• w temacie TO NIEPRAWDA PREZES KURSKI Z ŻONĄ SZALAŁ ZA SWOJE

  W: Polityka
  W związku z prowokacją Gazety Wyborczej insynuującą - na podstawie błędnej, nigdy nieuznanej ani nigdy nieopłaconej faktury - brak rozdziału wydatków prywatnych i służbowych przy okazji pobytu w Krakowie w lipcu br., przedstawiamy prawdziwe i opłacone faktury dokumentujące konsekwentne rozgraniczanie przez prezesa Jacka Kurskiego takich wydatków" - czytamy. Numery faktur są dostępne TUTAJ.

  Zatem faktura była wystawiona na TVP, ale nie została uznana, pytanie brzmi : kiedy została odrzucona, czy czasem nie po publikacji w Gazecie Wyborczej? Któż to wie?
 • w temacie TO NIEPRAWDA PREZES KURSKI Z ŻONĄ SZALAŁ ZA SWOJE

  W: Polityka
  Keramek🙏🙏🙏
  ,,https://wiado(...)Pojechał-za-pieniądze-podatników.

  ,,
  WIADOMOŚCI
  SŁUCHAJ RADIA ZET

  Wiadomości
  /
  Polska
  Kurski w luksusowym hotelu i faktura na TVP. "Pojechał za pieniądze podatników"
  PIOTR DRABIK
  29.07.2021 12:16

  fot: Damian Klamka/East News

  TVP miała początkowo zapłacić za pobyt prezesa Jacka Kurskiego i jego żony oraz córki w Krakowie - podała "Gazeta Wyborcza". Faktura za pobyt rodziny szefa telewizji publicznej w ekskluzywnym hotelu w stolicy Małopolski została najpierw wystawiona na TVP. Dopiero potem zmieniono ją na nazwisko Kurski.


  Jacek Kurski spędził weekend 17-18 lipca w Krakowie w pierwszą rocznicę ślubu z Joanną. Uroczystość, która obyła się 18 lipca 2020 r., miała miejsce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Udział w niej wzięli czołowi politycy PiS (w tym prezes partii Jarosław Kaczyński) oraz dziennikarze TVP (m.in. Michał Adamczyk i Dorota Cholecka).

  Jak podała "Gazeta Wyborcza", w połowie lipca tego roku Kurski z żoną i córką zatrzymali się w Hotelu Copernicus przy ul. Kanoniczej. Cena za apartament dla 3-osobowej rodziny może wynosić ok. 1300 zł za noc. 

  Prezes TVP w Krakowie. Kto zapłacił za hotel?
  Według "GW" Kurscy nie poprzestali na samym pobycie w hotelu i na jego dachu zorganizowali sobie sesję zdjęciową. "Wynajęcie tarasu na trzy godziny to wydatek ok. dwóch tysięcy złotych, ale, jak dowiadujemy się w Copernicusie, cena zależy od negocjacji z menedżerką hotelu" - dodał dziennik. 
 • w temacie I tu i tam partyjne ZOMO gotowe satrapie nieść pomoc

  W: Polityka
  Nie ma już żadnej instytucji, która by nie przeszkadzała PiS. Sądy prokuratura zdobyte, administracja 90 %zdobyte, wojsko, milicja przejęte, obrona PiS OTK utworzone. Unia Europejska przeszkadza, instytucje międzynarodowe chroniące prawa człowieka - przeszkadzają. Kontrole NIK ignorowane przez prokuraturę. Poprzedni Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Bodnar ignorowany i upokorzony przez towarzyskie odkrycie wodza, a nowym będzie podobne. Kapitał USA przeszkadza, wolę media również. Przerażające.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1
  lot01
  Dobrawa1
  lot01
  A w Polsce ci się podoba taki sam ustrój. Podoba, bo daje pieniądze, by zabrać w podatkach i wzroście kosztów życia, ale żeby zrozumieć trzeba trzeźwo myśleć.
  Cześć navigators:-)
  Chłopie...patrz na tytuł watku. Pisz na temat.
  A dlaczego ty nie piszesz zgodnie z tematem, lecz na mój temat, nadając mi kolejny nick? Masz coś z czachą?
  Wcześniej w moim temacie twoja wypowiedź odnosiła się do mnie. Ja odniosłem się do tematu - czytaj wyżej, ale mówią, że ty nie rozumiesz prostych tekstów.
  Patrz wyżej. Nie do mnie to było, ale czy na temat treści wątku?
  Dlaczego ni z gruszki, ni z pietruszki zmieniasz treśc każdego wątku?
  Dobranoc
  Faktycznie ty nie rozumiesz tekstu.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1 lot01

  Tobie bardziej się podoba Kaczyński, Łukaszenka, Mauro, Fidel Kastro, Władek Punin. To są chłopcy z twojej PiSowskiej bajki. Pisz na temat treści wątku, a nie wymyślasz, że mi się coś, ktoś podoba. Zapomniałaś się babo zalogować i pisałaś z gościa, taka wpadka! Hihihi. To wpis był napisany z gościa. Ta co nie pisze z gościa!!
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1 lot01
  A w Polsce ci się podoba taki sam ustrój. Podoba, bo daje pieniądze, by zabrać w podatkach i wzroście kosztów życia, ale żeby zrozumieć trzeba trzeźwo myśleć. Cześć navigators:-)
  Chłopie...patrz na tytuł watku. Pisz na temat. A dlaczego ty nie piszesz zgodnie z tematem, lecz na mój temat, nadając mi kolejny nick? Masz coś z czachą?
  Wcześniej w moim temacie twoja wypowiedź odnosiła się do mnie. Ja odniosłem się do tematu - czytaj wyżej, ale mówią, że ty nie rozumiesz prostych tekstów.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  ~gość Dobrawa1 Co tobie, że takie bzdury wypisujesz! Sięgnęłam do Wikipedii...kłamią?

  "W 1969 roku przeprowadził zamach stanu w którym obalił monarchię. Proklamował utworzenie „Libijskiej Republiki Arabskiej”, a władzę objęła Rada Dowódcza Rewolucji. W 1970 roku desygnowany na premiera i dowódcę sił zbrojnych, urzędy te formalnie sprawował do 1972. W tym czasie przeprowadził islamizację praw i obyczajów. Znacjonalizował niearabską własność i zachodnich towarzystw naftowych. Zlikwidował też amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe. W 1977 państwo zmieniło nazwę na „Wielka Arabska Libijska Dżamahirijja Ludowo-Socjalistyczna”. Zmiana ta była efektem jego programu ideowego zawartego w tzw. Zielonej książce, w której połączył fundamentalistyczne tradycje islamskie z socjalizmem arabskim. W latach 1977–1979 pełnił urząd sekretarza generalnego Powszechnego Kongresu Ludowego. W marcu 1979 roku zrezygnował ze wszystkich funkcji państwowych; w rzeczywistości sprawował dyktatorską władzę jako tzw. Przywódca Rewolucji 1 Września i zwierzchnik sił zbrojnych[3][4].

  W polityce międzynarodowej entuzjastycznie odnosił się do zjednoczenia świata arabskiego. Głównym celem jego polityki była likwidacja Izraela. Utrzymywał bliskie relacje ze Związkiem Radzieckim. Prowadził agresywną politykę i angażował się w konflikty w między innymi Czadzie, Ugandzie i Sudanie. Środki na prowadzenie wojen czerpał z eksploatacji złóż naftowych. W latach 80. oskarżany przez Zachód o sponsorowanie terroryzmu. Po atakach lotnictwa amerykańskiego złagodził nieco swoją politykę[

  W 2011 roku nie zgodził się oddać władzy w następstwie społecznych protestów. Doprowadziło to do wybuchu wojny domowej. Zginął w strzelaninie pomiędzy powstańcami a wiernymi mu siłami"

  Skoro tak było dobrze, to były az takie protesty społeczne?Od życia na pustkowiu, nieszczęśnikowi poprzestawiały się klepki. W Kadafim i Tusku widzi bogów, jak na rasowego ateistę przystało.Tobie bardziej się podoba Kaczyński, Łukaszenka, Mauro, Fidel Kastro, Władek Punin. To są chłopcy z twojej PiSowskiej bajki.
 • w temacie O tym pan Horała milczy?

  W: Hydepark
  Keramek A ile wyłudzi wymienienie przez ciebie oskarżeni???
  Może nie ma o czym mówić😆😂🤣

  W latach 2015 2018 wpływy z VAT wzrosły o 42 procent co w liczbach oznacza 52 miliardy zł.
  Z tych pieniędzy sfinansowano 500+

  a ty o ilu miliardach piszesz??? 🤣😂😆Wzrosły też dochody dla wysokich funkcjonariuszy PiS, którzy podatek VAT ściągali dla siebie. Poczytaj na ten temat, ale ty nie czytasz niewygodnych spraw o nepotyźmie PiS.