• w temacie Ile powinna trwać gra wstępna?

W: Babskie sprawy
    gość To zależy na ile facet jest napalony. A kobiety ogólnie są zimne i potrzebują seksuologa. Nie jedna nie wie co to pociąg seksualny, a najgorzej jak facet dowiaduje się te3go po ślubie.
    hihihi a kursuje taki? pociag seksualny...fajne okreslenie ...jak sam napisałes (sadze ,ze jesteś facetem) facet jest napalony i tyle,a gra wstępna na napalonego faceta podziała jak płachta na byka,zleje się i koniec...zero pieszczot i zero osiagniecia wspólnego szczytowania...Kto tutaj powinien korzystać z wizyt u seksuologa???Dojżały kochanek-partner,zrobi wszystko by dac partnerce rozkosz i to w miarę jego mozliwości da jej przeżyc rozkosz niejednokrotnie,by wreszcie podniecony czujac jej podnecenie ...będzie finiszował wraz z partnerką ,by mogli razem się rozkoszować błogoscią i spełnieniem ...c.d.n.

wojakPolak Co to jest gra wstępna? Gadanie o niczym, przepraszam pisanie o niczym. Każda para musi poznać się na wzajem i rozpoznać jak lubią uprawiać sex.
    Gra wstępna jest częścią prokreacji.
    i Wy dziwcie sie ,ze kobieta pyta o coś czego nie wie ,nie rozumie ,a tutaj przykład ,,ciemnogrodu'' zacofania - gra wstepna -cześcia prokreacji,ej człowieku !!! to czy kazde zblizenie ma Nas powielać??? to mowa o seksie ,nie o poczeciu...

gość Apetyt rośnie w miarę jedzenia - carycy już nawet ogier nie wystarczał.
    a tutaj juz mamy do czynienia z zoofilia ,jezeli gre wstepna ,ktos porównuje do jedzenia ...,no to ma ten ktos problem ,to wszystko jest w nas...nie w miare jedzenia...tylko trzeba to czuc ,by zrozumieć...mamy sie wzajemnie zaskakiwać ,odkrywać ...gra wstepna jest bardzo ważna,nie jest istotne ile trwa,to zalezy od podniecenia,wazne,zebyśmy potrafili poddac sie emocjom

gość macie problemy, mnie partnerka mówi wejdź już bo nie wytrzymam
    to masz problem ,,z głowy'' bo Ona mówi...,ale sa kobiety co chca by partner je odgadywał,przecież to nie jest odklepana regułka,tylko...przeżycie,które powinno być za kazdym razem niby takie samo,ale jednak inne...warto pomyslec i się zastanowić jak dać rozkosz partnerce,a co za tym idzie sobie...odsyłam do bloga marzenie2014.blog.interia.pl

marzenie1980 Co to za pytanie?
    To Ty nie wiesz ile czasu potrzebujesz żeby się podniecić? Dżizas. Pewnie patrzysz na zegarek i odliczasz? Hahaha. masakra.
    Moja odpowieź brzmi - tak w sam raz"""}
    to przykre ,że tak odbierasz watpliwość tych ,którzy chca wiedziec ,czy z Nimi jest wszystko ok....,to pytanie dręczy nie tylko nas Kobiety ,ale i naszych partnerów,zwłaszcza w tych zwiazkach w których niestety nie rozmawia sie na te tematy -twierdzac ,że przcież wszystko jest jasne :(
    polecam przeczytanie ,,Jestem jak książka''.Odsyłam do Bloga -marzenie2014.blog.interia.pl

Witam,to pytanie dręczy nie tylko nas Kobiety ,ale i naszych partnerów,zwłaszcza w tych zwiazkach w których niestety nie rozmawia sie na te tematy -twierdzac ,że przcież wszystko jest jasned :(
    polecam przeczytanie ,,Jestem jak książka''.Odsyłam do Bloga -marzenie2014.blog.interia.pl