• w temacie P- 4 Play-a - to naciągacze !

W: Hydepark
    ~Nabrany Dzięki Mysia i Robcio za rady - nie miałem wcześniej takich doświadczeń -- po prostu ostrzegam innych -- najlepiej jak zastosują się do waszych sugestii ! Dzięki za zainteresowanie się tematem i życzliwość !
    Witaj kolego,mnie właśnie parę miesięcy temu tak stukneli,za 40 zł miał być internet,mms-y a mam wielkie g...o,poza tym zasięg ich jest tragiczny szczególnie w mieszkaniu,niewiele się różni od nawigacji GPS,nadmieniam że telefon miałem swój,pozdrawiam i również ostrzegam.
  • w temacie CZY KTOŚ TU JEST?

misza55
    skorpion1320
    Bawcie sie imprezujcie:))) Ja zycze dobrego spania i dobrej nocy:))) .
    Dobranoc Reniu :)))
    Miłej i przyjemnej nocy :))
    No to ja też idę spać,jutro niestety do pracy trzeba wstać...raniutko.
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

lusi50
    madox66
    lusi50
    madox66

Miszka co tak smutno gracie,u mnie właśnie leci Enola Gay zespołu OMD,taki hicior lat 80 tych,
    Czemu smutno ? Ładna , nutka i jaka życiowa ! :))
    Wiem że ładna,mi sie też podoba,tylko wiesz Mec zmarł na raka...i dla tego smutno mi
    Tak.....ale piosenki po nim zostały , Dopóki ich słuchamy to nim pamiętamy i jest jakby żywy .
    Znałem go osobiście, poznaliśmy sie na zlocie antyklerykałów,super gościu i świetnie śpiewał.

lusi50 madox66

Miszka co tak smutno gracie,u mnie właśnie leci Enola Gay zespołu OMD,taki hicior lat 80 tych, Czemu smutno ? Ładna , nutka i jaka życiowa ! :)) Wiem że ładna,mi sie też podoba,tylko wiesz Mec zmarł na raka...i dla tego smutno mi

wiosna2 madox66 misza55 lusi50 misza55

Tak tylko brakowało jakiejś nutki :))))No to jeszcze jedna :)))
    Też ładna nutka :))Miszka co tak smutno gracie,u mnie właśnie leci Enola Gay zespołu OMD,taki hicior lat 80 tych,>>To spóść ja nammmmmmmmmmmmmmm:)))))))Wiosenko bardzo chętnie.......:))) ale ty zbereźnica
  • w temacie Włosi mają dosyć imigrantów!

W: Polityka
    A jak my byśmy sie czuli jakby do nas wjechało z pół miliona np.Czeczenów?Ja na miejscu rządu Italii zamknął bym granice a nielegalnych zawracał skąd przybyli.Do Polski też chcą na m wcisnąć rodziny Syryjskie,ponoć katolickie ale potem będzie efekt domina,jak przyjadą to ściągną następnych i tak dalej

misza55 lusi50 misza55

Tak tylko brakowało jakiejś nutki :))))No to jeszcze jedna :)))
    Też ładna nutka :))Miszka co tak smutno gracie,u mnie właśnie leci Enola Gay zespołu OMD,taki hicior lat 80 tych,

wiosna2 madox66 skorpion1320 misza55 madox66

Dokładnie ale ten z balkonu też rewelacyjnyTen z balkonu to nie się kojarzy z ....[image]0004DOE23PABPOCL[/image]

To samo spojrzenie :)))Wypadaloby i mnie sie z Wami przywitac tak wiec witam Dobry wieczor.O pogodzie nie wspomne bo lepiej nie mowic UPAL i tyle:)))))Witaj Skorpioniku,o jakim upale piszesz? U mnie jest teraz....13 st.C,ale witam Cię gorąco>weż se za dwa wiaderka .miału i 15 razy do okoła domu.a temperatura Ci wzrośnie:)A żebyś wiedziała że tak zrobię,pozdrawiam serdecznie

skorpion1320 misza55 madox66

Dokładnie ale ten z balkonu też rewelacyjnyTen z balkonu to nie się kojarzy z ....[image]0004DOE23PABPOCL[/image]

To samo spojrzenie :)))Wypadaloby i mnie sie z Wami przywitac tak wiec witam Dobry wieczor.O pogodzie nie wspomne bo lepiej nie mowic UPAL i tyle:)))))Witaj Skorpioniku,o jakim upale piszesz? U mnie jest teraz....13 st.C,ale witam Cię gorąco

misza55 madox66

Witaj Misiek,uśmiałem sie po pachy,ale kociaki są prześliczneJaki zaradny i łączy ze sobą miłe z pożytecznym :)))
    Jeszce dobrze że nie powiedział że chce zobaczyć jak pingwiny sobie żyją :)))Dokładnie ale ten z balkonu też rewelacyjny