• w temacie Zagłada żydów polskich

W: Polityka
    przepraszam, zaszło tu małe nie zrozumienie. Ja szukam jakich kolwiek wskazówek czy były rozkazy, dyrektywy itp. z polskiej strony A nie pytam się kto stał za trzecią rzeszą.

Też tak uważam, dlaczego Naród ma kalać się za bandytów którzy inspirowani byli przez ( i tu użyje słowa) obce siły. Zdaje mi się żeby Naród mógł wziąć winę na siebie, to by musiał być jakiś dokument wydany przez państwo, tudzież rząd w lądynie. dla tego szukam.

Też tak uważam, dlaczego Naród ma kalać się za bandytów którzy inspirowani byli przez ( i tu użyje słowa) obce siły. Zdaje mi się żeby Naród mógł wziąć winę na siebie, to by musiał być jakiś dokument wydany przez państwo, tudzież rząd w lądynie. dla tego szukam.

To nie prowokacja, po prostu próbuję zrozumieć, dlaczego Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski przepraszał żydów za Naród Polski w Jedwabnem w 2001roku. w sieci nic nie mogę znaleźć, żeby Polskie państwo zkazywało Naród Żydowski na zagładę. To tyle szukam wiedzy i zrozumienia.
  • w temacie Przyjaciele!

W: Uczucia
    a jak jest z tym roznoszeniem radości u was?Bo ja w tym tygodniu to normalnie 30 cm nad chodnikami,po prostu dobry tydzień miłem
  • w temacie Przyjaciele!

A radość,kiedy się radować?
  • w temacie Przyjaciele!

ja mam taki temat.Zdradzać czy nie zdradzać o to jest pytanie.
  • w temacie Przyjaciele!

część maju,chcesz po plotkować,czy zagłębić się w jakiś temat poważniejszy
  • w temacie Ból w dolnej części pleców

W: Babskie sprawy
    Mam 31 lat,też mam bóle pleców i są one spowodowane ciężką pracą.Odkryłem,że najlepszym sposobem na pozbycie się go jest bieganie wystarczy 3 kilometry raz na 2,3 dni