• w temacie Pędzle do makijażu - syntetyczne czy naturalne?

  W: Babskie sprawy
  Wszystko tak naprawdę zależy od tego, do czego jest dany pędzel. Pędzle z włosia naturalnego są zwykle delikatniejsze oraz służą do omiatania twarzy. Nie nadają się do blendowania tak jak pędzle z włosia syntetycznego. Dochodzi tutaj również do głosu aspekt etyczny. Niektóre osoby nie chcą uzywać pędzli z włosia naturalnego z powodów ekologicznych.

  Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:https://droge(...)-i-brwi

  W sklepie w dobrej cenie mozna dostać obecnie pędzle Hakuro, osobiscie bardzo je lubię :)
 • w temacie jak podniecić faceta w łóżku

  W: Babskie sprawy
  Ja kupowałam ostatnio w intymnosc.pl. Ale z tego co widzialam to jest w wielu innych sklepach. Wpisz sobie nazwę w google i wyskoczy Ci lista miejsc, w których dostaniesz.
 • w temacie wielkosc penisa

  W: Seks
  Kuracja trwa 3 miesiące. W tym okresie powinien ""nabyć"" dodatkowych centymetrów. Z reguły jest to jakieś dodatkowe 4-5 cm. W sieci masz przecież skład, ulotki, opinie na jego temat.
  Przebadany i dopuszczony przez inspekcję sanitarną. Jeżeli masz z tym problem i on też pośrednio to warto spróbować.
 • w temacie Jakie macie zabawki erotyczne?

  W: Seks
  Tabletki libido therapy, niby ziolowe, ale bardzo poprawiaja libido Dodatkowo lubię libi gel. Najlepszy żel wspomagający doznania erotyczne jaki miałam. Miałam tez kiedyś libio spray, sprawia, ze jest sie ciaśniejszą :)
 • w temacie Ile razy w miesiącu uprawiacie seks? ( ANKIETKA)

  W: Seks
  Też używałam ten Durexa ale libi spray jest moim zdnaiem o wiele lepszy. Nie dość,że daje o wiele lepsze odczucia to jeszcze się tak nie lepi jak tamtem. No i czasami używam do masturbacji jak maż nie widzi.
  Trochę preparatu tam na dole i odczucia niesamowite :)
 • w temacie Przedwczesny wytrysk u partnera

  W: Seks
  Tak tak, dokładnie to. I z tym znieczuleniem to chyba sobie żartujesz? On wszystko czuje, po prostu ma większą kontrolę tak więc spokojnie big_smile Nie zabierze mu to władzy tam na dole.
  Powiem Ci,że ten żel jest ok ale najlepiej jest brać go z tabletkami. Wtedy widzisz naprawdę takie działanie jakie jest. Czyli tabletki plus żel i będzie w stanie o wiele dłuzej. Wszystko to są ziołowe składniki, obecnie nawet lekarze polecają cała serię jako ostatni przystanek przed braniem poważnych leków.
 • w temacie wielkosc penisa

  W: Seks
  Powiem szczerze, że mi 13 cm to jednak byłby trochę za mały. Nie to że mam większe potrzeby, ale gdy jestem podniecona, rozgrzana, to te narządy znacznie się powiększają. Zresztą nie tylko mi, wg badań są w stanie się powiękzyć nawet 2,5x.
  A penisa z tego co wiem można powiększyć. Już nawet ktoś na tym (albo na jakimś innym forum) wspominał chociażby o penilarge. Środek który powiększa ciała jamiste w penisie, przez to można zyskać nawet 3-4 a czasami nawet więcej cm.
 • w temacie Jakie macie zabawki erotyczne?

  W: Seks
  Ja bardzo lubię smile Z mężem jakiś czas temu mieliśmy pewien zastój spowodowany rutyną ale obecnie jesteśmy już . Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi a takie gadżety potrafią naprawdę podkręcić atmosferę tak więc warto jest sobie wypróbować.
  Jest to coś w stylu ziłowej viagry dla kobiet. Również fajny środek
 • w temacie iIe kosztuje adwokat na rozwód?

  W: Porady
  Po rozwodzie żyje się już na luzie ;) Problemem jest często to jak przeżyć sam rozwod bo to dopiero jest osiągnięcie.

  Szczególnie jeśli

  druga osoba nie chce współpracować
  jak również jeśli jesteśmy facetem, faceci są dyskryminowani w sądach i sąd bardzo często staje po stronie kobiety

  Przydaje sie na pewno kontakt z dobrym prawnikiem od rozwodów. Mogę ze swojej strony polecić tę kancelarię z Krakowa:https://cpkos(...)ozwody/ Pan Kościelniak ma ogromne doświadczenie, równiez z trudnymi sprawami.
 • w temacie Tłumaczenia język angielski

  W: Hydepark
  Raczej nie ma problemu ze znalezieniem dobrego biura tłumaczeń, problem pojawia sie jeśli zależy nam na tłumaczeniach specjalistycznych. Mianowicie tłumaczeniach technicznych czy tłumaczeniach medycznych, które wymagają dodatkowej wiedzy oraz certyfikatów. A nie kazdy tłumacz taką wiedzę posiada.

  Ze swojej strony polecam kontakt z tym biiurem tłumaczeń:https://www.att.pl/

  Mają tam tlumaczenia z wielu języków ( nie tylko z języka angielskiego) oraz powinni bez problemu podjąć się każdego rodzaju tłumaczenia.Biuro tłumaczeń jest z Łodzi ale świadczy tłumaczenia również zdalnie.