• Pachnące BYLINY do ogrodu i na balkon

  W: Porady
  W tym filmie przedstawię Ci długokwitnące i pachnące byliny do ogrodu oraz na balkon czy taras. W zestawieniu pojawią się wieloletnie rośliny na słońce oraz do cienia.
  Mam nadzieję, że ten film będzie dla Ciebie przydatny,
  pozdrawiam
  Annahttps://youtu(...)9Cm5WPI
 • Jak dbać o ROŚLINY DOMOWE podczas URLOPU ?

  W: Porady
  Jeżeli planujesz wakacje i zastanawiasz się, co zrobić z roślinami domowymi kiedy wyjeżdżasz na urlop i jak je zabezpieczyć na czas Twojej nieobecności, żeby nie przeschły, to ten film jest dla Ciebie :)
  Zaprezentuję Ci metodę, dzięki której rośliny wytrzymały miesiąc mojego urlopu! Pokażę Ci sposoby, jak podlewać rośliny podczas dłuższego urlopu czy krótkiego, wakacyjnego wyjazdu. Zaprezentuję sposoby zabezpieczania roślin przed przeschnięciem oraz popularne metody, często prezentowane w internecie, które mogą tylko zaszkodzić Twoim roślinom.
  Mam nadzieję, że ten film będzie przydatny,
  miłego oglądania
  pozdrawiam
  Annahttps://youtu(...)FAVpsXc
  [b][/b]
 • ROŚLINY, które musisz mieć w OGRODZIE i WARZYWNIKU

  W: Porady
  W tym filmie zaprezentuję Ci roślin ozdobne, ale również użytkowe, które warto mieć w swoim ogrodzie. Jeżeli zastanawiasz się, które rośliny ogrodowe odstraszają szkodnik tj. mszyce, które rośliny odstraszają ślimaki, kleszcze czy komary, które rośliny warto posadzić obok siebie i jakie rośliny mają pozytywny wpływ na sąsiadujące rośliny, to ten film jest dla Ciebie :)
  Miłego oglądania
  pozdrawiam
  Annahttps://youtu(...)vHTlDtM
 • TRUDNE w uprawie ROŚLINY DOMOWE wg. widzów!

  W: Porady
  W tym filmie przedstawię Ci rośliny, z którymi najczęściej mamy problemy. Nie należą, do tych bardzo trudnych w pielęgnacji- bo o tych wspomnę w innym filmie. Zaprezentowane rośliny doniczkowe, to te o które pytacie najczęściej i te, które sprawiają Wam najwięcej problemów. W tym filmie opowiem Ci , co to za problemy i jak sobie z nimi radzić :) Jeżeli na liście nie znajduje się roślina, która Tobie sprawia problemy, to koniecznie daj mi znać w komentarzu pod tym filmem :)

  Miłego oglądania
  pozdrawiam
  Annahttps://youtu(...)MnR-3jw
 • Najczęściej popełniane BŁĘDY w uprawie SUKULENTÓW

  W: Porady
  Jakich błędów nie popełniać w uprawie i pielęgnacji sukulentów takich jak aloes, kaktusy, echewerie czy wilczomlecze? Jeżeli masz problem z zamierającymi roślinami, ciągle chorują, zasychają, marszczą się czy żółkną, to ten film może być dla Ciebie :) W tym filmie przedstawię Ci najczęściej popełniane błędy w uprawie sukulentów, więc może odpowiem na Twoje pytanie "Co robię, żle, że zabijam nawet kaktusy" :)
  Mam nadzieję, że ten film będzie przydatny
  miłego oglądania
  pozdrawiam,
  Annahttps://youtu(...)lYut-mM
 • Dlaczego doniczkowe ROŚLINY DOMOWE nie rosną ?

  W: Porady
  W tym filmie poruszam temat zahamowanego wzrostu roślin domowych. Dlaczego rośliny w moim domu nie chcą rosnąć?
  Dlaczego pomimo prawidłowego podlewania, nawożenia oraz ilości światła kwiaty doniczkowe są mizerne, rosną bardzo powoli albo wcale? Odpowiem na te pytania oraz podpowiem, co zrobić by pobudzić rośliny do wzrostu :)
  Mam nadzieję, że ten film będzie dla Ciebie przydatny :)
  pozdrawiam
  Anna
  LINK DO FILMU ➡️https://youtu(...)R3VBEJo

  https://youtu(...)R3VBEJo
 • 30 KOMPOZYCJI Z RÓŻAMI - pomysły na RÓŻANĄ RABATĘ

  W: Porady
  W tym filmie zaprezentuję Ci pomysły na różaną rabatę w ogrodzie. Jeżeli zastanawiasz się z czym posadzić różę ogrodową, z czym będzie się ładnie komponowała, to ten film jest dla Ciebie ;)
  Mam nadzieję, że któraś z moich koncepcji przypadnie Ci do gustu i zechcesz ją wykorzystać w swoim ogrodzie :)
  Miłego oglądania
  pozdrawiam
  Anna

  LINK DO FILMU ➡️https://youtu(...)sUODKnI

  [url=https://youtu.be/1Py1sUODKnI]https://youtu.be/1Py1sUODKnI/url]
 • Sposoby na ŚLIMAKI

  W: Porady
  W tym filmie przedstawię Ci skuteczne sposoby na walkę ze ślimakami. Opowiem o sposobach na zapobieganie ślimaków. Wymienię rośliny odstaraczające oraz takie, których ślimaki nie lubią.
  Mam nadzieję, że film będzie przydatny.
  Pozdrawiam
  Anna


  LINK DO FILMU ➡️https://youtu(...)RvZeLlM

  https://youtu(...)RvZeLlM
 • 100+ pomysłów na ogród. Jak zaprojektować ogród?

  W: Porady
  Zastanawiasz się jak zaprojektować swój wymarzony ogród? By zacząć planowanie zmian w istniejącym ogrodzie lub zaprojektować nowy ogród musimy znaleść inspiracje, które wyznaczą nam kierunek oraz styl, w którym ma być nasz ogród. Przedstawiam Ci 100 pomysłów na ogród :) Mam nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie ciekawą inspirację :)
  Miłego oglądania
  pozdrawiam
  Anna

  https://youtu(...)WpM6HFEhttps://youtu(...)WpM6HFE