• w temacie Kim jest katolik niemoher?

  W: Polityka
  Kajetana
  buc1 Ty
  KarolP12 Zadałem sobie niesłychanie ogromny trud i z ciekawości sięgnąłem jacyż to intelektualiści podpisali się pod tym antypolskim, antykatolickim i bezczelnym rykiem i muszę powiedzieć że intuicja mnie nie zawiodła. O połowie nie słyszałem a żeby nie stanąć przy drugiej połowie zapierałbym się nogami i rękami. Przypuszczam więc, że pierwsza nie jest lepsza od tych co znam czyli kanalii i parszywców spod ciemnej gwiazdy.
  Czyli co? Czyli nie ma się co przejmować ujadaniem takiej sfory.
  No i na koniec wyjaśnienie a raczej pouczenie. Nie ma katolików moherowych i niemoherowych. Tym bardziej nastawionych przeciwko sobie A jeśli by kto twierdził inaczej to zapewne z tego względu, że jest zmanipulowanym pożytecznym idiotą. No i zapewne z katolikami ma tyle wspólnego co Neron.
  Jeśli tak wygląda Polak patriota, jak te ugrupowania młodzieżowe to doprawdy tragedia narodowa. Ale cały świat chrześcijański nie głosi takich wartości. To tylko wyznawcy radyjka Maryja i papieża PiS. Dziwię ci się, bo jesteś starszym człowiekiem, że otwarcie wyznajesz ideologię faszystowską. Co ty myślisz, że będziecie mordować ludzi, którzy są ateistami, komunistami, lub myślą inaczej, niż PiS. To społeczeństwo będzie się bronić, sam stanę do walki. Nigdy nie pozwolimy, aby ktoś nam wciskał swoje wartości i i od ludzi respektował. Może źle, że wtedy w stanie wojennym nie polała się krew. Może teraz naród byłby jednością, a najgorsze szumowiny byłyby pod trawnikiem. Obywatelu Karolu mam takie samo prawo żyć w tym kraju, jak wy faszyści, jeśli coś nie pasuje to stań do walki jestem chętny . Teraz jestem pewien, że w Polsce jest faszyzm, a ty jesteś nim. Nie boję się faszystów,, zamiast na drzewach liści będą wisieć faszyści".


  Narazie nie ma się czego bac, tylko trzeba nie dawać przyzwolenia, ani na krok. Zakrakali katolików niemoherow i teraz są tego efekty. Ale tak naprawdę to nie ich wina bo kto im zabroni nie znać własnych wartości ale wina tych uleglych którzy dali i cały czas dają na to przyzwolenie. I w tym problem. Dopoki sami wyznawcy nie staną przeciw łamaniu przykazań przez namiestnikow, dopóty fanatyzm będzie się szerzył a w Polsce dominowała wypaczona wersja kościoła, zakompleksionego, fanatycznego i faszyzujacego. Dlatego później niech nie płaczą katolicy i nie mówią że wszystkich wrzuca się do jednego worka... no cóż gdyby coś robili, przeciwstawili się temu co dzieje się w polskim kkosciele, to tak by nie było... a tak każdemu póki co przysługuje miano moherowego fanatyka, bo każdy daje przyzwolenie więc niejako jest umoczony w faszystowskim, zdemoralizowanym i dewiacyjnym bagnie katolickim
  Wiesz, ale z tą częścią wierną papieżowi idzie jeszcze dyskutować, bo są jeszcze poczytalni. Ale faktycznie są zakrzyczany przez fanatyków papieża biznesmena Tadeusza Rydzyka. Ma ten facet dar otumanienia ludzi. W Toruniu ojczulkowie piorą mózgi i biją kasę, a otumanieni ludzie nie wiedza, co się dzieje są, jak sparaliżowani. Tych ludzi nie ma się, co bać, ale lekceważyć ich nie wolno. Dawno nie było wojny i chyba wszystko zmierza w jej kierunku. Przecież oni myslą, że pozostali ludzie pozwolą się wymordować, albo uciekną z kraju ze strachu. Nic bardziej mylnego, będziemy walczyć do upadłego do ostatniej kropli krwi.
 • w temacie Lech Wałęsa odpowiada Morawieckiemu!

  W: Polityka
  Jestem za tym bo emerytury powinni mieć tylko członkowie PiS. Wszystkim należy zabrać emerytury i dać kościołowi i PiS. Mój Tadeusz też tak mówi. Przypominam o składkach na Radio Maryja i TV TRWAM. Numer konta u dołu ekranu.
 • w temacie SŁUPSKIE MOHERY W NATARCIU.

  W: Hydepark
  Mamy rozkazy przeprowadzić ikwizycję świętą i będziemy zmuszać ateistów do wiary. Kościół w Polsce upada, a chyba nie myślicie, że ksiądz będzie dorabiał na budowie czy w innej pracy. Maleją dochody, a ksiądz w Słupsku jeździ maluchem. To jest niedopuszczalne i tak nie może być, a gdy się skończą finanse unijne to kto będzie utrzymywał kościoły. Tadeusz też ma już stary samochód z tamtego roku i trzeba coś nowszego kupić. A ateiści nie płacą na utrzymanie księży i kościołów. Dlaczego musimy przeprowadzić ikwizycję z woli naszego polskiego papieża.
 • w temacie Chorągiewki poczułyby się urażone,

  W: Polityka
  Możecie zlikwidować PSL, ale pieniążki na radio Maryja i TV Trwam. Chcemy z Tadeuszem polecieć na ferie zimowe. Prosimy o liczne składki.
 • w temacie I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut

  W: Polityka
  No właśnie czekamy z Tadeuszem na taki zlot albo gdyby, któryś z bezdomnych nie dał rady przybyć to może włacić na konto radyjka Maryja lub TV Trwam, a numer konta bankowego zawsze jest podawany lub wyświetlony u dołu ekranu telewizora. Mogą być samochody renomowanych firm i koniecznie nowe.
  Alleluja i do przodu.
 • w temacie Ojciec Rydzyk jest naszym przywódcą

  W: Polityka
  ~stevn Stevn - a - swędża dzisiaj wargi sromowe nie ma czasu na te wasze sprzeczki musi się podrapać . ! Jaki to numer do Ojca Dyrektora bo zapomniałem , mam w głowie guano . Zapraszam każdego oszołoma ,jestem głupi i chętnie się swoją głupotą z wami podzielę .56 6107258 566107285. Nr konta bankowego 92 1320 11202585 4660 2000 0001.
  Prosimy o dużą kasę.
 • w temacie Polska herbata wywołuje halucynacje

  W: Hydepark
  Masz rację bo ja dużo piję herbaty i wtedy wydaje mi się, że jeszcze więcej kocham mojego Tadeusza Rydzyka. Wtedy dostaję szału na punkcie PiS ja nawet wtedy kocham Jarka prezesa. Z Tadziem chcę mieć dziecko, a co jest bogaty zamożny. Niedługo będzie właścicielem wszystkich wód termalnych. Rząd mu daje kasy ile chce, a tego Szyszko okręcił sobie wokół małego palca a kasa jest na zamówienie. To jest prawdziwy facet z jajami. Cała Polskę poskromił i leży mu u stóp z pokłonami.