• w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  emilka40
  leukoplakia
  emilka40
  TanitaMI
  emilka40

  Wszyscy którzy trwają w śmierci, nie widzą Światła, bo jak umarły może coś zobaczyć?
  Też tak sądzę:)trzeba uśmiercić mózg,by nic do niego nie docierało:)
  Jak uśmiercisz mózg, zostanie duch.
  A, czyli duchów będzie tyle, ile mózgów. Czy może w jednym mózgu jest sto duchów? hahhha
  Dla Ciebie będzie jeden, Twój..... a sto może być demonów....
  OO, widzę, że wierzysz też w demony. Uważaj na nie, bo jak twój rozum śpi ( a śpi na pewno), to one się budzą. Jest nawet do tego sławny obrazek.
 • w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  emilka40
  frankeman
  emilka40 leukoplakia Jezus był tylko człowiekiem. Jednym z wielu. A jego kult jest eklektyczną mieszaniną wcześniejszych wierzeń i nauczań. Właściwie nie ma w nim niczego wyjątkowego. Prawda zaś ma to do siebie, że nie jest czyjaś. To jedyna "rzecz", która abstrahuje od ludzkich roszczeń.Wszyscy którzy trwają w śmierci, nie widzą Światła, bo jak umarły może coś zobaczyć?
  No ale weź pod uwagę, że wszyscy trwający w nadmiernie jaskrawym świetle mogą być narażeni na utratę zmysłów, a co najmniej jednego zmysłu - wzroku.
  Prześpij się z tym ;)
  Zmysły i wzrok tracą ci, którzy żyją w ciemnościach, dlatego Światłość ich przeraża i zostaną w ciemności...według własnej wolnej woli....:)
  Emilko, światło to rozum. Rozum świeci w ciemności.
 • w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  emilka40 TanitaMI Lamia napisał/ła
  "Odrzucenie Boga i jego nakazów pociąga za sobą konsekwencje."

  Niby jakie konsekwencje??Wieczne potępienie, odrzucenie od Boga na wieki. Takie jakiego doświadczył bogacz w przypowieści Pana Jezusa o Łazarzu. Ale którego Boga , bo było ich od groma, Jak twój odrzuci, to może inny przygarnie? Uważasz, że twój jest najlepszy?
 • w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  emilka40 TanitaMI emilka40

  Wszyscy którzy trwają w śmierci, nie widzą Światła, bo jak umarły może coś zobaczyć? Też tak sądzę:)trzeba uśmiercić mózg,by nic do niego nie docierało:)Jak uśmiercisz mózg, zostanie duch.A, czyli duchów będzie tyle, ile mózgów. Czy może w jednym mózgu jest sto duchów? hahhha
 • w temacie Krosty na głowie. CO się dzieje?

  W: Porady
  Łuszczyca, łupież strzygący, łojotokowe zapalenie skóry głowy i inne możliwości. Idź do trzech lekarzy. Dermatolog może byc nawet katolikiem;-)
 • w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  emilka40 leukoplakia Jezus był tylko człowiekiem. Jednym z wielu. A jego kult jest eklektyczną mieszaniną wcześniejszych wierzeń i nauczań. Właściwie nie ma w nim niczego wyjątkowego. Prawda zaś ma to do siebie, że nie jest czyjaś. To jedyna "rzecz", która abstrahuje od ludzkich roszczeń.Wszyscy którzy trwają w śmierci, nie widzą Światła, bo jak umarły może coś zobaczyć? "Trwanie w śmierci" to sprzecznosc. Zapewne wynikła z ciemnoty umysłowej.
 • w temacie Jezus – droga, prawda, życie- nadzieja.;))

  W: Religia
  Jezus był tylko człowiekiem. Jednym z wielu. A jego kult jest eklektyczną mieszaniną wcześniejszych wierzeń i nauczań. Właściwie nie ma w nim niczego wyjątkowego. Prawda zaś ma to do siebie, że nie jest czyjaś. To jedyna "rzecz", która abstrahuje od ludzkich roszczeń.
 • w temacie Wielki Brat przyleciał.

  W: Polityka
  Mnie groteskowo przyszpiliły dywagacje na temat konieczności pozyskania od Brata tajemnych instrukcji wydobywania łupków. Z kolei w ustach Brata komicznie zabrzmiał opis polskich enklaw za oceanem jako wypadkowej pierogów i kiełbasy. To taki lapsus -"Polak potrafi":-)
 • w temacie Czym jest dla Was wolność?

  W: Hydepark
  ~ZCHO moderator ty ciulu dlaczego kasujesz posty?

  WOLNOŚĆ-to jest utopia wymyślona przez debilów rządzących i zmuszających społeczeństwo by myśleli ich kategoriami dla nich tylko wygodnymi by się utrzymać na stołku. To dyktatura gorsza od komunizmu ,którego zresztą w Polsce nie było.Macie tą zasraną wolność tylko w grzebania w śmietnikach i to nie wszędzie bo są zamykane i odgradzane .Czasem (bardzo rzadko) jakiś dziennikarz zasugeruje coś mniej głupiego. Zdarza się to Marciniakowi. Dzisiaj zasugerował Suchockiej, że elity są wyalienowane w znaczeniu kompletnego oderwania od rzeczywistości przeciętnego Kowalskiego. Tworzą mitologię na własne potrzeby. Jak to powiedział "mędrzec" Wałęsa Lech, który dołączył do elit niejako "z doskoku : "Zdrowie wasze w gardła nasze".
 • w temacie Czym jest dla Was wolność?

  W: Hydepark
  ~ZCHO moderator ty ciulu dlaczego kasujesz posty?

  WOLNOŚĆ-to jest utopia wymyślona przez debilów rządzących i zmuszających społeczeństwo by myśleli ich kategoriami dla nich tylko wygodnymi by się utrzymać na stołku. To dyktatura gorsza od komunizmu ,którego zresztą w Polsce nie było.Macie tą zasraną wolność tylko w grzebania w śmietnikach i to nie wszędzie bo są zamykane i odgradzane .Z ust mi to wyjęto. Wolnosc grzebania po śmietnikach i wolnosc zaciagania kredytów-oto co oznacza wolnosc po polsku. Jeszcze nigdy nie widziałam takiej biedy w tym kraju.