• Pobudka Euro 2016, odcinek 22

  W: Sport

  Hej polscy piłkarze, macie ducha walki w sobie i białego orła na piersi! Dajcie z siebie to, co najlepsze a wygracie! Polska górą!

 • w artykule Givi: Separatysta z plakatu grozi Polakom

  W: Fakty

  Taki cwaniak? To niech powie matkom swoich "żołnierzy", ilu z nich zginie napadając bandycko na wolny kraj... Jak widać - w wojsku i telewizji byle pluskwa może zrobić coś w rodzaju kariery... A w Rosji papierosy jeszcze są w modzie ;-P Oni zawsze byli opóźnieni. Jaki kraj, taki James Dean :-D

 • w artykule Włosi chcieli nam wcisnąć uszkodzone pendolino

  W: Biznes

  Zamiast rodzimych równie dobrych a tańszych pociągów ktoś jednak wolał włoskie, sporo droższe. Teraz makaroniarze próbują wcisnąć nam jakieś dziadostwo... Nie ma to jak polska gospodarka. Marnotrawstwo, łapówkarstwo i bałagan :-(

 • w artykule Autostradą do nieba

  W: Film

  Rozumiem pasję do prędkości i ściganie się na torze wyścigowym. Ale określenie "pasja do prędkości" w przypadku nadmiernie szybkiej jazdy drogami publicznymi, powinno być zastąpione raczej słowami: Skłonności samobójcze i do ryzykowania życiem osób postronnych. Zabicie człowieka na drodze ani trochę nie nabierze romantyzmu, kiedy powiemy, że sprawca wypadku "miał pasję do prędkości".

 • w artykule Zmiana przepisów. Pieszy na drodze panem i władcą?

  W: Motoryzacja

  Autobus z setką ludzi jadących do/z pracy i kilkanaście samochodów osobowych będzie musiało się co chwilę zatrzymać tylko dlatego, że ktoś prawie non stop przechodzi chodnikiem obok pasów - nawet nie mając zamiaru przejścia na drugą stronę jezdni. I to tylko dlatego, że niektórym pieszym nie chce się nawet rozejrzeć przy przechodzeniu przez przejście. Ukłon rządzących w stronę bezmyślnych, co chodzą jak barany. Kolejny z całej serii kretyńskich pomysłów naszych posłów. Jak widać zastosowanie się do prostej rymowanki z zerówki: "Spójrz na lewo, spójrz na prawo - nic nie jedzie - ruszaj żwawo" jest zbyt dużym wymaganiem dla naszych polskich pieszych.

 • w artykule Szwecja: Zatrzymany jeden z zabójców kibica

  W: Fakty

  Piłka nożna to piękny sport. Ale widząc te małpie ryje pseudo kiboli, wydzierających się na pełne gardło - rzeczywiście można odnieść takie jak Ty wrażenie.

 • w artykule Niemieckie media krytycznie o przemówieniu Putina

  W: Fakty

  Putin chce by bano się Rosji. Wariata z kałachem w ręku, który biega po mieście i strzela do ludzi też trzeba się obawiać. Ale czy to sprawia, że mamy do niego szacunek? Tyle, że cara znacznie trudniej zlikwidować niż zwykłego niebezpiecznego wariata. Równie dobrze Putin może zając Polskę, strasząc resztę świata atomem. Czy za Polskę - USA i całe NATO ryzykowały by globalny konflikt nuklearny? I nawet Rosja nie musiała by tego zrobić sprytnie i z finezją. Może być "na rympał" - reszta świata poszczeka, postraszy i tak podwinie ogon.