczoch Jak cię bzyka to niech on płaci, niech poczuje że eksploatowanie cię kosztuje.Cóż począć jeśli zapłaci a nie pobzyka? :P

  Reklamacja? ;)jak szuka pani na szybki numerek, to niech płaci. No ale jeśli w takim celu szuka, płaci za "fęsy" kolację czy inne atrakcje na randce i do bara-bara nie dochodzi, to co wówczas? :PTo wtedy niech idzie do agencji, tam niech dostanie za co zapłacił. To to nawet miana mężczyzny niegodne, skoro płaci za kawę, aby miec seks czyli taniej.
 • w temacie Huzia na Jozia....

  W: Hydepark
  madox66 Każdy facet miał podobny przypadek do opisanego przez Ciebie i jak to pięknie napisałaś nie każdy to Brus Lee,niejednokrotnie lepiej odpuścić aniżeli wylądować na OIOM-e.
  Raz postawiłem się na jakiejś zabawie kilku miejscowym którzy zaczepiali moją partnerkę to siniaki i rozciętą wargę kurowałem przez 2 tygodnie.A panienke i tak straciłem.Pozdrawiam.Czyli co? Kobieta nie ma co na ciebie liczyć? I czemu zaczepiają faceta z kobieta? Pewnie celowo, żeby sprawdzić jak sie zachowa jej książę i sp.... mu randkę:)