• w temacie Odparzenia na stopach...

  W: Porady
  Spróbuj sobie z kremem Octenicare. Mnie też buty krzywdzą. powinnam w adidasach i skarpetach całe lato chodzić. Ale nie da się, szczególnie jak ponad 30 stopni jest. Chodzę w sandałach a ewentualne zadrapania, odparzenia od razu tym kremem smaruje. Następnego dnia już nie boli, mogę zakładać buty znowu do pracy. Do torebki krem wkładam już zawsze.
 • w temacie Narzędzia stolarskie

  W: Porady
  Maszyny stolarskie mają w ofercie https://www.w(...)nik.pl/, z powodzeniem od lat zaopatrują zakłady stolarskie, firmy zajmujące się obróbką drewna jak i metalu. Jeśli macie zakład, pracujecie jako stolarze to warto zapoznać się z ich ofertą.. Można znaleźć także u nich maszyny używane. A nowe w rozsądnych cenach.
 • w temacie gdzie szukać noclegu ??

  W: Hydepark
  Od jakiegoś czasu szukam noclegów poprzez stronę https://www.s(...)et.com/ i mogę śmiało polecić. Morze, góry, jeziora, mają apartamenty i pokoje w różnych częściach kraju, w sensownych cenach. I nawet szukając niedługo przed wyjazdem można coś znaleźć. Przekonajcie się sami. Za 4 dni właśnie jadę w miejsce znalezione przez tą stronę.
 • w temacie Ochrona skóry w trakcie i po radioterapii

  W: Babskie sprawy
  Mnie po naświetlaniach lekarz polecił Octenicare i go stosowałam. Miałam odczyny I i II stopnia. Skóra mocno się łuszczyła. I na takie objawy naprawdę ten krem pomagał. Czułam ulgę po posmarowaniu, z czasem skóra robiła się już mniej wrażliwa, nie taka delikatna i bolesna. Wiem, że są znacznie droższe kremy polecane po radioterapii ale jak dla mnie spokojnie można kupić octenicare i pomoże.
 • w temacie Co sądzicie o żelu curiosin?

  W: Babskie sprawy
  Dla mnie lepszy octenisept. zdecydowanie. Moja córcia od zawsze była wymagającym dzieckiem, rany, zadrapania, skaleczenia to był standard. Także przetestowałam co się da na takie problemy. I octenisept najszybciej działa. Spray i żel można też kupić. Cena w porządku też, bez recepty w każdej aptece.
 • w temacie Szkodliwość zabiegu "biopsji"

  W: Porady
  Nie wyobrażam sobie nie zrobić biopsji jeśli są do tego wskazania. To podstawowy zabieg diagnostyczny w podejrzeniu nowotworu i może uratować życie. A wiadomo każde badanie niesie za sobą jakieś ryzyko powikłań. Zobaczcie tutaj https://www.s(...)biopsje w tych placówkach można wykonać biopsje cienkoigłowe i gruboigłowe pod kontrolą USG w warunkach ambulatoryjnych.
 • w temacie OSUSZANIE DOMU- POMOC

  W: Porady
  Najlepsi specjaliści to firma https://www.o(...)nie.pl/. Takie osuszanie trzeba wykonać zaraz po zalaniu, im dłużej wilgoć będzie wsiąkać w kolejne warstwy tym dłużej potrwa osuszanie i będzie potrzebne więcej sprzętu do jego wykonania. Czyli wiąże się to z wyższymi kosztami. Optimal w każdym razie wykonują też profesjonalnie osuszanie podposadzkowe. Poradzą sobie z każdym zleceniem.
 • w temacie Sąsiad zalał mi sufit w mieszkaniu! Co robić?

  W: Porady
  Mnie też tak sąsiadka kiedyś zalała. Odszkodowanie, pokrycie kosztów remontu to jedno, tu nie było problemu. Ale wcale nie było tak łatwo znaleźć ekipę do osuszania i remontu. Znajomy polecił dopiero https://www.o(...)nie.pl/ i oni podeszli do sprawy jak należy. I to natychmiast od zgłoszenia się. Bo im wcześniej po zalaniu zacznie się działać tym mniej wilgoć wniknie w ściany. Optimal to duża firma, mają kilka oddziałów w kraju. Profesjonalny sprzęt, doświadczony zespół.
 • w temacie opalanie natryskowe a ciąża

  W: Babskie sprawy
  Też się opalałam natryskowo w ciąży i konsultowałam z dwoma lekarzami, nie widzieli przeciwwskazań. A skóra tak pięknie wyglądała, wcale nie widziałam dzięki temu dodatkowych kilogramów. Najlepsze są produkty do opalania z https://tanex(...)ert.pl/, najładniej skóra wygląda i nie zmywają się szybko. Można w wielu salonach w kraju znaleźć takie właśnie płyny do opalania natryskowego.
 • w temacie Jak poradzić sobie z wilgocią w mieszkaniu???

  W: Porady
  Potwierdzam, że profesjonalne osuszanie to podstawa. Trzeba też oczywiście wcześniej określić przyczynę wilgoci, ona się nie bierze z niczego w domu. Z firm które zajmują się osuszaniem mogę szczerze polecić https://www.o(...)nie.pl/. Mają oddziały w 4 województwach, znajoma korzystała z usług w Warszawie na przykład. Pracują 7 dni w tygodniu, błyskawicznie reagują na zgłoszenia, osuszają, odgrzybiają, ozonują. Można im nawet powierzyć przeprowadzenie remontu po osuszaniu.