• w temacie Ubezpieczenie OC

  W: Męskie sprawy
  Też wykupowałem przez internet. W sieci jest kilka porównywarek jak np superpolisa - tu masz do nich kontakt http://superp(...)isa.pl/ wybierz zakładkę "Ubezpiecz się", zostaniesz przeniesiony do kreatora.
  Odbywa się to tak, że w kolejnych krokach podajesz parametry ubezpieczenia (swój wiek, wiek auta, od kiedy ma zacząć obowiązywać ubezpieczenie itd itd). W podsumowaniu wybierasz ubezpieczyciela. Płacisz przez net. Polisa przychodzi Ci na maila. Drukujesz - wystarczy podczas kontroli. Kilka dni później i tak przyjdzie Ci pewnie pocztą oryginał.
 • w temacie Szybki kredyt na świąteczne zakupy?

  W: Polityka
  Siemka, też będę potrzebował tzw chwilówki. Mam kiepską historię kredytową i z tego co się dowiadywałem, to żaden bank nie udzieli mi kredytu. Tutaj znalazłem taką opcję https://www.s(...)ozyczki. Pożyczka w wysokości 500 zł zwrócona w ciągu 15 dni jest darmowa, w sensie rrso wynosi 0%. Możecie rzucic na nią okiem i ją zweryfikować? Z góry dzięki.
 • w temacie Jakie ubezpieczenie NNW wykupić?

  W: Męskie sprawy
  NNW - jak najbardziej opłaca się.
  Ale przed zakupem należałoby przeczytać OWU, aby później nie było, że o czymś się nie wiedziało.
  A zdarzają się różne wyjątki ot chociażby wyłączenie z ubezpieczenia wypadków spowodowanych poruszaniem się na motocyklu do 50ccm pojemności (taki przykład podałem).
 • w temacie Jakiej marki tablety są najlepsze?

  W: Hydepark
  Najlepsze są tablety to zwykle te od Samsunga, Sony, Nexusa, Lenovo, Dell, Nokia i tutaj chyba trzeba postawić kropkę. Te "budżetowe" raczej szybko są dyskwalifikowane przez różnego rodzaju usterki. Gdybym miał obecnie coś kupować do 1k zł to pewnie byłby to Lenovo Yoga 10 HD+ ze względu na to, ze ma niesamowicie dobrą baterię. Odsyłam również do http://comper(...)ablety/ - witryna na której zostało to dobrze
 • w temacie Wykształcenie ma wpływ na naszą kulturę ?

  W: Hydepark
  Dusia30
  Agatka25 Myślę, że wykształcenie nie ma nic wspólnego z kulturą. Znam bardzo inteligentnych ludzi, po kliku kierunkach, którzy nie potrafią nigdy się zachować.
  Wykształcenie daje możliwość wykonywania określonego zawodu, Kultura najczęściej idzie
  w parze tylko z inteligencją. Inteligencja może być wrodzona lub nabyta, ale nie na studiach;
  Bez dwóch zdań ma wpływ. Nie mam co do tego wątpliwości.