• w temacie Koniec DING, koniec Forum?

  W: Hydepark
  Przecież masz powiadomienia do tematów jak wejdziesz na swój profil!
  Ding mi się często psuł i nie pokazywał powiadomień więc dobrze, że znika bo to niepotrzebny badziew :P
 • w temacie Napój sojowy - czy to w ogóle jest warte uwagi?

  W: Porady
  Napój sojowy nie ma za bardzo smaku albo ma taki dziwny posmak niepodobny do mleka. Za to są napoje sojowe smakowe i one są o wiele lepsze, można je pić normalnie albo dodawać do koktajlów, itp. Ja mam lekka nietolerancję laktozy więc czasem piję albo mleko normalne bezlaktozowe albo takie sojowe.
 • w temacie Zagrajmy w rymowankę

  W: Hydepark
  Fiona Prezesa o kocimiętkę prosiła
  Tarmosiła go łapą i miętosiła
  Prezes zaś nieugięty w decyzji został
  Sam zielsko wciągnął, nawet pęd się nie ostał

  Słowo: materac
 • w temacie Pieluchy dla dorosłych w sensie seksualnym

  W: Seks
  Haha są gorsze perwersje niż ci od pieluch, serio. W pewnych fandomach jest dużo osób o dziwnych upodobaniach, ale to nie znaczy, że kazdy taki jest. Myslę, że jak Twój facet się od tego odcina to mówi prawdę i nie ma co przesadzać. Jakby go to kręciło to na pewno byś to wyczuła bo zdradziłby się szybko sugestiami albo obrazkami czy zdjęciami na telefonie czy komputerze. Możesz mu jeszcze zawsze przeszukać szafki w poszukiwaniu opakowań pieluch dla pewności.
 • w temacie Przesyłka kurierska pobraniowa

  W: Porady
  Ja trochę rzeczy już kupiłem przez internet to dam Ci radę. Jak się obawiasz o to czy ze sprzedawcą może nie być dobrze albo towar może się rozwalić po drodze to weź kurierską pobraniową bo to jest bezpieczniejsze i będzie mniej szarpania się jakby ktoś miał Cię oszukać. Jak nie, to inne opcje powinny być ok. Kurierzy czasem dzwonią żeby zastać klienta w domu to się nie martw. Ale ja biorę zwykle do paczkomatu albo paczkę w punkcie bo wtedy to przesyłka czeka na mnie i to wygodniejsze w mojej opinii.
 • w temacie lubię czytać napisy na nagrobkach

  W: Hydepark
  To nie jest dziwne chyba każdy myślący i wrażliwy człowiek tak ma że takie miejsce jak cmentarz napełnia go zadumą. Ja też mam tak samo, czytam napisy na nagrobkach i sobie myślę o tym człowieku. Czasem to mnie inspiruje do stworzenia jakiejś historii życia nowej postaci w opowiadaniu. Nie lubię jednak specjalnie chodzić na cmentarze żeby nie było.
 • w temacie czy opłaca się bieżnia magnetyczna?

  W: Męskie sprawy
  A ja Ci odradzę bieżnię. Znaczy to jest dobre jak faktycznie nie masz możliwości biegania na zewnątrz (smog np. :P) ale trening jest o wiele wydajniejszy jak biegasz na zewnątrz i Twoje ciało lepiej się wzmacnia i hartuje jak jest wystawione na temperaturę poza domem. Poza tym jakoś mi się nie wydaje żebyś psychicznie wyrobił z bieganiem w domu to jest nudne na dłuższą metę.
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1
  manolin A co z przemocą żon wobec mężów? Za co wpierdziel dostaje polski mężczyzna?
  Za chęć do życia. Jak niedojda to niech zbiera baty. Chłop ma być konkretny i nie cham jak niektórzy...
  Hah, to tym sposobem baba też ma być posłuszna i nie fikać wyżej niż powinna, inaczej... :)
 • w temacie Różne Panie, imponderabilia świadczą wam równo na niekorzyść.

  W: Hydepark
  Ja też się dziwię jak kobiety mogą wyznawać wiarę która w ten sposób je opisuje. Jak byłem nastolatkiem i napotkałem na te wzmianki o nieczystości kobiet w czasie okresu i po porodzie to się zastanawiałem jak się ma to do tego co uczono na lekcjach biologii ale wstyd było spytać księdza czy zakonnice w szkole. Przy czym kwestia obcinania napletka też była niezrozumiała. Bez napletka nie ma przymierza z bogiem i jest się niewystarczająco czystym a co napletek winny jak każdy facet go ma i to ma go od Stwórcy podobno? Tyle dobrze, że w kościele katolickim nie trzeba ciąć penisa.