• w temacie Być może będziesz czekać długie lata!

  W: Hydepark
  Niestety jakość usług i kompetencje tzw. lekarzy pierwszego kontaktu sa bardzo niskie, dobrym pomysłem była kasa chorych, lekarze byli zmotywowanie finansowo, przyszedł Tusk i zlikwidował teraz mamy NFZ.
  Czemu nikt tu nic nie potrafi zmienić od lat? Politycy maja osobistych medyków.
  ostatnio byłam na nocnym dyżurze przyjmował lekarz z Ukrainy masakra pół godz. pisał skierowanie na zastrzyk przeciwbólowy, po każdej wizycie z pacjentem wychodził na przerwę na 20min.
 • w temacie Ile naprawdę zarabiamy.

  W: Polityka
  Sikorsky 'Umowa zlecenie' to jest dzisiaj plaga w Polsce.
  Tak PIS walczy z umowami za PO było ich mniej
 • w temacie Skąd się biorą wieczorne mdłości?

  W: Babskie sprawy
  Mdłosi mogą byc na tle pokarmowym, czyli alergia pokarmowa, zalecam tabletki typu Amertil
  Moga tez by od tabletek, to ich skutki uboczne, ale te skutki kiedyś przeminą, jak organizm przyzwyczai sie do leku.
 • w temacie Bezlitosna opinia o Dudzie. Jadwiga Staniszkis w formie!

  W: Polityka
  Blandare51 "Osądzam surowo Dudę, bo uważam, że jest karykaturą prezydenta, aktorem, który gra prezydenta".... - powiedziała Staniszkis.

  Jasne, ze to karykatura prezydenta, ale i aktor beznadziejny!
  Kazdy ma prawo sądzić jak uważa. Dla mnie Pan Prezydent jest kulturalny, wykształcony, nie chla, nie skacze po krzesłach, zna angielski. Ideał.
 • w temacie Co się dzieje po śmierci ze złymi ludźmi? Jak na to zapatrują się agnostycy, ew. ateiści?

  W: Hydepark
  zbigniew1933 @krondo, może najpierw zdefiniuj "złego człowieka" bo dla religianta każdy innowierca i ateista już jest złym człowiekiem.
  Morderca, złodziej, oszust - wszystkie te cechy, które wywołują w sumieniu człowieka potępienie, które krzywdza nas lub Ciebie, Twoja rodzinę osobiście.
  Czasem sie nad tym zastanawiałem, bo osoby wierzące mniej lub bardziej maja uwarunkowane sumienie np. religia.

  A czym warunkowane jest sumienie niewierzącego, skoro odrzuca dekalog?
 • w temacie Winny jest sposób leczenia!

  W: Hydepark
  Daj Zbigniewie spokój z tym szamaństwem i medycyna niekonwencjonalna. Córka stosowała te zielska na depresje i o mało ja do grobu to nie wprowadziło, dopiero dzięki fachowo dobranym lekom wyszła z tego.
  Jak sobie wyobrażasz ukojenie bólu miesiączkowego i innych narządów? Ciepły okład na brzuch? A co jak jestes w pracy? Taki ból musi zniknąć natychmiast i tyle.
  Tak samo zioła, na jedno pomagają na drugie szkodzą, nie uwsteczniaj postępu medycyny
 • w temacie Biblia nie zabrania seksu analnego

  W: Religia
  ireneo krondo ireneo krondo Rak krtani po seksie oralnym


  “Wśród młodych mężczyzn dramatycznie rośnie liczba nowotworów gardła wywołanych wirusem, który przenosi się podczas seksu oralnego. W Świętokrzyskim Centrum Onkologii wykonuje się rocznie blisko 50 operacji radykalnego usunięcia krtani z powodu nowotworu wywołanego przez wirus brodawczaka ludzkiego.Akurat rzadkością jest zarażenie w wyniku seksu analnego czy oralnego. Zatem taki będzie dla ciebie bezpieczny.Podałem dane to niby rzadkość? Mezczyzni sa bardzo gwałtowni w męskim seksie i dlatego poranione gardła i naczynka.Podałem czytelnie By zachęcić do bepiecznego poczynania to dodam, że do zakażenia dochodzi przede wszystkim wskutek seksu dopochwowego Kiedy nie będzie gumki zastosuj się do porady. Powko.tutaj mowa o seksie dwóch facetów
 • w temacie Biblia nie zabrania seksu analnego

  W: Religia
  ireneo krondo Rak krtani po seksie oralnym


  “Wśród młodych mężczyzn dramatycznie rośnie liczba nowotworów gardła wywołanych wirusem, który przenosi się podczas seksu oralnego. W Świętokrzyskim Centrum Onkologii wykonuje się rocznie blisko 50 operacji radykalnego usunięcia krtani z powodu nowotworu wywołanego przez wirus brodawczaka ludzkiego.Akurat rzadkością jest zarażenie w wyniku seksu analnego czy oralnego. Zatem taki będzie dla ciebie bezpieczny.Podałem dane to niby rzadkość? Mezczyzni sa bardzo gwałtowni w męskim seksie i dlatego poranione gardła i naczynka.
 • w temacie Biblia nie zabrania seksu analnego

  W: Religia
  Rak krtani po seksie oralnym


  “Wśród młodych mężczyzn dramatycznie rośnie liczba nowotworów gardła wywołanych wirusem, który przenosi się podczas seksu oralnego. W Świętokrzyskim Centrum Onkologii wykonuje się rocznie blisko 50 operacji radykalnego usunięcia krtani z powodu nowotworu wywołanego przez wirus brodawczaka ludzkiego.
 • w temacie Kora Jackowska nie żyje.

  W: Hydepark
  A małżonek juz jej śmierć pod politykę podciąga, ŻENADA i ogłupieni ludzi polityka.