• w temacie Czym są dla Was nowoczesne technologie

  W: Hydepark
  lubiekoty21
  majkel29 Technologia zawsze będzie miec plusy i minusy. Jej rozwój jest nam potrzebny, inaczej byśmy tkwili nadal w średniowieczu ;). Ja czekam teraz na taką pewną Polską produkcje, w której grupa nastolatków uzależnionych od technologii spedza czas w obozie, gdzie są tej technologii pozbawieni. Ciekawi mnie rozwój tych wydarzeń w filmie.
  Co to jest za film? Brzmi ciekawie,a nie znam nic takiego podobnego. Tym bardziej, że Polski :D
  A no wychodzi gdzieś na początku 2020 roku film ,, W Lesie dziś nie zaśnie nikt" . Polski horrorek się szykuje z mam nadzieje ciekawie zarysowanym wątkiem uzależnień od technologii. Mam nadzieje, że nie będzie to tylko motywem pchającym fabułę, ale rozbudowanym zagadnieniem, które da widzowi do zrozumienia czym może grozic nadmierne korzystanie z technologii, które podchodzi pod uzależnienie.
 • w temacie Czym są dla Was nowoczesne technologie

  W: Hydepark
  Technologia zawsze będzie miec plusy i minusy. Jej rozwój jest nam potrzebny, inaczej byśmy tkwili nadal w średniowieczu ;). Ja czekam teraz na taką pewną Polską produkcje, w której grupa nastolatków uzależnionych od technologii spedza czas w obozie, gdzie są tej technologii pozbawieni. Ciekawi mnie rozwój tych wydarzeń w filmie.
 • w temacie Horror, czy lubimy się bać?

  W: Hydepark
  No ja przyznam, że do horrorów mam różne podejście. Zależy bo nie przepadam za horrorami gdzie główną atrakcją są momenty gdzie jest cisza i nagle jakiś duch wyskakuje. Z Polskimi horrorami nie mam zbyt wiele wspólnego, ale ciekawi mnie jakby wyszła Polska horrorowa produkcja w najbliższym czasie :). Zdecydowanie dobrze byłoby zrobic horror, który nie straszy momentami zaskoczenia, lecz klimatem, poczuciem grozy. W takim filmie dobra obsada to klucz do sukcesu. Ja bym zobaczył np. Wojciecha Mecwaldowskiego w takim fimie.
 • w temacie Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

  W: Męskie sprawy
  Czasami warto wypożyczyc auto, szczególnie gdy jeździ się sporadycznie. Takie rozwiązanie to dobra opcja jeżeli np. jedziemy na jakąś uroczystosc i chcemy podjechac fajnym samochodem hehe. W Lublinie jest bardzo fajna wypożyczalnia samochodówhttps://wypoz(...)lina.pl . Mają dobre ceny według mnie, a samochody też są ciekawe.
 • w temacie Wyśmiewane grupy społeczne w filmach.

  W: Hydepark
  margo903 [ Polega to na utartych stereotypach, które odpowiednio przedstawione śmieszą swoją niedorzecznością :).
  Albo popularna w Ameryce grupa barakowców ;). Też krąży wokół nich wiele stereotypów, że to takie typowe rednecki itd. Ciekawe czy w Polsce mamy jakiś ich odpowiednik heh ;P.
 • w temacie jak zrobić domowe musli

  W: Porady
  Ja się nie bawię w domu w robienie musli, bo nie mam na to czasu. Ze sprawdzonego źródła, sam możesz zestawić ulubione składniki, więc http://www.mo(...)sli.pl/ jakie lubisz i ciesz się smakiem.
 • w temacie Hotel w Poznaniu

  W: Lokalne
  Jeśli nie chcesz dużo wydać to rzuć okiem na Art Hostel http://www.ar(...)com.pl/. Bardzo fajne i wygodne miejsce. Ceny ok - w cenie śniadanie i ręczniki. Czysto, wygodnie. Rewelacyjna lokalizacja - centrum. Blisko do knajpek i restauracji, no i sporo wokół do zwiedzania.