• w temacie Jak powstrzymać wypadanie włosów?

W: Babskie sprawy
    Mam w planie zainwestować w serum Hair Medic bo mocno mi taki tonik polecała moja koleżanka. Faktycznie jak ją ostatnio widziałam to efekt na włosach ma super. Poprawiło się jej w ciągu miesiąca od mocno przerzedzonych gdzie w zasadzie z daleka już jej było widać łysinę tak teraz jest gęsto że szpilki nie włożysz.
  • w temacie Łysienie plackowate - jak leczyć?

W: Męskie sprawy
    Dużym plusem Hair Medic jest to że pomaga na różne problemy i różne przyczyny łysienia. Może to być problem po chemoterapii ale też łysienie androgenowe także spektrum zastosowania jest szerokie. JA sobie chwalę, widzę efekty, taką kurację trzeba sobie po prostu regularnie co jakiś czas zrobić, to musi być jak nawyk jak mycie zębów. Nie wystarczy raz na miesiąc umyć, żeby były czyste tylko trzeba to powtarzać z dbaniem o włosy jest tak samo.
  • w temacie Problem z wypłatą odszkodowania

Ostatnio się dowiadywałem czy uda się dostać jakieś odszkodowanie w SOS BPHC i po kilku rozmowach zdecydowałem się na ich obsługę. Pierwsze wrażenie bardzo na plus : dobry kontakt mogłem o wszystko dopytać po kilka razy i nie robili problemu i co najważniejsze czuć było po samej rozmowie, że wiedzą co robią.
  • w temacie Przedszkole Czosnów które ?

Jakbym miał doradzać to na pewno Gumisiowe Przedszkole jak na razie zdaje w moim wypadku egzamin. Zapisaliśmy tam dziecko niedawno i pierwsze odczucia są bardzo pozytywne. Przyjemny kameralny przytulny klimat na miejscu, efektownie urządzone wnętrza, każdy metr kwadratowy powierzchni jest tutaj zrobiony i pomyślany tak żeby dzieciom było wygodnie i bezpiecznie.
  • w temacie Outsourcing IT Kraków - jaka firma według was najlepsza?

W: Hydepark
    Dużo jest teraz różnych firm prowadzących outsourcing IT, sam chyba z 10 różnych ofert sprawdziłem jak szukałem kogoś dla siebie. Ostatecznie stanęło na marce It Omega i jestem happy. Profesjonalnie, terminowo, z szybkim i rzeczowym kontaktem, zawsze można o wszystko dopytać, poświęcają mi odpowiednio dużo czasu.
  • w temacie Gdzie kupić okna w Krakowie?

W: Lokalne
    Polecam markę OknoPlus jeśli chodzi o okna czy drzwi. Można ich rzeczy od niedawna dostać w Brzesku w Fachowcu (na Solskiego). Bardzo dobre doradztwo, potrafią dobrać odpowiednią stolarkę pod budynek i przy okazji na miejscu można sobie też pozostałe zakupy z tzw. budowlanki zrobić.
  • w temacie Jakiej firmy kupić okna PCV ?

W: Porady
    Na duży plus wyszła mi wymiana okien ze starych na nowoczesne energooszczędne OknoPlus. Polska produkcja, ładny elegancki design i też szybka terminowa realizacja zamówienia ze strony salonu Roro w Katowicach przy Oswobodzenia. Mogę tylko i wyłącznie polecać.
  • w temacie Jakiej firmy okna drewniane polecacie????

Warto podjechać sobie na Oswobodzenia do RORO , bardzo miła obsluga, można o wszystko panią Roksanę podpytać jeśli chodzi o budowę okien, energooszczędność, parametry, profile montaż i tak dalej. Okna mają OknoPlus, to jest już wyższa półka, świetne właściwości jeśli chodzi o przenikanie ciepła ale też przenikanie światła słonecznego przez szybę.
  • w temacie Okna jako ochrona przed hałasem.Gdzie i jakie?

Świetne pcv robi OknoPlus, jeśli bym miał konkretnego producenta polecać to wlaśnie ich. Można zaoszczędzić na ogrzewaniu w zimę, super szczelność nawet przy mocnym wietrze i generalnie trudnych warunkach pogodowych. Wcześniej to mi się dom wychładzał niesamowicie, jak sobie porównam z tym standardem co mamy teraz po wymianie okien .