• w temacie I tu i tam partyjne ZOMO gotowe satrapie nieść pomoc

  W: Polityka
  Nie ma już żadnej instytucji, która by nie przeszkadzała PiS. Sądy prokuratura zdobyte, administracja 90 %zdobyte, wojsko, milicja przejęte, obrona PiS OTK utworzone. Unia Europejska przeszkadza, instytucje międzynarodowe chroniące prawa człowieka - przeszkadzają. Kontrole NIK ignorowane przez prokuraturę. Poprzedni Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Bodnar ignorowany i upokorzony przez towarzyskie odkrycie wodza, a nowym będzie podobne. Kapitał USA przeszkadza, wolę media również. Przerażające.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1
  lot01
  Dobrawa1
  lot01
  A w Polsce ci się podoba taki sam ustrój. Podoba, bo daje pieniądze, by zabrać w podatkach i wzroście kosztów życia, ale żeby zrozumieć trzeba trzeźwo myśleć.
  Cześć navigators:-)
  Chłopie...patrz na tytuł watku. Pisz na temat.
  A dlaczego ty nie piszesz zgodnie z tematem, lecz na mój temat, nadając mi kolejny nick? Masz coś z czachą?
  Wcześniej w moim temacie twoja wypowiedź odnosiła się do mnie. Ja odniosłem się do tematu - czytaj wyżej, ale mówią, że ty nie rozumiesz prostych tekstów.
  Patrz wyżej. Nie do mnie to było, ale czy na temat treści wątku?
  Dlaczego ni z gruszki, ni z pietruszki zmieniasz treśc każdego wątku?
  Dobranoc
  Faktycznie ty nie rozumiesz tekstu.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1
  lot01

  Tobie bardziej się podoba Kaczyński, Łukaszenka, Mauro, Fidel Kastro, Władek Punin. To są chłopcy z twojej PiSowskiej bajki.
  Pisz na temat treści wątku, a nie wymyślasz, że mi się coś, ktoś podoba.
  Zapomniałaś się babo zalogować i pisałaś z gościa, taka wpadka! Hihihi. To wpis był napisany z gościa. Ta co nie pisze z gościa!!
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  Dobrawa1 lot01
  A w Polsce ci się podoba taki sam ustrój. Podoba, bo daje pieniądze, by zabrać w podatkach i wzroście kosztów życia, ale żeby zrozumieć trzeba trzeźwo myśleć. Cześć navigators:-)
  Chłopie...patrz na tytuł watku. Pisz na temat. A dlaczego ty nie piszesz zgodnie z tematem, lecz na mój temat, nadając mi kolejny nick? Masz coś z czachą?
  Wcześniej w moim temacie twoja wypowiedź odnosiła się do mnie. Ja odniosłem się do tematu - czytaj wyżej, ale mówią, że ty nie rozumiesz prostych tekstów.
 • w temacie 16 prawdziwych powodów dlaczego Płk. Kaddafi został zabity

  W: Hydepark
  ~gość Dobrawa1 Co tobie, że takie bzdury wypisujesz! Sięgnęłam do Wikipedii...kłamią?

  "W 1969 roku przeprowadził zamach stanu w którym obalił monarchię. Proklamował utworzenie „Libijskiej Republiki Arabskiej”, a władzę objęła Rada Dowódcza Rewolucji. W 1970 roku desygnowany na premiera i dowódcę sił zbrojnych, urzędy te formalnie sprawował do 1972. W tym czasie przeprowadził islamizację praw i obyczajów. Znacjonalizował niearabską własność i zachodnich towarzystw naftowych. Zlikwidował też amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe. W 1977 państwo zmieniło nazwę na „Wielka Arabska Libijska Dżamahirijja Ludowo-Socjalistyczna”. Zmiana ta była efektem jego programu ideowego zawartego w tzw. Zielonej książce, w której połączył fundamentalistyczne tradycje islamskie z socjalizmem arabskim. W latach 1977–1979 pełnił urząd sekretarza generalnego Powszechnego Kongresu Ludowego. W marcu 1979 roku zrezygnował ze wszystkich funkcji państwowych; w rzeczywistości sprawował dyktatorską władzę jako tzw. Przywódca Rewolucji 1 Września i zwierzchnik sił zbrojnych[3][4].

  W polityce międzynarodowej entuzjastycznie odnosił się do zjednoczenia świata arabskiego. Głównym celem jego polityki była likwidacja Izraela. Utrzymywał bliskie relacje ze Związkiem Radzieckim. Prowadził agresywną politykę i angażował się w konflikty w między innymi Czadzie, Ugandzie i Sudanie. Środki na prowadzenie wojen czerpał z eksploatacji złóż naftowych. W latach 80. oskarżany przez Zachód o sponsorowanie terroryzmu. Po atakach lotnictwa amerykańskiego złagodził nieco swoją politykę[

  W 2011 roku nie zgodził się oddać władzy w następstwie społecznych protestów. Doprowadziło to do wybuchu wojny domowej. Zginął w strzelaninie pomiędzy powstańcami a wiernymi mu siłami"

  Skoro tak było dobrze, to były az takie protesty społeczne?Od życia na pustkowiu, nieszczęśnikowi poprzestawiały się klepki. W Kadafim i Tusku widzi bogów, jak na rasowego ateistę przystało.Tobie bardziej się podoba Kaczyński, Łukaszenka, Mauro, Fidel Kastro, Władek Punin. To są chłopcy z twojej PiSowskiej bajki.
 • w temacie O tym pan Horała milczy?

  W: Hydepark
  Keramek A ile wyłudzi wymienienie przez ciebie oskarżeni???
  Może nie ma o czym mówić😆😂🤣

  W latach 2015 2018 wpływy z VAT wzrosły o 42 procent co w liczbach oznacza 52 miliardy zł.
  Z tych pieniędzy sfinansowano 500+

  a ty o ilu miliardach piszesz??? 🤣😂😆Wzrosły też dochody dla wysokich funkcjonariuszy PiS, którzy podatek VAT ściągali dla siebie. Poczytaj na ten temat, ale ty nie czytasz niewygodnych spraw o nepotyźmie PiS.
 • w temacie KONIEC ŻARTÓW! DO 16 SIERPNIA PIS MA CZAS NA DECYZJĘ

  W: Polityka
  ~gość lot01 Keramek Pytanie, jak długo ten naród pozwoli PiSserwus!* Jak miło cię spotkać!
  *serwus - forma poufałego pozdrowienia
  https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

  Przecież to takie proste.🤣😂😆 tak długo jak długo jak PiS będzie realizował program, który większość Polaków akceptuje.

  A co do żartów z prawa to dopiero się zaczynają. Oszuści w togach będą teraz latami prowadzili spory.
  Produkowali bzdety zwane ekspertyzami. Na wzajem będą się pompować w okrutnym zgorszeniu jednych drugimi a wszystko to za nasze pieniądze.
  Co ci to jest? Jakie formy poufnego zaufania.

  Może tyle wystarczy - witam trolli PiS.

  O jakiej,, większości Polaków nawijasz" prosty człowieku? Elektorat PiS liczy sobie około 10 mln ludzi, a Polaków mamy 27-milionów, zatem, po której stronie jest ta większość. W Senacie ma większość opozycja, a w Sejmie PiS miał większość dzięki systemowi D'Hondta. Tak więc mniejszość PiS terroryzuje mniejszość łamaniem konstytucji, kiedy im pasuje, a interpretacja prawa przez prostaków ma być słuszna. P

  PiS jest większością urojoną w głowach fanatyków.

  Można się spierać, co do jakości i kompetencji sędziów, a jeśli sędzia nie pracuje właściwie można go zwolnić, a to nie znaczy, że należy powołać sądy partyjne i powołać kolesi lojalnych wobec wiadomej partii.

  PiS nie chodzi o wymianę niekompetentnych sędziów, ale o powołanie lojalnych kolesi, dzięki którym są już nietykalni.

  Sąd ma pełnić rolę sprawiedliwego osądzenia obywatela z państwem i pomiędzy obywatelami, a nie narzędzia represji w rękach partii, a tak było za PRL. Dziś Polacy zostali pozbawieni tego prawa.

  Dziś okrutne zgorszenie preferuje nam kler katolicki pedofilią, materializmem i kopulacja kobiet.

  A jeśli chodzi o pieniądze Polaków, to właśnie je tracimy i będziemy płacić kary, my nie PiS.

  PiS doprowadzi ten kraj do zagłady. Ty z Niemiec ,czy Rosji a może ze Szwecji ,może ty nowy troll z Brukseli? A może napisz to z nicku i tak cię poznaję.
 • w temacie KONIEC ŻARTÓW! DO 16 SIERPNIA PIS MA CZAS NA DECYZJĘ

  W: Polityka
  Keramek lot01
  Co ci to jest? Jakie formy poufnego zaufania.

  forma poufałego pozdrowienia

  Reszty nawet nie czytam, szkoda czasu, skoro nie potrafisz poprawnie przetłumaczyć jednego zadnia🤣😂😆Nie czytałem podobnego przygłupa w necie, jesteś chory psychicznie? Nie czytasz, bo do przedstawionych argumentów nie masz szans racjonalnego odniesienia. Możesz ale przyznając, że pragniesz dyktatury.