• w temacie Dźwiękoszczelność drzwi wewnetrznych

  W: Porady
  dźwiękoszczelność drzwi jest bardzo ważna i koniecznie należy zwracać na nią uwagę. Warto wybrać się do salonu Mikea Tychy, w którym naprawdę doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiedni drzwi dla nas.
 • w temacie Jakie drzwi do domu ?

  W: Porady
  Wszystko zależy w dużej mierze od budżetu jaki możemy przeznaczyć na drzwi, ale bardzo duży wybór mają w salonie Mikea Tychy. Wiem, żę firma Wiśniowski, której produkty możemy dostać w tym salonie ma bardzo wysokiej jakości drzwi.
 • w temacie Jakie drzwi do domu ?

  W: Porady
  My mamy zarówno drzwi i bramę garażową zakupioną w salonie Mikea Tychy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
 • w temacie Suplementy w II trymestrze ciąży

  W: Babskie sprawy
  Ja całą ciążę piłam czysty sok z noni i dzięki temu miałam idealne wyniki a dzidzia urodziła się w pełni zdrowa. Sklep cieszsiezdrowiem posiada oryginalne soki, które są zdrowe w ciąży.
 • w temacie Czy warto stosować suplementy odmładzające?

  W: Babskie sprawy
  Bardzo dobrze sprawdza się noni w połączeniu z kolagenem. To naprawdę świetny środek nie tylko na poprawę zdrowia i kondycji, ale również skóra odzyskuje blask a zmarszczki są jakby mniejsze. To świetna nowość w sklepie internetowym cieszsiezdrowiem
 • w temacie Suplementy diety - stosujecie?

  W: Babskie sprawy
  Bardzo dobrze sprawdza się noni. Nie tylko dostarcza niezbędnych witamin, ale również działa odchudzająco na organizm. Należy jedynie pamiętać, aby kupować noni z pewnego źródła, które jest oryginalne. Polecam sklep cieszsiezdrowiem.