• w temacie problemy z siostra

W: Babskie sprawy
    Nie będę się rozpisywał,tylko odsyłam zainteresowanych do Stron Berta Hellingera i poszukać trochę na temat zerwanych więzi
  • w temacie Czy to już pedofilia???

W: Polityka
    Czy to pedofilia to nie wiem,ale nie wyobrażam sobie,aby moje dzieci KLĘKAŁY PRZED KIMŚ I MU CO KOLWIEK LIZAŁY.to jest nie do przyjęcia,a zwłaszcza w szkole która powołuje się na wartości chrześcijańskie.A po drugi co słychać w wypowiedzi tych uczniów ta psełdo zabawa ewoluowała,to ja się pytam gdzie i kidy była by granica tej zabawy.
  • w temacie problem z przyjaciolka

W: Uczucia
    Część,dam ci dobrą rade,musisz się bardziej zdystansować do życia i pamiętaj kto dużo daje ten dużo bierze,a przyjaźń nie polega na spełnianiu oczekiwań.
  • w temacie I znowu sama!

A ją ci powiem tak:
    1.każdy mierzy swoją miarą,czyli twój facet w tej sytuacji,wiadomo.
    2.gość jest nie dojrzały i zagubiony
    3.jesteś za dobra,jak byś go wzięła za pysk do garów,sex po romantycznej kolacji,zdominowała go to wtedy może by jeszcze zniego by co było.
  • w temacie Zrozumiec faceta

Zenobia45
    goran Dlaczego nie mówi się, zrozumieć człowieka, zamiast ,rozumieć faceta. Wszyscy jesteś podobni, faceci i kobiety popełniaja podobne błędy, kieruja się podobnymi emocjami, moze czasem zmieniają się proporcje, ale często zarzuty są podobne - brak zrozumienia i aceptacji.
    Dlatego się tak mówi, bo zdecydowanie się różnimy. Inaczej się rozumie kobiety inaczej mężczyzn. Mamy inne potrzeby.

Podstawą jakichkolwiek kontaktów między kobietą i mężczyzną jest właśnie ta wiedza. Szanowny Pan jej nie posiada, skoro sprowadza to do jednego.
    Bez tej podstawowej informacji, żadnych szans na akceptację i zrozumienie.
    Amen
  • w temacie Zrozumiec faceta

Pewnie dla tego,żejeszcze nie dojrzał by być mężem,ojcem i goni taki chłopiec w ciele mężczyzny za marzeniami.
  • w temacie Wspólne pieniądze niszczą związek

Jakiś czas temu usłyszałem,od starego człowieka taką mądrość.Jeśli każdy ciągnie z gniazda w swoją stronę to z gniazda nic nie zostaje,a kto na gniazdo razem składa,to w tedy gniazdo rośnie w górę.
  • w temacie Życie w toksycznym związku

W: Babskie sprawy
    Nie ma powodu abyś pozostawała w takim chorym układzie,musisz zebrać siły i zakończyć ten związek.Jeśli tego nie zrobisz to i tak czeka cię to czego się najbardziej boisz,czyli samotność.Nie pogłebiaj ran które już są głębokie,nie zasługujesz na to abyś dźwigała ciężar czyjeś nieodpowiedzialności.Zobaczysz po burzy zawsze wychodzi słońce