• w temacie Bidet w łazience?

  W: Porady
  Tzn ja ogólnie robiłam w łazience plus całe zakupy do swojej łazienki (prysznic, umywalka toaleta, baterie, kafelki itd.). I tak, faktycznie, przyznaję, że jest to ogromna wygoda.
 • w temacie Bidet w łazience?

  W: Porady
  Hmm, drogie?
  To mój, dokładnie taki jaki zamówiłam rok temuhttps://www.l(...),105,i/
  nie powiedziałabym, że jest drogi, patrząc na to jak wygodny jest dla mnie w użyciu. I nie neguję korzystania z wanny czy prysznica hehe, ale bidet jest czymś co używasz na szybko, bez konieczności całego rozbierania się i wchodzenia pod prysznic.
 • w temacie Bidet w łazience?

  W: Porady
  Ja mam w domu, często używam i już teraz nie wyobrażam sobie nie mieć. Bidet jest dobry do użytku tak „na szybko”. Jeśli masz miejsce w łazience to ja bym się na twoim miejscu nie zastanawiała.
 • w temacie Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne?

  W: Porady
  my właśnie chodziliśmy do Promitis. Dlatego moja opinia jest również taka, że dziecko po takim przedszkolu i terapii funkcjonuje o wiele lepiej :) mam tego żywy przykład ;) jak chciałabyś wiedzieć coś więcej to zapraszam na priv ;)
 • w temacie Elegancka sukienka na wesele

  W: Babskie sprawy
  Tą akurat kupowałam u nich stacjonarnie. Nawet to moje zdjęcie co wrzuciłam jest moje, własnie od nich ze sklepu. Ale internetowo też już zamawiałam u nich inny model sukienki i też było ok.
  Niestety nie mam zdjęcia żeby pokazać Ci suknię na mnie w całości. Ale tego modelu już raczej i tak nie dostaniesz, bo ja kupowałam tą sukienkę już jakiś czas temu, a oni mają krótkie serie. Ale wycieczkę do Wrocławia polecam, bo na miejscu na bank coś znajdziesz dla siebie bo będziesz miała w czym wybierać.
 • w temacie Elegancka sukienka na wesele

  W: Babskie sprawy
  Moja sukienka (ta na zdjęciu) jest ze sklepu Vivid Store (znajdź w wyszukiwarce). Byłam w niej miesiąc temu na takim bardzo wystawnym przyjęciu. I dla mnie ona robiła efekt wow jak to napisałaś ;) Zresztą, sam model sukienki to właściwie kwestia gustu, ale materiał, wykonanie i taka lekkość tej sukienki zrobiły swoje.

 • w temacie Lux Dent Wrocław

  W: Lokalne
  ~gość w lux dencie na horbaczewskiego, umów się do dr Szklarz. Jak dla mnie b. dobra. Swoje przejścia z dentystami już miałem, dlatego teraz jak trafiłem na odpowiednią, to już nie zmieniam.
  O widzisz, dzięki za opinię. Chociaż i tak już wczoraj zdecydowałam, że tam pójdę ;)
 • w temacie Lux Dent Wrocław

  W: Lokalne
  ~cykoria A przy jakiej ulicy mieści się ten lux dent? Wiesz co, oni mają ogólnie dwa gabinety. Na stronie u nich podane jest, że ul. Horbaczewskiego i ul. Boguszowska. Ale mnie interesuje tylko Horbaczewskiego.
  Chociaż opinie mile widziane ogólnie o lux dencie, bo ja podejrzewam, że mogą mieć tych samych lekarzy (przynajmniej część) którzy się po prostu wymieniają gabinetami. No chyba, że się mylę.
 • w temacie Moda na siwy blond

  W: Babskie sprawy
  Niektórym to pasuje.
  A co chciałąbyś żeby wszyscy chodzili w takim samym kolorze włosów? Nie ma jednego, pięknego i uniwersalnego koloru. Jednemu pasuje rudy a inne kobiet postarza. To samo z siwym blondem. Moim zdaniem to nie jest kwestia koloru samego w sobie tylko tego, że każdemu w czym innym dobrze. I chodzi o kwestie odpowiedniego doboru koloru do osoby.