• w temacie Czy wierzycie że Duda zrealizuje swoje obietnice wyborcze czy raczej PiS da ?

W: Polityka
    Rezy
    Ziemowitt odniesienie do tematu----- sralis mazgalis , będzie wiosna , będzie trawa lepiej rosła
    Czyli co kolejny oszust zrobił w bambuko cały dumny naród ? Bo ja jeszcze czekam na 100 milionów od Wałęsy i jedno z 3 milionów mieszkań Kaczyńskiego .
    Buahaha,o milionach zapomni wszak następni złodzieje pną sie do władzy a mieszkania no cóż tak wygląda kiełbaska wyborcza,ja czekam na powrót do starego systemu emerytalnego wszak Duda obiecał a jak nie to na wiosnę będę z chłopakami palił opony w Warszawie,pozdrawiam:)))
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

W: Hydepark
    misza55
    adeu

Witajcie na popołudniowej kawie!:)))
    Witaj Aduś :))
    Miłego popołudnia życzę :)))
    Witam wszystkich herbaciarzy i kawoszy,pogoda letnia a deszczu 0,pozdrawiam:)))
  • w temacie CZY KTOŚ TU JEST?

BOSCH73
    madox66
    BOSCH73 madox66 misza55 BOSCH73

Misza, pada juz u Ciebie?Jeszcze nie pada :))
    Nawet się na to nie zanosi :))A przepraszam u kogo pada? Może jak sowy się zlecą to coś o deszczu powiedzą:)))Moj Drogi, u mnie jest mokro :-)))
    Hm.podlewasz czy z góry podlało?
    Z gory podalo.... ;-)
    No to ci zazdroszczę ja musiałem podlewać, niestety w centralnej Polsce susza nadal:)))
  • w temacie BEDZIEMY MIELI REFERENDUM W SPRAWIE JOWow

W: Polityka
    Iwona19 O właśnie. Może dobrze, że ten temat poruszyłeś (poza kwestią konkordatu). Dlaczego chce się uchwalać ustawy np. o in vitro wbrew naszemu zdaniu? Ogólnie nie mówi się wcale o zagrożeniach. Dwie lesby spokojnie mogą mieć dziecko. Do tego to prowadzi. Do zniszczenia wartości małżeństwa i rodziny. O aborcji też mówi się sporo i w niektórych krajach jest legalizowana a politycy nie pytają naród o zdanie. Oj Iwonko lesby jak będą chciały to i bez in vitro będą miały a co do aborcji...to tylko polityczne przepychanki,nasi nawiedzeni ginekolodzy powołują się na sumienie a prywatnie skrobią aż furczy poza tym tabletkę poronną w necie to nawet dziecko może kupić.Zamiast zająć się gospodarką(wszak Polska w ruinie) to nasze elyty pierdołami sie zajmują.Duduś obiecał że w sierpniu pośle do sejmu ustawę zmieniającą wiek emerytalny i co i kicha,łaska wyborców na pstrym koniu jeździ i na wiosnę jak tak dalej pójdzie to Dudusia bęą wygwizdywać przy lada okazji,a na marginesie toż on marionetka Jarosława Polskę Zbaw i Episkopatu.pozdrawiam samodzielnie myślących:))
  • w temacie Dzieci mówią NIE religii w szkole! Wreszcie w 2014/2015!

W: Religia
    pintapalec Powiedzcie mi katolicy do czego jest potrzebna nauka religii w szkole??
    Czy komuś pomogło po zakończeniu nauki że na formularzu CV napisał że z religii miał 5 lub 6 i umie cały pacierz ,zna wszystkich świętych i pacierze do nich..Może ktoś dostał z tego powodu wyższe stanowisko i większą pensje..??
    Hm,no może szybciej taki dostanie sie na KUL albo do seminarium....
  • w temacie JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

adeu Dla mnie zawsze 1 września to dzień zwiastujący początek.......Dla wielu dzieci i młodych jest to rozpoczęcie nowego etapu w życiu,wchodzenie w dorosłość i zderzenie się z prawdziwym życiem.
    Trzymam kciuki za tych,którzy stawiają swoje pierwsze kroki na polu edukacji szeroko pojętej:)
    Nam dorosłym życzę też szczęścia i powodzenia,bo przecież każdy z nas jest uczniem,bo życie to wieczna szkoła:)))A dla mojej żony następny rok szkolny....chyba już 30,pozdrawiam wszystkich:))

BOSCH73 madox66 misza55 BOSCH73

Nawet się na to nie zanosi :))A przepraszam u kogo pada? Może jak sowy się zlecą to coś o deszczu powiedzą:)))Moj Drogi, u mnie jest mokro :-)))Hm.podlewasz czy z góry podlało?
  • w temacie KAWA czy HERBATA...?

lusi50 Witaj Lusia i ty Misiek,fajna nutka ale trochę smutna.A moja żona nareszcie poszła do pracy.....:)))

misza55 BOSCH73

Nawet się na to nie zanosi :))A przepraszam u kogo pada? Może jak sowy się zlecą to coś o deszczu powiedzą:)))

BOSCH73 misza55 BOSCH73 Mój Drogi, wspaniale, dziękuję..a jak tam u Ciebie?
    Pozdrawiam słonecznie z drogi do domku :-)))))U mnie bardzo gorąco :)))
    Po zachodzie trochę się ochłodzi i będzie w sam raz :))Misza, pada juz u Ciebie?Witam wszystkich upalnie,pomimo że jest 20,31 to na termometrze mam u siebie 28 stC i w domu tyle samo,masakra nie ma czym oddychać:)))