• w temacie Niski wzrost kompleksy

W: Hydepark
    a ja mam 156cm wzrostu i nawet mi to pasuje bo moge zalozyc wysokie buty a uwielbiam koturny. sama o sobie mowie 'kurdupel' mam do siebie dystans a jak ktos mi mowi ze jestem mala to mam dla niego odpowiedz :P jestem niska i jest ok.spotykalam sie z facetami oo wzroscie powyzej 180cm i zadnemu moj wzrost nie przeszkadzal.takze sie nie przejmuj i zyj pelnia zycia :)
  • w temacie Nowy facet i wychowanie mojego dziecka

W: Babskie sprawy
    gość A po co samotny rodzic szuka partnera? Zajmij się wychowywaniem dziecka i przestań myśleć tylko o sobie!
    a dlaczego ma nie szukac??? czy samotny rodzic jest gorszy od singla i nie moze miec rowniez swojego zycia?? ty myslisz ze samotnemu rodzicowi jest latwo samemu wychowywac dziecko, rozwiazywac rozne problemy??? jak sie mam kogos blisko siebie to jest latwiej ale co ty mozesz o tym wiedziec?!?!?!
  • w temacie Co nam daje profil na FB ?

W: Hydepark
    w sumie to nic nam nie daje. widac tylko co robi gimbaza: przeklinanie, gupie fotki, obrazanie inncyh...
  • w temacie Czy wrócić do byłej?

W: Męskie sprawy
    grubyJOE Hej, mam problem, który właściwie tworzę sobie sam. Kilka lat temu rozstałem się z dziewczyną, bo mnie zdradziła. Mimo tego przykrego wydarzenia, związek z nią wspominam bardzo miło. Jakiś rok temu odnowił nam się kontakt. Ja już z kimś byłem, ona również od czasu do czasu po koleżeńsku zamieniliśmy jedno czy dwa słowa. Teraz dowiedziałem się (od niej zresztą), że rozstała się z chłopakiem. Nie wydaje mi się, żeby próbowała odnowić to co było między nami, ale... ale poważnie zastanawiam się czy by nie spróbować. Jak myślicie warto?
    chyba cie pogielo do reszty!!!!
    powiem ci z innej beczki. moj narzeczony zostawil mnie w ciazy i uciekla.potem cos sie odzywal , baa nawet chcial wrocic i zebym mu wybaczyla. sorki ale nawet dla DOBRA DZIECKA tego nie zrobilam. chyba musialo by mnie zdrowo pogrzac zeby to zrobic.dal mi na dziecko kase az 6 razy wiec sorki.radze sobie sama bez niczyjej łaski.
    takze ja ci mowie zebys nic z nia wiecej nie zaczynal
  • w temacie Faceci lubią zwariowane dziewczyny?

Biala878 JA NALEZE DO TYCH POSTRZELONYCH ZAWARIOWANYCH(CHOCIAZ TERAZ SIE TROSZKE USPOKOILAM HEH) ZA TO MAZ WOLI TAKIE SZARE MYSZKI ULOZONE POUKLADANE... DOKTOREYJ JA NIE ZA BARDZO NALEZE TO NIE WIEM CO ON ZE MNA ROBI HEHE ZALEZY JAKI FACET JEDEN LUBI TAKIE INNYTAKIE
    heh ja to jestem szalona :D mam zwariowane pomysly :) na mikolaja zalozylam opaske z rogami renifera i wyszlam takz domku do pracy :) ubaw byl na miescie po pachy :P
  • w temacie Wstydzę się swojej pracy

W: Babskie sprawy
    dostajesz kaske co miesiac? dostajesz i ok.na razie masz taka prace ale moze sie okazac ze za chwile znajdziesz cos lepszego.
    ja ostatnie 2 tygodnie pracowalam przy sprzataniu bo moja firma ma sie kiepsko.wielkich pieniedzy z tego nie bedzie ale na chleb i mleko zarobilam :)

dodam ze w obecnej firmie pracuje jako ksiegowa... wiec zadna praca nie hanbi i to zaden wstyd

trzymaj sie i glowa do gory :)
  • w temacie BIUST czy PUPA co wolisz bardziej ?

gość kretyńskie pytanie na zasadzie co wolisz u faceta: dużego wacka czy dużo kasy u faceta...Ludzie nie czytajcie tych popier... poradników jak mieć 8 orgazmów lewą nogą tylko wyjdźcie lepiej na miasto gdzieś pochodzić, porozmawiać z ludźmi...Znowu muszę zacytować panią klasyk bo kocham ten cytat: "seks jak seks, krocze jak krocze, golę bo mnie swędzi i kłuje" ^^ to jest ku.wa genialne! pozdr, Singielale po co jak mozna takie glupie tematy zakladac i sie cieszysc jak debil jakis.doopy i biusty to tylko moga poogladac na kompie bo na zywo to raczej watpie... pustka w glowie