• w artykule Igor Śmiałowski: Na wieki wieków amant

W: Film

Czyżby jakaś magia w tej przedwojennej szkole. Gdzie podziali się najlepsi aktorzy wykładowcy, nic młodszemu pokoleniu nie przekazali. dlaczego z zazdrości.

• w artykule Igor Śmiałowski: Na wieki wieków amant

Co się wszyscy uparli na to czyszczenie butów. Moim zdaniem to teraźniejszy aktor chętnie wyczyści każde buty tylko aby mu za to zapłacili. Chyba coś ci dżentelmeni, arystokraci zadufani w sobie niedokładnie przekazali swoją wiedzę młodszym kolegom skoro teraz mamy to co mamy.

• w artykule Brazylia: Brutalne morderstwo. Żona usmażyła przyrodzenie męża

W: Wydarzenia

Trzeba najpierw zamarynować w soli i pieprzu ,pokroić w plasterki i panierować w jajach i bułce tartej, proponuję dodać dużą ilość czosnku granulowanego oraz jakiś sos może tabasco. Jeżeli chodzi o tłuszcz do smażenia to najlepiej na smalcu z gęsi, będzie soczysty. Później można zaprosić jego kochankę na kolację z pysznym daniem i ociupinką calvadosa

• w artykule ​Anthony Bourdain: Powinienem umrzeć jako 20-latek

Ogromny żal . Twoje programy mogłam oglądać godzinami i wtedy wierzyłam, że mogę jeszcze bardzo dużo zrobić w swoim życiu. Chciałam choć raz przygotować potrawę którą mogła bym zachwycić swoich przyjaciół. Dzięki Tobie i Twojej pasji do smakowania próbowałam zdobywać przepisy z odwiedzanych miejsc na świecie i wypróbowywać w swojej kuchni. Czekam na film.

• w artykule Niesamowity występ 12-latki w "Mam talent". Jurorów zamurowało

W: Muzyka

Udowodniłeś, że nie znasz się na uprawie tej paszy, ponieważ nie wiesz nawet jak pisze się tę nazwę. To jest seradela a nie saladera. Wstyd , że zabierasz głos na tematy tak ci odległe i nieznane. Szpakowi to powinieneś nogi umyć i wodę wypić a nie oceniać jego talent.

• w artykule Eurowizja 2021: TVP dziękuje Rafałowi Brzozowskiemu

Jestem już stara ale nawet ja nie wysłała bym człowieka jednego kiczowatego przeboju aby reprezentował Polskę. Jeszcze jakiś esteta odział go w czarną marynarkę i czarny podkoszulek. Litości , kto się ubiera jak na pogrzeb a bierze udział w najbardziej odjechanym konkursie. Przecież to wstyd. Wiem, że tancerze i chórek mieli zatuszować braki w głosie gwiazdora ale po co te zimne ognie

• w artykule Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. O czym jest utwór "Miłość"?

Głupia kobieta jeżeli da się tak upokarzać, poniżać i cierpieć. Takiego faceta trzeba szybko kopnąć w d,,psko ale najpierw zapytać, gdzie się takiej miłości nauczył. Won z mojego życia, znajdź sobie deskę z dziurą po sęku i tam hekluj ile ci sił starczy. ci ulu obrzydły

• w artykule Bliscy żegnają Bronisława Cieślaka. Aktor miał 77 lat

W: Świat seriali

Dobrze, że pozostały filmy to zawsze można do nich wracać i cieszyć oczy prawdziwym przystojniakiem. W "Malanowski i partnerzy " wcale nie wydawało się, że przybyło mu lat w stosunku do 07 zgłoś się. Panie Bronku ,Spoczywaj w spokoju , niech Cię przywita Anielski Orszak. Wszyscy tam kiedyś dojdziemy.