• w temacie Mój znak pokoju.

  W: Hydepark
  Laila44 Napiszę podobnie jak Soraya > kobieto nie jestem pewna czy nie powinnam napisac mężczyzno bo monitor mi zasłania i nie widzę twojej fizis.
  Lepiej żebyś człowieku zniknął /zniknęła/ i odpimpała się z forum.Żarty tak ale za daleko się nie można posuwać.
  Radzę ci znikaj a twoim listem wytrzyj sobie pupsko a potem stań przed lustrem i przetrzyj tym listem to co nazywasz swoja twarzą bo na nic innego nie zasługujesz.
  Nic dodać, nic ująć. 100/100!!!
 • w temacie Niechluj Kijowski z ruchu koderastów mówi,że nic nie zarabia w KODZI-E i utrzymuje się ze...

  W: Hydepark
  WOMAR1910 Sądzisz według siebie ? Sam jesteś niechlujem i dlatego o innych tak piszesz - przykre popraw się !
  Ale przecież, oprócz wyglądu,można doszukać się wielu innych wad w jego,co ważniejsze charakterze......
  Okazuje się,że działacze KOD-U na całym świecie nie do końca mieli świadomość tego,że dając datek do puszki KOD wspomagają nie "obronę" demokracji,lecz...... szefa tej korporacji...
  Kolejną kwestią jest,to że tak naprawdę to nie pan Kijowski rządzi tą organizacją,lecz miliarder o nazwisku Soros,który w Polsce ma jeszcze wiele innych "fundacji",które donoszą na swój własny kraj do różnych podmiotów zewnętrznych....
 • w temacie Niechluj Kijowski z ruchu koderastów mówi,że nic nie zarabia w KODZI-E i utrzymuje się ze...

  W: Hydepark
  andzelllla Oj nie wolno obrażać Mateusza kolporter15 zajmij się swoim kucykiem , którego nie masz ,a jak nie masz to zapużść bądz jak Kijowski
  Ale wam i waszym sympatykom wolno obrażać polityków PIS!!!! Chamstwa i buty nauczył się z waszych skandalicznych postów i komentarzy,więc gorąca prośba:Spójrzcie najpierw na siebie,a dopiero potem na innych.
 • w temacie Kompromitacja Niemieckich służb

  W: Hydepark
  zbuta AnnTonia zbuta Nie kwestionuję tego że uciekł ,,,,, tylko jeżeli okaże się że kule w ciele Polaka pochodzą z broni Niemieckiej policji to zacznie to być co najmniej dziwne że zabili porwanego a prawdziwy sprawca uciekł jak gdyby nigdy nic Spekulować można różnie . Czytałam chyba rok temu ,że uchodźcy są w posiadaniu broni , skradzionej policji . Myślisz ,że to możliwe ? Nie wierzę że skradli broń Niemieckiej policji to po pierwsze ale nawet gdyby tak było to ta broń jest odpowiednio oznaczona i muszą być dokumenty datowane na dzień i godzinę tej kradzieży i cechy tej broni ,,,,,,,, jeżeli zastrzelili Polaka niemieccy policjanci to z tego się nie wywiną Wiesz, z tak nieprofesjonalną policją wszystko jest możliwe.Mam tylko nadzieję, że Polski rząd dokładnie zbada tą sprawę i pociągnie winnych do odpowiedzialności!
 • w temacie Kompromitacja Niemieckich służb

  W: Hydepark
  Najogólniej rzecz ujmując:Niemcy nie umieją dać sobie rady z problemem, który sam sprokurowali i teraz usiłują "podzielić" się tym syfem z innymi krajami UE!
 • w temacie Do dnia dzisiejszego nie znaleziono sprawcy zamachu w Berlinie....przypadek??? Nie sądzę!!!!!!

  W: Hydepark
  jaroslaw40 Łukasz zginął bo wszystko wskazuje na to że zastrzeliła go przez pomyłkę niemiecka policja. Terroryści nie używaja małokalibrowej broni a taką (humanitarą ma niemiecka policja), jeżeli był pocięty nożem to czemu sprawca zamachu od razu go nie zastrzelił?, Wszyscy pamiętamy że w pierwszych doniesieniach z niemieckich źródeł nawet tu na interii pisano: "policjanci zastrzelili jednego ze sprawców drugi zbiegł"
  To jest równie bulwersujące,jak informacja, którą do obiegu medialnego wprowadził niemiecki dziennik, który pisał tym,że to Polak był sprawcą zamachu...... Wprawdzie tą informacje usunięto po kilku minutach,lecz to dobitnie świadczy o profesjonalizmie niemieckich mediów,które obecnie uchodzą za najmniej obiektywne w całej Europie......
 • w temacie Czy debata PE dnia 13 grudnia 2016 roku to przypadek????

  W: Hydepark
  prowincjusz2 kolporter15 prowincjusz2 kolporter15 Kinia223 kolporter15 Kinia223 To ja Cię muszę zmartwić: 13 grudnia w latach ubiegłych to PIS robił manifestacje w obronie dziennikarzy i wolnych mediów - czyli przeciwko rządom PO-PSL. Obecna opozycja idzie jedynie śladem PIS :)
  http://www.po(...)-PolskiA i jeszcze jedno:Peło,Nowoczesna. i KOD wprowadziły nową metodę protestu...... W żadnym normalnym państwie opozycja nie namawia wojskowych do wypowiedzenia lojalności wobec władz...http://www.to(...)ronie/1
  W jakiej opozycyjnej partii jest Mazguła? Dla uściślenia, Mazguła jest członkiem SLD,i to nie byle jakim- w 2016 roku był delegatem na konwencję krajową tej partii.https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Mazgu%C5%82aWikipedia jest leksykonem pisanym przez internautów więc nie takich bzdur można się tam doczytać. Gdyby Mazguła był w SLD dawno wyleciałby z wojska.Nie pisz bzdur,tylko kliknij w link:http://m.niez(...)w-z-prlNiezależna? Równie dobrze mógłbyś się odwołać do Trybuny Ludu albo Komsomolskiej Prawdy.
  Nie ośmieszaj się.Ale z ciebie hipokryta,przecież ty sam nieraz powołujesz się na mega "obiektywnych" dziennikarzy mega "obiektywnych" gazet,które ciągle robią ludziom wodę z mózgu.Ty również wpisujesz się w socjotechniczne sztuczki pseudoliberalnych mediów i polityków.