• w artykule Igor Śmiałowski: Na wieki wieków amant

  W: Film

  Czyżby jakaś magia w tej przedwojennej szkole. Gdzie podziali się najlepsi aktorzy wykładowcy, nic młodszemu pokoleniu nie przekazali. dlaczego z zazdrości.

 • w artykule Igor Śmiałowski: Na wieki wieków amant

  W: Film

  Co się wszyscy uparli na to czyszczenie butów. Moim zdaniem to teraźniejszy aktor chętnie wyczyści każde buty tylko aby mu za to zapłacili. Chyba coś ci dżentelmeni, arystokraci zadufani w sobie niedokładnie przekazali swoją wiedzę młodszym kolegom skoro teraz mamy to co mamy.

 • w artykule Brazylia: Brutalne morderstwo. Żona usmażyła przyrodzenie męża

  W: Wydarzenia

  Trzeba najpierw zamarynować w soli i pieprzu ,pokroić w plasterki i panierować w jajach i bułce tartej, proponuję dodać dużą ilość czosnku granulowanego oraz jakiś sos może tabasco. Jeżeli chodzi o tłuszcz do smażenia to najlepiej na smalcu z gęsi, będzie soczysty. Później można zaprosić jego kochankę na kolację z pysznym daniem i ociupinką calvadosa

 • w artykule ​Anthony Bourdain: Powinienem umrzeć jako 20-latek

  W: Film

  Ogromny żal . Twoje programy mogłam oglądać godzinami i wtedy wierzyłam, że mogę jeszcze bardzo dużo zrobić w swoim życiu. Chciałam choć raz przygotować potrawę którą mogła bym zachwycić swoich przyjaciół. Dzięki Tobie i Twojej pasji do smakowania próbowałam zdobywać przepisy z odwiedzanych miejsc na świecie i wypróbowywać w swojej kuchni. Czekam na film.

 • w artykule Niesamowity występ 12-latki w "Mam talent". Jurorów zamurowało

  W: Muzyka

  Udowodniłeś, że nie znasz się na uprawie tej paszy, ponieważ nie wiesz nawet jak pisze się tę nazwę. To jest seradela a nie saladera. Wstyd , że zabierasz głos na tematy tak ci odległe i nieznane. Szpakowi to powinieneś nogi umyć i wodę wypić a nie oceniać jego talent.

 • w artykule Eurowizja 2021: TVP dziękuje Rafałowi Brzozowskiemu

  W: Muzyka

  Jestem już stara ale nawet ja nie wysłała bym człowieka jednego kiczowatego przeboju aby reprezentował Polskę. Jeszcze jakiś esteta odział go w czarną marynarkę i czarny podkoszulek. Litości , kto się ubiera jak na pogrzeb a bierze udział w najbardziej odjechanym konkursie. Przecież to wstyd. Wiem, że tancerze i chórek mieli zatuszować braki w głosie gwiazdora ale po co te zimne ognie

 • w artykule Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. O czym jest utwór "Miłość"?

  W: Muzyka

  Głupia kobieta jeżeli da się tak upokarzać, poniżać i cierpieć. Takiego faceta trzeba szybko kopnąć w d,,psko ale najpierw zapytać, gdzie się takiej miłości nauczył. Won z mojego życia, znajdź sobie deskę z dziurą po sęku i tam hekluj ile ci sił starczy. ci ulu obrzydły

 • w artykule Bliscy żegnają Bronisława Cieślaka. Aktor miał 77 lat

  W: Świat seriali

  Dobrze, że pozostały filmy to zawsze można do nich wracać i cieszyć oczy prawdziwym przystojniakiem. W "Malanowski i partnerzy " wcale nie wydawało się, że przybyło mu lat w stosunku do 07 zgłoś się. Panie Bronku ,Spoczywaj w spokoju , niech Cię przywita Anielski Orszak. Wszyscy tam kiedyś dojdziemy.